Jump to content

LTL v 0.6 Mod CoP wersja 1.6.00


metek58
 Share

Recommended Posts

W tym modzie spotkałem się z takim zwrotem: Через определённые порталы можно отправлять монолиды в другое измерение - так называемое "Замонолитье", а взамен получать самые различные предметы, иногда совсем бесполезные для человека, или какую-либо информацию.

Konkretnie chodzi mi tylko o słowo "Замонолить". Za nic nie mogę tego rozgryźć. Czy ktoś się spotkał z takim określeniem lub zna znaczenie tego, poniekąd, dziwnego słowa? Proszę o sugestie.

Link to comment
Share on other sites

Metek może przetłumaczyć to jako nibymonolity, minimonolity?

Mi tylko idzie o słowo "Замонолитье" i nic więcej.

Daję roboczo "Przeciwświat". Czy da się strawić to słowo w tekście:

"Przez określone portale, można wysyłać monolidy w inny wymiar - w tak zwany "Przeciwświat", a w zamian otrzymywać najróżniejsze przedmioty, czasem zupełnie bezużyteczne dla człowieka, lub jakąś informację."

To prawdopodobnie nowy tekst na arenie modów i chciałbym, żeby brzmiał w miarę dobrze. Co na to panowie, zostawić, czy macie jakiś jeszcze pomysł? Śmiało i z górki dzięki.

Edited by metek58
Link to comment
Share on other sites

chodzi mi tylko o słowo "Замонолить". @ metek chodzi tutaj o znane bardzo w kręgach stalkera ...Zamonolicie...to miał być świat który rozciąga się poza elektrownią, a którego szybko nie poznamy po upadku st 2. Zamonolicie to świat do którego portal jeszcze nie został odkryty.

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki @malakas, skoro już taka nazwa była używana. Gapa ze mnie, bo w "słowniku mądrego stalkera" jest te słowo i nie przyszło mi do głowy go tam szukać. Jak o nim tak pewnie o tej nazwie napisałeś, to dopiero sprawdziłem słownik i zawstydziłem się. Czy to gapiostwo, czy wiek - nic mnie nie usprawiedliwia. Słownik muszę wydrukować i zawiesić nad ekranem, myślę, że zadziała. Jednak i tak dobrze, że temat tu wrzuciłem, bo w tej niewiedzy tkwiłbym dalej. Wpisuję "Zamonolicie".

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie do @czernobyl10. Czy jakieś patche lub fixy lub cokolwiek innego, pojawiło się do tego moda> Mam wrażenie, że brakuje tekstu w rozmowie z Łowcami. Po prostu po kliknięciu na danego osobnika, wywala grę. Ten problem tu już zgłaszałem z logiem, a teraz pomyślałem, że może coś dołożyli. Jk zassałem moda, to w folderze oprócz moda, był pusty folder o nazwie LTL beta i to mnie niepokoi. Jak możesz, to rozejrzyj się w tym temacie. Z górki dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze dziś wyślę link do @Portalsa, by to ogarnął jak trzeba i będzie do pobrania wstępnie BETA, bo wiadomo - testy trzeba przeprowadzić. Tyle, co ja grałem (ale to naprawdę mało - czas pochłania tłumaczenie), gra jest płynna, ciekawa, a ponowne wczytanie zapisu, np. z powodu nieplanowanego zgonu, to trwa dosłownie jedną sekundę! Ponury klimat, przeciwnicy naparzają jak wyborowi strzelcy. Teren w niektórych miejscach niby znany, ale to nie to - są takie okolice, co jeszcze osobiście nie byłem. Poczytam później waszych wypowiedzi, czy to nowe lokacje, czy ja za mało ograny. Gdyby nie wielka pomoc @Yurka z brakiem tekstu w kontakcie z Myśliwym Danem i jego ludźmi (próba rozmowy wywalała do pulpitu) i @smoxa, co wynalazł mi błąd w pliku (ja już byłem cały w piance i to nie tej od golenia), a on zajrzał i masz - pisze mi, że w pliku brakuje takiej cholery: </text> a ja szukałem innych przyczyn! Inni z Forum też mi pomogli w większym lub mniejszym stopniu i bez pomocy Was, kolegów, nie ukończyłbym moda chyba wcale. Dziękuję.

Edited by metek58
  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Melduję posłusznie, że dziś wysłałem naszemu czcigodnemu @Portalsowi link, gdzie czeka polonizacja moda LTL 0.6 Zew Prypeci ver. 1.0.02 i prośba o wrzucenie do kociołka w naszej pobieralni, by tam nabrał mocy urzędowej. @Yurek dodatkowo przed wrzuceniem na upload, rozszyfrował brak ikonki "Naboje śrut 12x70" i chwała dodatkowa mu za to. Napisał mi, że to proste jak kilometr drutu. Stwierdziłem, że tak, tylko ten mój drut jest jeszcze w sporym kłębku. :biggrin: Dzię kuję jeszcze raz @Yurkowi, @smoxowi i innym, co pomogli mi spolonizować, dość nawet ciekawy mod. Życzę miłej gry i oby tak dalej.

  • Dodatnia 2
Link to comment
Share on other sites

Na przykład stąd: http://www.sendspace...3b115d348e1169cTo @cichy gdzieś wydłubał.

A to @smox gdzieś odkopał: http://www.general-f...talker-ltl-0-6/

Te dwa @czernobyl10 wyskrobał: http://letitbit.net/...TL_0.6.rar.html

http://narod.ru/disk...TL.0.6.rar.html

Jak z tych linków nie ściągniesz, będzie to oznaczało, że u ruskich ACTA działa i zablokowali ssanie. :biggrin:

Mam prośbę do władnych tutaj. Czy tą wersję podstawki w tytule posta, nie trzeba by zamienić na 1.6.02? Jest mod polonizowany i testowany wstępnie przeze mnie na wersję 1.6.02 i to może mylić zainteresowanych taki wpis. Nie przeczę, że nie będzie chodził, ale lepiej się trzymać tego, co jest poddane próbie i się sprawdza. To taka moja mała sugestia.

Edited by metek58
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity