Skocz do zawartości

Książka na podstawie której powstał Stalker


Jurij
Wiadomość dodana przez Meta,

(Książka "Piknik na skraju drogi" oraz opowiadanie "Zapomniany eksperyment" Strugackich były inspiracją, nie podstawą ani materiałem adaptowanym).

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Jestem w trakcie czytania bo trochę późno mi przyszła książka, ale jak na razie nie mam zastrzeżeń fajnie się ją czyta i jestem jak na razie w pełni usatysfakcjonowany :biggrin: :thumbsup:. Nie chciałem też zakładać nowego tematu więc piszę w tym. Znacie może jakieś książki o snajperach mam na myśli coś w rodzaju poradnika dla strzelca wyborowego. Mam już książkę snajper kompendium wiedzy Stefana Strasera i powiem szczerze że chciałbym jeszcze jakąś poczytać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Jurij

Poradniki dla strzelca wyborowego:

1. Ilustrowany podręcznik strzelca wyborowego - Mark Spicer

2. Broń precyzyjna (Taktyka działania strzelców wyborowych; Techniki strzelań) - Marek Czerwiński

3. Czas snajperów - Marek Czerwiński

Opowieści snajperskie:

1. Cel snajpera - Chris Kyle

2. Snajper - Howard Wasdin

3. Polowanie na człowieka - Andy Dougan

4. Pojedynki snajperskie - Marek Czerwiński

5. Snajperzy - Marek Czerwiński

6. Łowy na człowieka - Marek Czerwiński

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji to ostatnio ucieszyła mnie informacja że w Toruniu jest szkoła snajperów i mam do was takie pytanko z czego powinienem się tak najlepiej przykładać mam na myśli przedmioty w gimnazjum w których powinienem być "orłem" oczywiście oprócz wychowania fizycznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja bym powiedział, że na snajpera decydujące są cechy psychiczne. Dobrych strzelców jest wielu, trudniej o takich którzy nadal potrafią w cokolwiek trafić po kilku godzinach leżenia w bezruchu. Zresztą cierpliwość i samokontrola decydują także o celności - zwłaszcza z broni precyzyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.