Skocz do zawartości

Uparty Krugłow..


oloo

Rekomendowane odpowiedzi

Zadanie - uratuj Krugłowa. Wystrzelałem wsio, co się ruszało. Idę do Krugłowa, gadam, wszystko normalnie - mamy iść, więc idę. A ta ruska pierdoła stoi i nic. Wracam, przez pomyłke z bronią - a ten mnie w pysk, zabrał wintara i dalej stoi i nie lezie. W opcjach rozmowy nie ma nic innego, prócz info, że musimy się pospieszyć. Obleciałem wszystko wokół, wytłukłem i tych pod budynkiem i w zasadzce, a ten dalej stoi i nie idzie. Jak go skłonić do ruszenia dupska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórz grę od sava z przed wejścia na lokację. Krugłow powinien stać za murkiem koło wejścia do tunelu z karabinem rodowym. Jak usłyszysz już prośbę o pomoc to staraj się szybko eliminować przeciwników, ja docierałem do niego jak żył jeszcze przynajmniej jeden z jego ekipy naukowców. Jeżeli nadal będzie stał jak baran - spróbuj opcje handlu. Nie wiem na jakiej grasz wersji i nie podpowiem co ewentualnie dograć... Masz jakiś paskudny bug, NPC-ce traktują Cię jak wyleczeni łaskawie wrogowie. Jeżeli nie spróbowałeś od wczytania sava z przed lokacji to spróbuj. Czasami przegranie RC2 działa cuda ale nie wiem na jakiej grasz wersji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorenus, on stoi tu, gdzie powinien. Z jego ekipy uratowałem 3. Handel nie działa. Spróbuję sposobu z emisją, może się uda. PS - Was też walą po pyskach w tej wersji? Najpierw dostałem od Sieryja, teraz od Krugłowa :) Krugłow ogólnie jest jakiś dziwny. Chodzi, dobija wilczarzy, staje w przypadkowych miejscach, albo siada obok helikoptera i coś popija.. Łazi też przez anomalie, przeszedł przez kontener - pobiegłem za nim i tylko odbiłem się od ściany :) Przy wyjściu z lokacji - zadanie niezaliczone. Przy wywołaniu zwarcia - nic się nie dzieje, dalej stoi jak słup. Nie ma połowy tekstu, który wygłaszał poprzednio. Raz się udało, to polazł w kierunku helikoptera, zamiast wzdłuż ściany - i oczywiście dał się odstrzelić nadbiegającym. No debil normalnie :D Próbowałem pół wieczora, wreszcie zastrzeliłem sukinkota ponownie. Głupi = nie powinien się rozmnażać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, to masz problem.... uwal całego Stalkera i zainstaluj wszystko od nowa z zachowaniem savów. Ja mam podobny problem z Wolnością - strzelają do mnie po wzięciu misji z Hologramem... Przeinstalowałem całą gamedate z modem i nie pomogło. Jeżeli u Ciebie gamedate też nic nie da - uwal całość - wiem, że to zniechęcające. Żal mi Ciebie... ale napiszę jeszcze raz - jeżeli próbowałeś już kilku sposobów i nie pomogło to trzeba zrobić format C - czyli w odniesieniu do gry, wszystko zainstalować od nowa. Możesz też pogrzebać na rosyjskich forach ale nie wszystkie są tak uporządkowane i przejrzyste jak to (przed ostatnimi zmianami) i ciężko będzie coś znaleźć, do tego język...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział ,że Autosave jest zgodny z nową Soljanką . Sami robicie głupoty a potem narzekacie ,że grać nie można.Osobiście czytałem już 50 postów z narzekaniami na ten dodatek jeszcze w starej wersji gry... Czy tak trudno jest mieć w PC czystą grę ,bez zbędnych rzeczy..? Sam widzisz że masz problem za problemem więc po co to ciągnąć dalej ... Nie bierz tego do siebie...posty mają służyć też innym i mają szerszy kontekst. Co do dodatku ..nie jest do końca pewne czy to on powoduje te błędy. U Ciebie jest to prawdopodobne ponieważ masz tylko ten dodatek i sporo błędów w grze . Jeżeli jeszcze ktoś będzie grał z tym dodatkiem i problemy się powtórzą oficjalnie będzie to napisane na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Problem z blokującymi się w miejscu NPC-ami pojawił się chyba po raz pierwszy w gołym AMK( skrypt odpowiedzialny za unikanie anomalii przez npc-ów), w Ukrytych ścieżkach potrafi się tak Kieł blokować w Prypeci (tu nie wiem co) , w Ukrytych rozwiązaniem jakie znalazłem było wybicie samemu wszystkich przeciwników na trasie kła - wtedy ruszał W przypadku Solianki miałem też problem z Krugłowem zfreezował się koło żurawia, w miejscu gdzie w podstawce w nieskończonośc respią się dwaj snajperzy najemników. Rozwiązanie było naprawdę prozaiczne - jeden z najemników, których mieliśmy odeprzeć koło żurawia zaklinował się w niedalekiej okolicy na trupie Pseudogiganta ( nie wem skąd tam ten trup się wziął). Może spróbuj przelecieć okolice ostatniej walki w razie potrzeby i dalej, wyszukując jakiegoś marudera. Jednak nie wiem, czy to ma coś wspólnego z twoim problemem u ciebie dochodzi irracjonalne zachowanie Krugłowa w ogóle. ---------------------------------------------------------------------------------- Jeszcze jedna ważna rzecz quest sie uaktywnia po śmierci wilczarza to taki błąd podstawki i nikt tego w modach nie naprawił bo wilczarz ginie , krugłow zaczyna swoją kwestię a potem martwy wilczarz nagania na nas przez radio najemników ------------------------------------------------------------------------------------- I ten dziwny zasięg wyczuwania npców z dalekiej odległości to jakiś osobny skrypt musi być bo nie zauważyłem zmian Transparency Treshold ani Visibility Treshold takich żeby pozwalały npcom tak reagować (tym questowym) a ten zwykły zasięg widzenia to mają nawet mniejszy chyba niż w podstawce myślę że te bajery z Krugłowem to wina AMK od tego moda zaczęły się takie hocki-klocki z npcami ------------------------------------------------------------------------------------------------ Tolik idzie dalej jak się wszystkie psy pozabija inaczej albo stoi albo lata koło drzewa i dyszy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.Ja też zauważyłem że NPC-e potrafią sie zaklinować.Zawsze wtedy patrzę w którym kierunku są zwróceni i idę szukać wrogów.Szczytem był Tolik na Kordonie w Zewie Monolitu czy też w Ukrytych Ścieżkach.Trasę od przejścia na Wysypisko do mostu pokonywało sie przez pół godziny bo koleś blokował sie przy każdym krzaku.Dopiero później załapałem że można go zostawić :P .Myślę że jest to związane że tak powiem z zasięgiem widzenia NPC-a. Gość po prostu widzi wroga co z tego że jest to kilometr dalej i zasłoniete pięcioma budynkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.