Skocz do zawartości

smox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam kolejny problem znacznej wielkości, gra działa czasem sie wyłącza ale to ścierpię niestety główny problem tkwi w tym, że w ekwipunku mam pomieszane tekstury np. broni, apteczek, naboi w sumie to nic nie jest tak jak powinno być, w związku z tym nie mam pojęcia co mam w plecaku a czego nie, ani co zbieram z martwych ciał. Proszę o pomoc jeśli da się to jakoś naprawić, a może ktoś z was ma podobny problem z góry dziękuję.

//

Pisz używając edytora. Unikniesz błędów w języku Polskim...cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ najpierw należy zainstalować moda, potem patch do niego, a na koniec na to wrzucasz gamedatę którą CI wysłałem. Jeżeli grasz bez patcha, albo pomieszałeś kolejność instalacji to masz misz-masz w ekwipunku. Edit: Jeżeli masz monitor panoramiczny może być wymagana poprawka inwentarza pod panoramy - link masz w 1-szym poście.

Edytowane przez scigacz1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj zroibiłem wszystko jak należy pobrałem moda z :

Link do torrenta (od @cichego) - http://www.sendspace...r-org-t3492765

Pobrał się instalator exe. zainstalowałem go w folderze ze stalkerem "spaczowanym" do wersji 1.0006 z wklejonym crackiem do tego patcha. Następnie pobrałem patcha pod ten mod z :

Patch - http://narod.ru/disk...h_0.5.exe.html

Link ten znajduje się w pierwszym poście, pobrał się plik do wypakowania, po wypakowaniu kilka folderów zamieniłem wszystkie pliki, następnie pobrałem gamedata z linku który mi podałeś czyli

Pobierz to - http://www49.zippysh...58135/file.html - rozpakuj, katalog gamedata wklej do katalogu z grą nadpisując pliki (jak system zapyta czy zamienić daj tak na wszystkie)"

I również je wszystkie pozamieniałem. Gra działa ale w plecaku nadal nie ma poprawnych tekstur a tak nie da się grać, jeśli coś pomieszałem to mnie popraw a jeśli nie to po prostu dzięki, że starałeś się pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ale tam nic nie widać są puste kratki a jak klikam to opis po rosyjsku jest, ale nawet gdyby, to nie widać apteczek broni niczego tzn. czasem widać np. grafika apteczki składa się z 4 różnych kawałków innych grafik np. pół noża kawałek karabinu kawałek artefaktu a niektórych itemów wcale nie widać sa puste kratki a opisy się pokazują zrobiłbym screna ale sie nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź mi napisz parametry techniczne sprzętu. Miałem kiedyś taki numer, ale na CS Edit: A przeniosłeś pliki z katalogu bin do tego w swojej grze? - http://www55.zippyshare.com/v/79190495/file.html wypakuj i wklej katalog bin do katalogu z grą. Nadpisz pliki tak jak z gamedata

Edytowane przez scigacz1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz się zacznie, tak tak wiem że to złom ale myślę że to nie wina sprzętu Procek pentium 4 2,8 Ghz Ram 1,5 Gb Karta graficzna niestety zintegrowana nawet nie wiem jaka dokładnie co moge o niej powiedzieć to to że windows 7 w ogóle jej nie widzi a na obecnym windows Vista jest ok., ale ona nie obsługuje directx 10 ani 11 ;[ obecnie jadę na 9 {Mam zamiar zmienić}

Edytowane przez cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz jasna, że na najniższych, ale gra jakoś chodzi trochę się tnie ale da radę, a w związku z teksturami w plecaku, przy handlowaniu i w skrzynkach nie mam pojęcia coś jest nie tak z tym hudem a jak by dać go z powrotem ze starego stalkera tam było spoko wszystko elegancko, co o tym myślisz? A może musi być nowszy directx ?

Edytowane przez cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę...mod jest podrasowany graficznie, wszystkie ikony są dobrej jakości. a to wymaga wysiłku od PC. Jeżeli nie znajdziesz łatki inwentarza dla słabych PC to może być kłopot. Moja opinia to... na takim sprzęcie jedynie system XP... do tego używaną tanią kartę i trochę RAM dokupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa...

Ale mimo wszystko postanowiłem grać bez tych tekstur bo już w Kordonie mile zostałem zaskoczony nowe misje, mutanty o wiele groźniejsze i te anomalie których prawie nie widać no i sam poziom trudności o wiele większy, gram na początkującym a już w kordonie z 40 zgonów wyłapałem.

Grafika też tużo lepsza nawet na minimalnych prezętuje się naprawde dobrze, pozdro dla ekipy od moda i nie mogę doczekać się spolszczenia. :)

Może to coś pomoże tak wygląda mój ekwipunek przy handlowaniu. ;[

A z tymi plikami co scigacz podał zebym w binie zamienił to gra wogule nie działa podczas synchronizacji wywala na pulpit ze standardowym błędem bug, a w logu pojawił się błąd;

001B:033989A2 xrRender_R1.dll
[error][ 8] : W magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia.

Czyli coś nie tak z tym xrRender_R1.dll co go pobrałem z linka scigacza i zamieniłem pliki w bin.

post-3446-0-38240400-1352993822_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mam go znaleść? w katalogu gry? a jak znajdę to co mam z nim zrobić.

Sory niedoświadczony jestem.

Po zamienieniu plików z linka który podałeś do zmienenia ikon w ekwipunku z pierwszego linka bo następne dwa już wygasły gra nie działa błąd w logu:


FATAL ERROR
[error]Exp[b][/b]ression    : I
[error]Function	  : CInifile::Load
[error]File		  : E:stalkersourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp
[error]Line		  : 166
[error]Description   : Can't find include file:
[error]Arguments	 : amk_mod_arts.ltx
stack trace:

Oświeć mnie.

Edytowane przez malakas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj - spróbuję Ci zrobić taki fix. Daj mi 10 minut

Ędit: - chyba się trochę pochwaliłem. Zrobię Ci to ale na jutro. Jest trochę ikon do przeniesienia. I rzeczywiście możesz mieć problem bo plik jest 8x większy od standardowego.

Oki - patch na słabsze kompy już jest - https://dl.dropbox.c...absze_kompy.exe - pobierz, wypakuj, nadpisz gamedatę w całości (tak na wszystkie)

@Matijaszew podaj mi model swojej płyty głównej - jak nie wiesz jak sprawdzić to odpal CPU-Z (ściągniesz sobie z netu) i wklej tu screena z zakładki mainboard - taki:

Dołączona grafika

Edit2: Nadpisałeś sobie pliki z zupełnie innego moda. Mam nadzieję że ten patch który podałem to naprawi. W innym przypadku musisz wywalić całą gamedatę z modem, zainstalować od nowa po kolei - podstawa, patch_05, poprawka plików tekstowych którą dodałem we wcześniejszym poście i na koniec patch dla słabszych kompów z tego posta.

Edytowane przez scigacz1975
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki @ścigacz...trzeba dodać to do 1 postu. Czy można to opisać jako..Patch inwentarza dla słabych PC ? Jeżeli nie to sam opisz i przeniesiemy w temat. // Zrobiłeś już tak dużo plików na forum... czas na symboliczne dziękujemy i zmianę grupy na Mechanicy. Przynajmniej to możemy zrobić.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki @ścigacz...trzeba dodać to do 1 postu. Czy można to opisać jako..Patch inwentarza dla słabych PC ? Jeżeli nie to sam opisz i przeniesiemy w temat.

//

Zrobiłeś już tak dużo plików na forum... czas na symboliczne dziękujemy i zmianę grupy na Mechanicy. Przynajmniej to możemy zrobić.

Popieram scigacz1975 zasłużył na awans.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż ta poprawka będzie i tak dodana do spolszczenia.

Myślę, że jeżeli poprawka spowoduje utratę jakości ikonek inwentarza to powinna być dostępna jako osobny dodatek kompatybilny ze spolszczeniem ponieważ nie wszyscy muszą z niej korzystać.

//

Najbardziej podoba mi się ikonka gorzały jest super... :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.