Skocz do zawartości

Piszą o nas


Rekomendowane odpowiedzi

Ta strona jest, można tak powiedzieć, domową stroną Zaurusa, autora cyklu Apokalipsa. Zaurus jest u nas zarejestrowany, a z kolei kolega który tam wstawił naszego linka - Marafonec to jeden z autorów dodatku Spadek Kolekcjonera. Zna naszą stronę bo sam mu linka wysyłałem swego czasu. :D Zamiast wpadać w zachwyt warto lepiej prześledzić o czym w ogóle jest ten temat :thumbsup: Albo i nie. Będzie niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wielka niewiedza z ich strony. Czyżby żelazna kurtyna jeszcze nie opadła?

I tak i nie. Kilka lat temu oglądałem na rosyjskiej "Jedynce" reportaż o wybuchu gazu w bloku (nie pamiętam gdzie, ale nie było to wielkie miasto). Mieszkający dwa domy dalej młody człowiek (tak tuż przed dwudziestką) powiedział reporterowi: "rozległ się taki huk, że przerażony wyskoczyłem z łóżka, żeby uciekać, bo myślałem, że amerykanie nas bombardują...". I teraz popatrz, jeżeli takie bzdury opowiada 18-19 latek, to co oni tam mają w głowach? Myślę, że my wiemy tak samo mało o nich, jak oni o nas i chociażby przez takie wspólne zainteresowania jak STALKER można się lepiej poznać i pewne rzeczy sobie wytłumaczyć...Fajnie było by utrzymywać kontakt z kilkoma (nie tylko rosyjskojęzycznymi stronami o Universum STALKERa) :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego dochodzi wypadkowa ilości foruw/forum-owisk/nie wiem jak się odmawia.

Odmienia się tak samo jak liceum czy akwarium. Czyli w liczbie pojedynczej w ogóle się nie zmienia (jest zawsze forum) a w mnogiej jest:

mianownik - fora

dopełniacz - forów

celownik - forom

biernik - forów

narzędnik - forami

miejscownik - forach

wołacz - fora

A z tym, co napisałeś zgadzam się w pełni. A wniosek jest jeden - trzeba rozpropagować nasze forum na całym świecie, tak, żeby o nas słyszeli i za Bugiem i za Atlantykiem. Nawet mam taki malutki pomysł jak to zrobić, tylko że to potrwa :smile:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może nie wszyscy mają neta przez kabel. A takie bezprzewodowe to lipa piszesz i przerywa lub gubi połączenie. To i potem tak jest . Być zarejestrowanym to no problem ale mieć to łącze o to sztuka . Część z tych ludzi pracuje i to dość długo. Powiedz mi czy jak byś pracował po 12 godz. to miał byś ochotę siedzieć na forum i pisać.Ja pracuje po 8 a i 10 godz . i po powrocie z pracy chcę iść spać bo nie mam już siły na nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego tak dużo ludzi jest zarejstrowanych na forum a pisze tak mało.

Po prostu jest tam grupa ludzi którzy potrafią przeglądać tematy i sami znajdują odpowiedzi na swoje problemy dzięki czemu nie dublują swoich problemów.

Są tez konta ludzi którzy zarejestrowali się by pobrać spolszczenie i tyle.

Są tez szpiedzy z innych stron.

Są tez tacy ci się zarejestrowali i gra ich nie zassała

I tacy którzy nie mają czasu.

No i inni, jak np. pisał Walter

Wiesz ile ja mam kont na przeróżnych stronach? A korzystam tak naprawdę z paru. Ostatnio zarejestrowałem się na 3 kolejnych forach, by tylko pobrać jakiś plik z załącznika i tyle, możne kiedyś tam jeszcze się zaloguje.

Największa przepaść miałem na elektrodzie, gdzie się zarejestrowałem jakoś w 2006 a dopiero zacząłem aktywnie uczestniczyć w życiu forum po 4 latach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja ja uwielbiam STALKERA a jak nie miałem neta to jak bym mógł to wyrazić. Liczy się to że w Polsce jest naprawdę bardzo dużo fanów tej gry. Ja swoją grę kupiłem na zamówienie bo co była nowa dostawa to było już po niej. Ale jednak musisz przyznać że jednak są. Wiem co mówię bo też taki miałem i z tym netem i kompem latałem co trochę. Inna sprawa może mieszkasz w mieście a to już też inna sprawa

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waler ja mam neta modemowego i jakoś te awarie o których piszesz są bardzo rzadkie.

A mieszkasz w mieście, tak? Spróbuj mieć neta mobilnego gdzieś na pipidówce, gdzie słaby jest zasięg nawet dla telefonów, to przeklniesz ten dzień, w którym zdecydowałeś się na taki interes z mobilnym netem. Te reklamy o 100 mb/s to sranie w banie. To dobre dla stacjonarnych, jak masz niecały kilometr od stacji TP i mają nowe przewody, to jakąś prędkość większą można osiągnąć. @waler mieszka w rejonie, gdzie nawet samoloty cichcem przelatują, by nie wpaść w czarną dziurę i tam mobilny net, to totalna porażka. Jak zakładali, to niby sprawdzali, że ma zasięg na tyle dobry, że będzie miał cacy. W praktyce to miał cacy tylko modem i rachunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.