Jump to content

O modzie


Radioaktywny
 Share

Recommended Posts

Mod jest naprawdę niesamowity i graficznie i fabularnie. Brak zadań z podstawki. Przejścia na nowe lokacje pojawiają się w miarę wykonywania zadań. Na Wysypisko pojawia się po znalezieniu głowy Sidora i dopiero wtedy można wykonać zadanie Wasiliewy, które pojawia się na samym początku rozgrywki.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Przed wejściem na Wysypisko pojawia się stado pijawek w tym 2- nazwałem je ogniste, trzeba je wytłuc bo będzie problem z powrotem na Kordon (siedzą od razu przy wejściu kiedy zaloguje się autosave w czsie powrotu). Ale numer stulecia to bagna. Pojawiłem się na lokacij a tam atakuje mnie oddział wehrmachtu przy akompaniamencie skocznego marszu wojakowego.

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe jest zadanie od Kostii:

Dołączona grafika

Biorę od Kostii art czrna dziura. Mechanik ekologów tworzy własny teleport - w 1 stronę. Odchodzę trochę dalej i wyrzucam swoją czarną dziurę. Tworzy się 2 teleport. Wchodzę do portalu 1 (Kostii). Przenosi on na bazę CN. Włażę na dach domku mechanika i wskakuję na drzewo które jest od strony Bagien. Na drzewie jest plecak a w nim kolejny art czarna dziura. Następnie idę do pokoju gdzie w podstawce CS budzimy się na początku gry i tam w plecaku są absoluty dla Kostii. Zabieramy i idziemy na plac. Tam wyrzucamy na glebę 2 art czarna dziura i tworzy się teleport. Po wejściu w niego przenosimy się na bagna do Kostii.Teleporty z i do bazy zostają już na stałe.

//

Mam problem. Zdobyłem SVD Tigr - broń unikalna. Nie mogę z niej oddać strzału- lewy i prawy klawisz myszy działa jako spojrzenie przez lunetę, definicję strzału w menu gry - lewy myszy. Podobny problem miałem w NS przy unikalnej broni i wtedy odpuściłem. Czy ktoś wie co z tym zrobić ? Bardzo proszę o radę.

Link to comment
Share on other sites

W Tajnych Ścieżkach 2 update final, wprowadzili taki myk przy kilku broniach, że trzeba je najpierw odbezpieczyć. Robiło się to bodajże klawiszem 0. W każdym razie był to klawisz odpowiedzialny za tryb strzału. Pojedyńczy, serie,itp. Może tu jest to samo?

Link to comment
Share on other sites

Niestety to nie to - sprawdziłem. Czytałem o problemach z karabinem kat w NS. Też było to samo ale zarzuciłem. Broń jest questowa (likwidacja snajpera polującego na Wasiliewe i ekologów w Kordonie) ale skorzystałem ze zwykłego SWD i jakoś poradziłem. Dzięki

Edited by cichy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity