Jump to content

Braz 1.6.1..błąd po przekroczeniu 100 punktów reputacji


kowalosiu69
 Share

Recommended Posts

Po przekroczeniu 100 punktów reputacji mam to Dołączona grafika

FATAL ERROR
[error]Expression    : fatal error
[error]Function	  : CInifile::r_section
[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp
[error]Line		  : 502
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments	 : Can't open section 'wpn_svu 1'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report

Instalowane na różnych systemach XP 3 ,Win 7 po 3 razy od nowa i zawsze to samo jak to naprawić lub obejść Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites

Wygląda mi to na literówkę w plikach.Gra cię informuje że nie ma takiego czegoś jak "wpn_svu 1" , ranga nie ma tu nic do rzeczy , zapewne to broń losowo przyznawana któremuś z NPC ( może być tak że dopiero o osiągnięciu przez ciebie takiego poziomu NPC są przezbrajani w taką broń ) Takie ścieżki najczęściej wyglądają tak - "wpn_svu1" lub "wpn_svu_1". Ty masz w wpisie spację i myślę że tu tkwi błąd. Ja ci tego nie naprawię, nie mam Braza , napisz na PW do Yurka , on to tłumaczył , może ma go jeszcze na dysku.

Link to comment
Share on other sites

1. Poszukaj wyrażenia 'wpn_svu 1' w gamedata. Otwórz pliki je zawierające.

2. Sprawdź czy ma być "wpn_svu1" czy "wpn_svu_1" (również wyszukując tę frazę; któraś z nich będzie obecna druga nie) i zmień na prawidłową w tych pkt 1.

2a. Lub po prostu zmień te z pkt 1 na "wpn_svu" bo taka definicja jest w wanilce.

Link to comment
Share on other sites

Bo wpis może się pojawiać w kilku plikach.Problem dotyczy modyfikowanego SVU . Sprawdź w pliku config/weapons jak powinien ten wpis wyglądać poprawnie.Ewentualnie w tekst / string_table_enc_weapons ( możliwe że nazwa pliku jest trochę inna, to nazwa z Cienia) Dysponując właściwą nazwą modyfikowanego SVU otwierasz w notatniku po kolei wszystkie pliki w katalogu text i gameplay. Tam gdzie spotkasz się z wpisem "wpn_svu 1" zmieniasz go na właściwy.

Link to comment
Share on other sites

Nie, to jest plik odpowiadający za zwykłe SVU. Ty musisz znaleść plik odpowiadający za modyfikowane. Poza tym rozwiązania twojego problemu raczej szukałbym w katalogu text lub gameplay. Ale jak znajdziesz gdzieś w plikach wpisy "wpn_svu 1" czyli powodujące error , to oczywiście możesz je pozmieniać na wpn_svu. No i jeszcze jedno, ty nie masz szukać po tytułach plików tylko każdy musisz otworzyć np w notatniku i przez opcję szukaj sprawdzić czy jest tam wpis "wpn_svu 1" Nikt nie twierdzi że to proste.Czasami takiego błędu można szukać przez kilka dni. Jak nie miałeś nic wspólnego z plikami xml to sobie odpuść. Bardzo łatwo narobić sobie większych kłopotów. Do gry sugeruję zwykły SGM 1.7 , do ukończenia bez specjalnych problemów.

Link to comment
Share on other sites

Ten problem zgłaszali i rosjanie, nawet znalazłem ślad po fixie , niestety już niedostępnym.Po prostu trzeba to poprawić i już.Ale muszę czekać aż spolszczenie będzie znowu dostępne by mieć kompletną gamedatę.

Edit:

Kolego, :@ czy ty na pewno wszystko zainstalowałeś tak jak się należy ? Tak sobie przeglądam gamedatę Braza i wychodzi mi że jest błędny wpis "wpn_svu 1" w katalogu gameplay / character_desc_sgm, tylko że ten wpis jest w czystym Braz 1.6.1. A w dodatku Merczone W.I.F + Narod fix rev-9 jest poprawiony na "wpn_svu"

No to jak z tym jest ?

Masz zainstalować Braz 1.6.1 stąd http://narod.ru/disk...01.6.1.exe.html

Na to nałożyć Fixa stąd http://pobieralnia.s...info&file_id=74

Następnie polonizację stąd http://pobieralnia.s...info&file_id=73

I wtedy powinno wszystko grać

Link to comment
Share on other sites

  • Meta locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity