Skocz do zawartości

Brak schowka Pielgrzyma


wlodko

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba go sobie wyciągnąć z plików gamedata.db. Wrzuć do gry tę gamedatę i napisz co  z tego wyszło. Jeśli wszystko będzie dobrze i uda się zaliczyć zadanie to po załatwieniu wszystkich spraw dla ginekologa należy usunąć ten plik game_relations z katalogu gamedata / config / creatures.

 

 

gamedata.7z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Modyfikujesz to bardzo prosto. Ty to actor, mściciele to sniper. Znajdujesz skrzyżowanie tych dwóch pozycji i poprawiasz wartość liczbową. Wartość dodatnia to przyjaciele, wartość ujemna wrogowie. "0" to neutral. Jak widać skrzyżowania są dwa. Jedno oznacza twój stosunek do danej frakcji drugie danej frakcji do ciebie. Nie wiem które jest które. Poprawiłem obydwa na + 5000 punktów. Powinno wystarczyć. Może nawet wódką cię poczęstują :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że nie będę potrzebował następnym razem modyfikowania tego, ale bardzo przystępnie wyjaśnione:) Z tą wódką to by się przydało bo mi potrzebna xd Okej to idę sprawdzać i dam znać czy wszystko oki.

emmm.. coś poszło nie tak. Mściciele dalej sobie wesoło do mnie strzelają.

Edit2. Ok zmieniłem sobie wartości sam. Plik który podesłałeś nie był zmienionym :) ale poradziłem sobie. Teraz tylko wykonać zadanie i wsio. Usunięcie pliku spowoduje moje dawne relacje z każdą frakcją jakie miałem? Nic się tam nie pokićka?

Edytowane przez Pure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, poprawiłem ale nie zapisałem. Tak to jest jak się coś robi na chybcika. W linku jest już właściwy plik. Tak, usunięcie tego poprawionego pliku przywróci dawne stosunki z Mścicielami, czyli wrogość.

Jak to wszystko działa. Wartości, które są zapisane w tym pliku są swego rodzaju podstawą dla dalszej gry. Z każdym wykonanym zadaniem dla danej frakcji zyskujesz pewną ilość punktów reputacji, które są dodawane do wartości początkowej. Dlatego frakcje takie jak stalkerzy czy wolność na początku gry są neutralni a z tokiem gry robią się zieloni. Analogicznie jest w drugą stronę. Zabijając członków hipotetycznej frakcji zbierasz punkty ujemne co w końcu skutkuje zmianą nastawienia z neutralnego na wrogie. wszystkie te wirtualne punkty reputacji są zapisywane w sejwach, więc nie do ruszenia. Chcąc poprawić sobie stosunki z daną frakcją musisz przebić na plus wszystkie ujemne punkty, które mogłeś nałapać w czasie gry. Ot i wszystko.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.