Skocz do zawartości

Bulid 1865 ( 09.08.2004 )


danieldino

Rekomendowane odpowiedzi

1865_logo.jpg
Data: 09.08.2004r
Dostępne lokacje: Kordon, Wysypisko, Agroprom, Dolina Mroku, X-18, Bar, Zakład " Rostok ", Jantar, Magazyny Wojskowe, Martwe Miasto

OPIS:

Spoiler

Pierwszą niezwykłą rzeczą w tym zestawie są stare wersje map. Build może pochwalić się ciekawymi ustawieniami oświetlenia i pogody oraz dość zaawansowanym systemem zachowań dla postaci niezależnych i potworów w tamtym czasie. Początkowo był ustawiony jako platforma do debugowania A-life, dlatego można w nim zobaczyć kilka zadań.

SCREENY:

Spoiler

1865_01.jpg1865_02.jpg1865_03.jpg1865_04.jpg

VIDEO:

Spoiler

 

INSTALACJA: 

Spoiler

1. Rozpakuj archiwum 
2. Uruchom plik bat. Należy zauważyć, że nazwa pliku bat nie zawsze pokrywa się z nazwą lokalizacji.
3. Jeżeli pojawił się błąd Nie można otworzyć sekcji 'dźwięk' należy zastąpić trzy wiersze odpowiednimi ścieżkami w pliku fs.ltx:

$ local_root $ = false, false, $ app_root $
$ server_root $ = false, false, $ app_root $
$ server_data_root $ = false, false, $ app_root $

(W tym przypadku kompilacja zostanie uruchomiona z dowolnego folderu bez dalszej edycji fx.ltx)

LINKI DO POBRANIA:


Źródło: https://stalker-ru.gamepedia.com/Build_1865

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzięki kobal, czytałem na necie wywiad z twórcami Priboia i mówili że w pracach przeszkadzają im kolejne wychodzące bulidy... Nie zrozumiałem wtedy tego fragmentu wypowiedzi i przyznaję, że nadal go nie rozumiem. Żeby jednak nie robić off topu - jestem zastopowany w NLC6 (bug chyba?)i zastanawiam się nad ściągnięciem tego Bulid-a 1865. Jeżeli jednak wieje z niego nudą to oszczędźcie mi rozczarowań i napiszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że build jest pewnym etapem tworzenia gry, zazwyczaj jest pustym światem bez zadań, scenariusza a czasem i bez NPC-ów. Można się do woli nasładzać atmosferą, grafiką itp. ale do moda to się nie umywa. Można pozwiedzać, ale moim zdaniem jest to coś dla wytrawnych koneserów Stalkera. Tam nie ma co robić !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.