Jump to content

Helikoptery na Czarnobylu2


kobal

Recommended Posts

masz go tam...wisi na kominie....wróć tam gdzie znalazłeś żółtą notatkę wejdź na wirnik wyjdź poza barierkę i skacz z rozbiegu na okrągły zbiornik . Masz tam skrzynkę z wyposażeniem, trochę w głębi jest teleport na dźwig ...przejść po ramieniu i skok na komin . drugi teleport i po sprawie.

Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites

Dzięki malakas.Wrócę z pracy i siadam do gry.Może w końcu za trzecim podejściem uda mi się skończyć tego moda.Już bardzo dawno żadna gra tak mnie nie wciągneła.

//malakas

gra jest bardzo wciągająca i naprawdę warto ją skończyć ...powodzenia

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Vorenusie trochę trudna ta droga...cały kwest zaliczasz bez dotykania ziemi w kolejności jak piszę... ... do pierwszego dostaniesz się tylko za pomocą teleportu Monolitu..(czaszka) ten na dachu w ogniu....obok niego jest kulisty przedmiot kwestowy..... .... drugi jest zaraz obok na dole , nie wchodź w teleport , obok teleportu po drugiej stronie barierki jest wąskie przejście (trochę ciężko znaleźć)którym po stromym dachu dojdziesz do schodów...dalej w dół i zobaczysz śmigłowiec i pilota ...wskocz tam i zabierz notatkę...wejdź na łopatki śmigłowca i wyjdź poza barierkę ...skok na zbiorniki w dole....przeszukaj skrzynki i dalej teleport na dźwig....po ramieniu skok na komin...do teleportu ...zabić dwóch monoliciarzy.... ...trzeci wisi sobie na kominie tam jest plecak

Link to comment
Share on other sites

Dzięki malakas, właśnie nie mogłem znaleźć przejścia na niższe fragmenty dachu miejsca gdzie lądujemy po skorzystaniu z teleportu Monolitu. Od siebie dodam, że skacząc z dźwigu trzeba się kierować na lewą stronę "balkonika" na kominie, bo skacząc na wprost jakoś się zabijałem... Po wylądowaniu szybko w teleport bo Monoliciarze są zadziwiająco celni z górnego balkonika. Na górze już standard - 2x śmierć sekciarzy i plecak jest nasz. Kolejna flaszka dla Ciebie malakasie. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Mimo, że moi zacni przedmówcy tak pięknie wszystko tutaj opisali, i tak spędziłem dziś na CEA2 wiele upojnych chwil wypełnionych chorobą popromienną.

W związku z tym postanowiłem zrobić mały fotoporadnik dla tych, co pójdą na poszukiwania zestrzelonych helikopterów na CEA2.

Jeśli chodzi o pierwszy śmigłowiec to wszystko jest jasne ...

Droga do Plecaka...

Drugi helikopter widać już w pobliżu miejsca gdzie się teleportowaliśmy na dach sarkofagu:

Dołączona grafika

Po dotarciu do niego zaczynają się schody :smile:

Dołączona grafika

W tym momencie gry, ja wybierałem kilkakrotnie zły płat wirnika :tongue:

Dołączona grafika

Gdy stojąc na szczycie rotora spojrzymy na wschód, to zobaczymy cel naszej eskapady:

Dołączona grafika

Korzystając z teleportu, który nam powstanie na dachu drugiego okrągłego zbiornika i czytając porady malakasa i Vorenusa, docieramy w końcu do celu ...

Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Z tym rejestratorem nigdy nie było kłopotów. Na pewno szukasz przy właściwym helikopterze? Do tego zadania na CEA musisz się dostać za pomocą teleportera monolitu. Wylądujesz na dachu elektrowni i zaraz po lewej stronie jest helikopter a przy nim naprawdę spory rejestrator.

Link to comment
Share on other sites

Hmm. możesz podesłać zapis, ale sprawdzić będę mógł dopiero około 18, standardowo w takich wypadkach zaleca się cofnąć do zapisu przed wejściem na lokację, w tym wypadku na CEA i spróbować jeszcze raz. Może coś nie zagrało przy rozmowie z Woroninem, albo z Muchą. Na tym etapie gry jest ważne by po rozmowie z NPC odczekać chwilę, czasami przychodzi jakiś jeszcze sms który dopiero uruchamia właściwy skrypt. Nie pamiętam dokładnie czy po rozmowie z Woroninem coś takiego było.

Link to comment
Share on other sites

@ jerczi

A po rozmowie z Woroninem wyszedłeś z bazy Powinności na teren Baru i miałeś serię SMSów między Striełokiem a Woroninem dotyczącą strąconych helikopterów, a zwłaszcza tego z numerem 124 (to ten na dachu elektrowni) przy którym masz znaleźć ten rejestrator ?

Bo jeśli nie miałeś tych SMSów, to wgraj sejwa sprzed rozmowy z Woroninem i nie teleportuj się na CEA-2 dopóki nie przyjdzie na sam koniec SMS od Kła zaczynający się tak: "Striełok, chyba ci odbiło..."

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.