Skocz do zawartości

LTL v 0.6 Mod CoP wersja 1.6.00


metek58

Rekomendowane odpowiedzi

W tym modzie spotkałem się z takim zwrotem: Через определённые порталы можно отправлять монолиды в другое измерение - так называемое "Замонолитье", а взамен получать самые различные предметы, иногда совсем бесполезные для человека, или какую-либо информацию.

Konkretnie chodzi mi tylko o słowo "Замонолить". Za nic nie mogę tego rozgryźć. Czy ktoś się spotkał z takim określeniem lub zna znaczenie tego, poniekąd, dziwnego słowa? Proszę o sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metek może przetłumaczyć to jako nibymonolity, minimonolity?

Mi tylko idzie o słowo "Замонолитье" i nic więcej.

Daję roboczo "Przeciwświat". Czy da się strawić to słowo w tekście:

"Przez określone portale, można wysyłać monolidy w inny wymiar - w tak zwany "Przeciwświat", a w zamian otrzymywać najróżniejsze przedmioty, czasem zupełnie bezużyteczne dla człowieka, lub jakąś informację."

To prawdopodobnie nowy tekst na arenie modów i chciałbym, żeby brzmiał w miarę dobrze. Co na to panowie, zostawić, czy macie jakiś jeszcze pomysł? Śmiało i z górki dzięki.

Edytowane przez metek58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi tylko o słowo "Замонолить". @ metek chodzi tutaj o znane bardzo w kręgach stalkera ...Zamonolicie...to miał być świat który rozciąga się poza elektrownią, a którego szybko nie poznamy po upadku st 2. Zamonolicie to świat do którego portal jeszcze nie został odkryty.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @malakas, skoro już taka nazwa była używana. Gapa ze mnie, bo w "słowniku mądrego stalkera" jest te słowo i nie przyszło mi do głowy go tam szukać. Jak o nim tak pewnie o tej nazwie napisałeś, to dopiero sprawdziłem słownik i zawstydziłem się. Czy to gapiostwo, czy wiek - nic mnie nie usprawiedliwia. Słownik muszę wydrukować i zawiesić nad ekranem, myślę, że zadziała. Jednak i tak dobrze, że temat tu wrzuciłem, bo w tej niewiedzy tkwiłbym dalej. Wpisuję "Zamonolicie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do @czernobyl10. Czy jakieś patche lub fixy lub cokolwiek innego, pojawiło się do tego moda> Mam wrażenie, że brakuje tekstu w rozmowie z Łowcami. Po prostu po kliknięciu na danego osobnika, wywala grę. Ten problem tu już zgłaszałem z logiem, a teraz pomyślałem, że może coś dołożyli. Jk zassałem moda, to w folderze oprócz moda, był pusty folder o nazwie LTL beta i to mnie niepokoi. Jak możesz, to rozejrzyj się w tym temacie. Z górki dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dziś wyślę link do @Portalsa, by to ogarnął jak trzeba i będzie do pobrania wstępnie BETA, bo wiadomo - testy trzeba przeprowadzić. Tyle, co ja grałem (ale to naprawdę mało - czas pochłania tłumaczenie), gra jest płynna, ciekawa, a ponowne wczytanie zapisu, np. z powodu nieplanowanego zgonu, to trwa dosłownie jedną sekundę! Ponury klimat, przeciwnicy naparzają jak wyborowi strzelcy. Teren w niektórych miejscach niby znany, ale to nie to - są takie okolice, co jeszcze osobiście nie byłem. Poczytam później waszych wypowiedzi, czy to nowe lokacje, czy ja za mało ograny. Gdyby nie wielka pomoc @Yurka z brakiem tekstu w kontakcie z Myśliwym Danem i jego ludźmi (próba rozmowy wywalała do pulpitu) i @smoxa, co wynalazł mi błąd w pliku (ja już byłem cały w piance i to nie tej od golenia), a on zajrzał i masz - pisze mi, że w pliku brakuje takiej cholery: </text> a ja szukałem innych przyczyn! Inni z Forum też mi pomogli w większym lub mniejszym stopniu i bez pomocy Was, kolegów, nie ukończyłbym moda chyba wcale. Dziękuję.

Edytowane przez metek58
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję posłusznie, że dziś wysłałem naszemu czcigodnemu @Portalsowi link, gdzie czeka polonizacja moda LTL 0.6 Zew Prypeci ver. 1.0.02 i prośba o wrzucenie do kociołka w naszej pobieralni, by tam nabrał mocy urzędowej. @Yurek dodatkowo przed wrzuceniem na upload, rozszyfrował brak ikonki "Naboje śrut 12x70" i chwała dodatkowa mu za to. Napisał mi, że to proste jak kilometr drutu. Stwierdziłem, że tak, tylko ten mój drut jest jeszcze w sporym kłębku. :biggrin: Dzię kuję jeszcze raz @Yurkowi, @smoxowi i innym, co pomogli mi spolonizować, dość nawet ciekawy mod. Życzę miłej gry i oby tak dalej.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład stąd: http://www.sendspace...3b115d348e1169cTo @cichy gdzieś wydłubał.

A to @smox gdzieś odkopał: http://www.general-f...talker-ltl-0-6/

Te dwa @czernobyl10 wyskrobał: http://letitbit.net/...TL_0.6.rar.html

http://narod.ru/disk...TL.0.6.rar.html

Jak z tych linków nie ściągniesz, będzie to oznaczało, że u ruskich ACTA działa i zablokowali ssanie. :biggrin:

Mam prośbę do władnych tutaj. Czy tą wersję podstawki w tytule posta, nie trzeba by zamienić na 1.6.02? Jest mod polonizowany i testowany wstępnie przeze mnie na wersję 1.6.02 i to może mylić zainteresowanych taki wpis. Nie przeczę, że nie będzie chodził, ale lepiej się trzymać tego, co jest poddane próbie i się sprawdza. To taka moja mała sugestia.

Edytowane przez metek58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.