Jump to content

kontroler


PIOTRR131
 Share

Recommended Posts

To nic nie znaczący gadżet trochę wiedzy o Zonie.. opowiadanko do poczytania..ważne są niestrawione części pokarmu ..materiał na doskonały artefakt...oraz ręce dobry towar na wymianę za broń u Worona w Hangarze na Wysypisku....u niego psie ogony też są w cenie ,daje amunicję do Wintara i śrut

Link to comment
Share on other sites

Każdy Kontroler zawiera jakieś notatki ? załatwiłem w grze 4 i każdy je miał a oprócz tego fajki hehe.WG mnie to te opisy dotyczą naukowców którzy zmienili się w kontrolerów pod wpływem badań ludzi z zony przynajmniej część (oczywiście mogę być w błędzie)ale tak mi się wydaje.Historia jednego to chyba tego szkieleta który leży w wiosce pijawek w piwnicy któregoś z domów.Trzeba polować na innych hehe :)

Link to comment
Share on other sites

Tych notatek od kontrolerów jest naprawdę dużo. Ale nie wszyscy kontrolerzy mają notatki. W Barze przy wejściu na wysypisku pojawia się systematycznie kontroler z notatką. Niektóre kontrolery z zadań mają notatki (w x-10 zadanie na znalezienie notatek od monolitowca, a po chwili pojawia się bodajże 2 kontrolerów). Poza tym niektóre notatki opisują stalkerów będących zombi. Jest taka notatka stalkera-zombi, gdzie kontroler trzymał go w swojej grupie, ale on zachował swóją tożsamość.

Link to comment
Share on other sites

Notatki są cennym źródłem wiedzy o Zonie ale trzeba czytać informacje w PDA bo tam jest właśnie dopełnienie scenariusza. Co do bezoara to można zrobić z niego posiadając oczywiście receptę rzadki artefakt, nie pamiętam dokładnie ale chyba Plazmową Gąsienicę.(?)

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie. Z bezoara kontrolera otrzymujemy "Plazmową Gąsienicę". Receptę sprzedaje Sacharow za 50 tysięcy. Jest to bodajże jedyny artefakt w Zonie, którego nie znajdziecie w stanie "wolnym". Musicie go zrobić sami, lub mieć fuksa i znaleźć go na zwłokach innego stalkera.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity