Skocz do zawartości

Боевая подготовка 2 (Bojowe przygotowanie 2)


Rekomendowane odpowiedzi

Tu :biggrin: :

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Po tym na całych Bagnach pełno Bandytów. W okolicy bazy będzie przewodnik i zabierze Cię do bazy Czystego Nieba - tam spotkasz Kuratora. Da ci zestaw naprawczy - działA tylko jeżeli w promienu 30 m nie ma wrogów ani mutantów. Kurator odeśle Cię na lokację do której przechodzi się z Magazynów Wojakowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze przepraszam - faktycznie 8 sztuk. Teraz archiwa odpakowałem jeszcze raz. Przy wypakowywaniu i nakładaniu musiałem się "zakręcić" i rozmnożyło mi się - w końcu jestem okularnik :geek: :biggrin: . ** Błąd wynikł mi z tego, że po wypakowaniu w drugiej części są jeszcze dwa pliki tekstowe :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PDA nie ma widocznych zadań i znaczników. Idziesz na lokację Pustkowie ( w Solance to była lokacja ATP). Jest tam kompleks budynków z elewatorem. W jednym z budynków na 1 piętrze ("wtarij etarz" - u Rosjan 1 piętro to parter, 2 piętro to nasze 1, dlatego rozbierzność w tłumaczeniu) znajdziesz aktówkę. Tu dialog z Kuratorem o którym mówisz:

Dołączona grafika

W kolejnym są powyższe wskazówki.

**

To jest ten budynek:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Jeżeli stan twojego kombinezonu spadnie poniżej stanu to rem-komplet go nie naprawi. To samo tyczy się broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano :)

Mam problem z odpaleniem.

Zrobiłem według instrukcji.

Odpalam grę pojawia mi się obraz z "THC" . Potem wylatuje na pulpit i bugtrap :/

FATAL ERROR
[error]Exp[b][/b]ression	: fatal error
[error]Function	 : CRender::texture_load
[error]File		 : E:stalkersourcestrunkxr_3daxrRenderTexture.cpp
[error]Line		 : 295
[error]Description : <no exp[b][/b]ression>
[error]Arguments	 : Can't find texture 'introintro_gsc-wp'

Fatal error wstawiamy w kod. W panelu edytora to <>. cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.planes.cz/photo/1111/1111647/izdelie-181-cccp-190101-antonov-design-bureau-adb-kiev-zhulyany-iev-ukkk.jpg&imgrefurl=http://www.planes.cz/en/photo/1111647/izdelie-181-cccp-190101-antonov-design-bureau-adb-kiev-zhulyany-iev-ukkk/&h=683&w=1024&sz=597&tbnid=SPdUMsOvv8phoM:&tbnh=90&tbnw=135&zoom=1&usg=__9TPzwQ8flBxEK6kkU8hSCWIw3F0=&docid=JIGASg4T_5hUQM&hl=pl&sa=X&ei=I_gJUazuDc_EswbBzoGQCA&sqi=2&ved=0CDMQ9QEwAQ&dur=926

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do @cichy....Gdzie można pobrać ten Unpacker ponieważ ten w linku pobiera się jako .exe, ale przy próbie użycia wyskakuje bląd..podobnie jest z paczką text do PL podstawki. Ponieważ pobrałem moda kilka uzupełnień odnośnie FIX i jego zawartości. W paczce jest 7 plików z czego 5 to zbiór różnych programów wspomagających grę. 1...patch do 3 GB dla systemow 32 bit ...można śmiało stosować to patch na obsługę RAM 2...patch do 4 gb dla systemów 64 bit...można śmiało stosować to patch na obsługę RAM 3...plik BIN dla patch 1.006 dla rosyjskiej wersji gry 4...plik BIN dla patch 1.008 (jakaś nieoficjalny patch )..dla wersji rus 5...modyfikowany silnik dla wersji rus 6...poprawka jednego modelu celonika dla monitorów panoramicznych 7...shadrer który zmniejsza wyloty z brakiem pamiięci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurek48: Mój rosyjski jest słaby, ale spróbuję przetłumaczyć. Jeśli zrobię błędy, przepraszam. 07:19

Na północny zachód od magazynów wojskowych, w centrum tak zwanego Pęcherzyka (Пузыря) spadł helikopter, czyj - nie wiadomo, według nasłuchu radiowego - pilot póki żył, ukrył dokumenty obok dużego kamienia, gdzie spadł helikopter. Tam idą grupy Monolitu i Najemników.

07:32

Zadania: znajdź dokumenty! Będziesz musiał poszukać. Ile helikopterów wala się po zonie - nikt nie wie. W tym lesie może być więcej niż jeden. Kieruj się według mapy na duże kamienie, ich w lesie nie tak wiele.

Edytowane przez Liar
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.