Skocz do zawartości
Yurek

Sigerous mod 2.2 wersja Jenot Edition PL

Rekomendowane odpowiedzi

Z 3 razy już to robiłem a mi chodzi o to że instaluje krok po kroku i przy wgraniu polonizacji wywala na pulpit bez żadnego loga. 

Gdy posiadam ruską wersje to działa bez zarzutów 

W MIĘDZY CZASIE PRZEBIEGŁEM SIĘ DO KOLEGI PO JEGO GAMEDATA I ZACZĘŁO DZIAŁAĆ BEZ ZARZUTÓW MIAŁEM CHYBA USZKODZONE PLIKI MODA I SPOLSZCZENIA Dziękuje ZA PRÓBY ZROZUMIENIA CO W OGóLE NAPISAŁEM :D

Ćśśś... Nie krzycz tak przez tego capslocka. - Ranger801

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ludzie pomocy instaluję tego moda już kilka razy i po odpaleniu gry kiedy wybieram nową grę wybieram rangę zaczyna się ładować to wywala mnie na pulpit z komunikatem xrein egine przestał działać . Trafia mnie już szlak . pobrałem wszystko tak jak trzeba instaluję krok po kroczku i wszystko idzie w pi.....du . Podstawa Stalker z płyty oryginał , poczytałem fora i zrobiłem tak jak pisali co niektórzy i tak mnie wywala . Co robić pomocy .Sprzęt na jakim chodzi to HP Omen 15-ce008nw 15,6" Intel® Core™ i5-7300HQ - 8GB RAM - 1TB Dysk - GTX1050 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spróbuj odpalić moda w trybie administratora. Dodatkowo sprawdź czy pojawia się coś w logu jeśli tak to wklej do postu Fatal Error
itd. Wygląda to przykładowo tak:

FATAL ERROR

[error]Expression    : ovi->channels==1
[error]Function      : CSoundRender_Source::LoadWave
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xrSound\SoundRender_Source_loader.cpp
[error]Line          : 71
[error]Description   : Invalid source num channels:
[error]Arguments     : d:\s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobyl\gamedata\sounds\weapons\pistol_empty.ogg   

Log może być w katalogu z modem. Przykładowa ścieżka:

Snap2.jpg.a02a0ad71075d4a891dcecc202bec514.jpg  

Możesz też w opcjach przed uruchomieniem moda pokombinować z jakością detali lub rozdzielczością.   

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta