Skocz do zawartości

Polskie paradoksy :)


pacjent1972

Rekomendowane odpowiedzi

100 % patriota...

 

wojewoda kubański - Kiedy myślę Polska, to z miejsca nachodzą mnie obawy, że za chwilę pojawi się kilku smutnych panów z tajnej policji myśli i stwierdzi u mnie myślozbrodnie. Zakażą mi myśleć o ich ojczyźnie, bo powinienem zacząć myśleć o swojej. Czyli Izraelu. Albo ZSRR, bo tam urodził się mój ojciec, major NKWD o specjalności – strzał w potylicę, oraz najprawdopodobniej ja. -

 

PRL - co chwile podwyżki cen, opłat, obowiązkowe wieczornice, pochody, czyny, bezkarna milicja i bladzie z wsw,

sb, ormo, kapusie wręcz jawni, czerwone pajaki, czarne wołgi z sb-kami, ulice jak twarze ludzi - szare, nijakie monotonne, po 2 tygodniach odwiedzał cie zawsze dzielnicowy i kopsał kwita na pracę jak nie to 3 wojtki na półwolnościowym, co chwile na dołku na komendzie bo: bo nie w partii, bo autochton, bo zydowi sie nie spodobała twoja wypowiedź o jego rodzinie z czeki/nkwd/ub,bo ... bo tego wiele jest/było/będzie.

 

III RP - dziś - tak samo jak wyżej tylko - jakiś matoł sprejem pomalował to samo gówno, więcej kłamstw bo w prl- nie musieli aż tak pacykowac wychodków(partii), bo teraz szczeniaki chcą wszystko i miec wszystkie prawa ale obowiązków to już nie, choćby dwie i pół wiosny w syfie(armii)...

 

Nie pozwólmy na sprzedaż naszych lasów - się przydadzą, bo będziemy wkrótce partyzantami z wyciętego lasu

...

 

Wpowiedź ministra kultury i oświaty z izraela z lat 70/80 - ych: ... i uczyńmy ich egzystencję(dot. palestyńczyków) za niemożliwą... - nie macie deża wi? to samo mamy teraz uczynione przez bratnie indywidua

z tej samej ekipy.

 

Karą śmierci karze się dezercję, terroryzm ... czy żyda dajana za dezercję z Dywizji Karpackiej ukarano? czy nasi "sojusznicy" usa, angla pozwolili na to? nie i nie pozwolą nam teraz nikogo z jego pobratymców/następców ukarać.

 

 

Miłego dnia dziewczyny i chłopaki, o przepraszam ! partyzanci rezerwy!!!!

 

Wnioski zostawiam każdemu do przemyślenia.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą dlatego użyłem sformuowania "komunie można wiele zażucić... "

 

Czyli są dwie wersje moja i twoja @vidkunsen (jeśli dobrze zrozumiałem):

Komuna jest fuj... i demokracja.

Może by tak rząd dyktatorski ? ( tak wywalili by nas z Unii, ale to i tak mniejsze zło... a może i większe. )

Hitler wiadomo jaki był ale jakby wojny nie wywołał i nie mordował wszystkich naokoło to by był bohaterem Niemieckim . Zaraz przed II wojną światową odbudował Niemcy po wielkiej wojnie ( dla nie kumatych I WŚ ) uczynił Niemcy ważnym graczem mimo że nieźle dostali w d... . W I WŚ odbudował w rekordowym czasie:

-Armię

-Gospodarkę

-Przemysł ( ogólny : Zbrojeniowy , tekstylny , żywnościowy itp itd... )

 

I co najlepsze Niemcy wzieli pożyczkę na spłatę kar za wywołanie I WŚ od Stanów Zjednoczonych. I kopneli Jankesa w d... , przez co Stany hehehe mieli niesamowity krach na giełdzie Nowo Yorskiej.

 

Stalin ooooo... też dobry klient do wzoru. Tia...

Kawał ch... to wiadomo wybił całe sztaby najlepszych oficerów , bo niby konspira. Czyli sam musiał "usuwać" by dość do władzy skoro tak się bał tego samego , bo skoro on to też ktoś inny.

Nie wiele trzeba mówić był jak Kinz... Konz... Kim... Kan... A nie ważne tej Koreaniec co był Ojcem tego co teraz w Korei. Co on tak zrobił że aż ludzie na ulicach płakali ? Tak samo było ze Stalinem ludzie w Rosji płakali a co było w Polsce ? Niby były wystąpienia , żałoba i te inne pierdoły ale w praktyce ( z opowiadań ludzi tamtego czasu ) to było : Oj nie żyje , jaka szkoda a żałoba trwała 1h w mediach oczywiście kilka dni ale to przecież SUB SUB SUB KOMUNA TOWARZYSZE ! I media miały tyle samo do powiedzenia co teraz tylko wtedy wszystkie media gadały o jednym a teraz każda mówi co innego i w co wierzyć ? Religijnie w zamach w Smoleńsku ? W gender co zostal stworzony po to by ludzie którzy urodzili się z ptaszkiem i szparką by wybrać sobie płeć a zbędne usunąć , a jest wykorzystany do propagandy Homoseksualnej ?

Czy w to że będzie lepiej a będzie dalej to samo bo przecież nie jest tak źle lepiej wybrać to bo to jest "dobre zło".

 

Nakręciłem sie aż z tego może i mogę nie mieć w wielu sprawach racji ale przecież widzę co się dzieje.

Może i nie widziałem Wojen i Dyktatur ogólnie tego co się działo przez ostatnie 200 lat ale mam wykreowany pewien światopogląd. Widzę jak się żyje w Anglii , Niemczech , Francji . Gdzie nie pojedziesz ( mam na myśli kraje Unii Europejskiej ). Jest praca na umowę która się zalicza do lat pracy , i jak usłyszałem od Słowaka że zmarnował 10 lat pracując na Uczciwej umowie w Anglii stracił czas to mnie krew zalała on przez te 10 lat będzie lepszą emeryture dostawał co w Polsce po przepracowaniu do wieku emerytalnego bez jakichś pomostówek.

 

 

 

Do moderatorów proszę o zamknięcie tematu , budzi we mnie agresję i smutek nad tym szto tu sie dzieła ( mowa o Polandii ) . Niechciałbym tu nikogo obrażać swoimi poglądami i wiedzą ( jeśli uważacie że jakąś mam albo i nie ) . Kieruje mną wiedza książkowa A! Chciałbym równierz przeprosić za ew. błędy ortograficzne.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie komuna - w jakiejkowiek formie - demokracja też ma wiele twarzy a Polska jest krajem policyjnym.

powtórzę dowcip: mohamed, szlomo czy inny abdul pyta się swojej matki:

Mamo co to jest socjalizm i co to jest rasizm?

Socjalizm jest wtedy gdy biały człowiek ciężko pracuje żebyśmy mogli przyjechać do jego kraju, dostawać wszelkie zasiłki, darmowa opiekę medyczną, szkolnictwo, kupony na jedzenie i tak tam codzienne dodatki na które biały człowiek musi ciężko pracować i to jest synku socjalizm.

Mamo! ale czy ci głupi biali ludzie nie wściekaję się to na nas?

Ależ oczywiście synku, że się wściekają na nas i wtedy to jest rasizm.

 

p.s. Smokehead specjalnie dla ciebie Kamaeditca - Proste Słowa:

 

https://www.youtube.com/watch?v=M7DAJycaOvM&list=RDM7DAJycaOvM&index=1

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do utworu :) .

 

Ja kończę swoją wypowiedź wygadałem się .

 

"Żółć wyciekła ogromnym strumieniem argumentów i nienawiści.

Ból , strach i zgrzytanie zębów zamieniony w krzyk przeistoczył się w motyla.

Motyla mieniącego się niebiesko ciemnymi barwami w porannym słońcu i trawami pokrytymi rosą.

Motyl który nikomu nie szkodzi i nie wadzi w codziennym istnieniu łąki.

Złóść odeszła jak burza która straszy dzieci w nocy gwałtownymi grzmotami i błyskami. "

 

SmokeHead

 

Bez sensu ale pisałem co mi pot na palce naniesie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.