Skocz do zawartości

Ciekawe...


Rekomendowane odpowiedzi

@Czujny ci goście w mundurach nie wyglądają na "gówniażerie" - po budowie i twarzy wyglądają na 20-30 lat. Ja bym raczej to nazwał zabawą w stalkera ale jakichś dorosłych, tak jak Ty chodzisz po opuszczonych miejscach, tak oni chodzą kiepsko przebrani za stalkerów po lesie i niszczą przyrodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię, że całkiem możliwe, że natknąłeś się na jakichś nietypowych kolesi uprawiających geocoaching. Jeśli niszczą przyrodę, to porusz to gdzieś w lokalnym środowisku (gazeta, radio, ogólnie lokalna społeczność), a sms'a, którego otrzymałeś zachowaj. Co z tego, że chodzą w mundurach? To nie czyni ich jakimiś groźnymi typami. Dziś największe piz..., eunuchy mogą sobie kupić DPM'a i udawać wojsko. Widzisz, że niszczą przyrodę, drzewostan, okolicę, to po prostu zaangażuj w to dorosłych (i mówię tu o autentycznych dorosłych, a nie 20-paro latkach). Typki obskoczą wpierdol, może jakieś grzywny i odechce się tłukom dziecięcych zabaw. Mieliśmy kiedyś podobną sytuację z 19-20 letnimi szczeniakami biegającymi z ASG, parę klapsów w dupsko i skończyło się niszczenie pobliskiej szkółki leśnej i krzewów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to napewno żadna instytucja państwowa. Od paru dni sprawa cichnie, właśnie byłem na spacerze i zauważyłem zniknęła jedna tabliczka i już coraz rzadziej widzę ich w takich grupach (3-4 osoby). Poczekajmy może jeszcze tydzień i się sprawa rozwiąże, tych szkód znów tak dużo nie ma raptem 6 drzew uszkodzonych, mam nadzieję, że sobie odpuszczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale żeście sobie temat znaleźli do pisania piszcie proszę o nowych modach i co tam ciekawego w świecie stalkera 2 bo to bardziej interesujący temat. Ostatnio na forum nic ciekawego się nie dzieje bez urazy. Mi pozostało jeszcze może przed kompem może 3 tyg. i po tym czasie zawijam się do pracy. I później już tylko będę was widywał może 1 w miesiącu. Więc koledzy dajcie temat godny tego forum. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ile można mielić w kółko to samo. Przeważnie z takich spraw można napytać sobie biedy. W dzisiejszych czasach każdy tobie powie że najlepiej jest nic nie widzieć i nie słyszeć. Miałem nie dawno taką sytuację gdzie zobaczyłem nie chcący coś czego nie powinienem widzieć po tym miałem tylko policję i ciągania kupę. Na szczęście mi nic nie zrobili ale sprawca dołek i czy dostał łomot na pewno. I cieszę się że to się tak skończyło a jak to by był jakiś nie normalny mogło by się to odbić na mojej rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wasza chcecie piszcie. Ja tematykę lasu mam już przerobioną pracowałem w lasach Kopę lat i mam go już dość. To ciężka praca deszcz woda itp. a ty naginasz za parę zł. Ludzie lasu powinni mieć w naszym państwie jakiś specjalny upust w emeryturach wszak zasuwają bardzo ciężko. Ale czy ktoś to zauważy raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że Leśnicy powinni mieć jakieś specjalne przywileje. Napsiałem to słowo z dużej litery, ponieważ cenię tych ludzi bardzo, bardzo dużym szacunkiem. Co roku w lecie dorabiam sobie pracując u Leśniczego i ja też wiem, że nie jest to łatwa praca - kopanie rowów melioracyjnych, wycinanie zbędnych drzew, obserwacja rezerwatów, czy nikt nie zakłuca tam naturalnego porządku itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, coś o tym wiem. W tamtym roku stawialiśmy 4 strażnice przeciw pożarowe o wys. 15 metrów. Oczywiście wszystko zrobione z prostych, grubych sosen, ociosanych, wylakierowanych i dopiero składanych w "całość". Po pierwszym dniu rano ledwo co wstałem takie zakwasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa ludzi być może urządza sobie LARP ze stalkera w lesie, albo coś w klimatach post-apokaliptyki i już.. pomalowali parę drzewek, wbili tabliczkę, dosłownie dla niektórych tutaj koniec świata widzę, niszczenie przyrody przez chuliganów i bandziorów. Zgłaszać na policję.. jak to przeczytałem to mi się śmiać zachciało. Osobiście gdybym zobaczył gówniarza który co dzień lata i szuka sensacji właśnie w tym co robią, albo dzwoni po policję z dosłownie idiotycznych powodów to bym go wyśmiał i pogonił zasadzając kopniaka w dupe na do widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.