Jump to content

Problem z archiwum moda.


kondotier
 Share

Recommended Posts

Pobrałem, postawię i będę grał.

Jak pogram trochę, to spróbuję wam pomóc w tłumaczeniu. Może się przydam :tongue: .

Ale to dopiero jutro.

Podbicie tematu.

Jest już jutro. Z postawienia moda nic nie wyszło, bo przy próbie rozpakowania moda, mam informację, że "Nie można otworzyć In_spite_of_death.7zip jako archiwum".

Ściągnąłem jako In_spite_of_death.7zip, o wielkości 1240898. Trwało to ponad 3 godziny, ale bez problemu. Otwieram 7zip.

Patch i fix na latarkę rozpakowały się bez problemu.

Co można zrobić z tym fantem?

Link to comment
Share on other sites

Ale ty masz pobrany w formie gamedata.7Z., a ja In_spite_of death.7z, czyli ściągaliśmy z rożnych serwerów. Ja z linku najwyższego, bo na pozostałych trzeba się logować. No i we właściwościach wielkości są rożne. Moje to: Rozmiar; 1.18 ( bajtów: 1 270 679 509) Rozmiar na dysku: 1.18 ( bajtów: 1 270 681 600) Z tym że, u Ciebie pokazuje otwieranie za pomocą 7-Zip Console, a u mnie pokazuje Notatnik a w zalecanych programach otwierających, nie mam 7zipa. Ale ja od razu kazałem go otworzyć 7zip. Typ pliku mam 7Z(.7z). No i problem jest w tym, że to 7zip nie może go otworzyć :sick: :teehee: .

Edited by kondotier
Link to comment
Share on other sites

@kodotier spróbuj jeszcze zmienić program otwierający archiwum. Tak dla próby bo jeżeli masz już 7z to i tak nic się nie stanie.

Otwórz prawym myszy właściwości..dalej ..otwórz za pomocą..inne programy (tam po prawej jest mały ptaszek kliknij...i poszukaj exe 7z który masz w swoim PC.

Inna opcja można spróbować zmienić rozszerzenie pliku na .7z i to chyba byłoby pierwsze do zrobienia. Nie ważne bo masz już typ pliku.

Link to comment
Share on other sites

Plik ma rozszerzenie .7z. Już mi się udało wprowadzić do "Otwierany za pomocą:" zamiast notatnika - 7-Zip Console, ale bez efektu. Dalej informacja nie można otworzyć jako archiwum. Ale co dziwne, pod ptaszkiem nie mam wyspecyfikowanego 7zip. Mod się ściąga na nowo, a już niedługo pojawi się domowy informatyk, to go zaprzęgnę do ustalenia czemu zip oślepł. Chociaż chyba błędne ściągnięcie, nie powinno sprawiać trudności z rozpakowaniem! Dodano: Sprawdziłem na innych modach. Rozpakowanie bez problemu. Czyli tylko czekać na zakończenie ponownego ściągnięcia. Bo to co mam, komputer uparcie chce otwierać notatnikiem.

Edited by kondotier
Link to comment
Share on other sites

Pod podanym adresem masz już torrent pobrany z rutracker.org. Potrzebujesz programu qTORRENT do ściągania - ale tu Ci nigdy nie przerwie połączenia, bo pobierasz pliki z wielu serwerów (dysków) jednocześnie. Po zainstalowaniu programu, klikasz na plik ode mnie i ściąga z max prędkością jaką Ty masz na swoim łączu.

Link to comment
Share on other sites

Klikasz na plik: S.T.A.L.K.E.R - Smerti vopreki. V tsentre chertovschinyi.[tfile.ru].torrent . Otwiera Ci się okno (post 65 pod spoilerem - zerknij, to pojawi się najpierw) - klikasz OK. Następnie prawym przyciskiem myszy na niebieski pask stanu pobierania i wybierasz: wymuś start - to trwa od 20 do 60 sekund. Na pasku widzisz stan pobierania. Wszystko.

Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites

Mogłem uruchomić tylko "Filemenager" przed nazwą moda, a to skończyło się oknem do rejestracji. Doczekam do zakończenia pobierania, ale skoro Wy zabieracie się za ten drugi, to się zastanawiam, czy mnie też nie lepiej będzie nim się zająć. W razie problemu, będzie pomoc :smile: . Podbicie tematu. Wszystkim dziękuje za pomoc. Już po problemie. Pobrałem na nowo i dało się rozpakować. Ale przed rozpakowaniem, po otwarciu okna właściwości, był zablokowany. Poniżej atrybutów miałem informację, że pochodzi z innego komputera i może być zablokowany dla ochrony mojego ( pojawił się też przycisk "odblokuj"). Przeskanowałem go antywirem, nic nie wykrył, więc zdecydowałem się na rozpakowanie. Tym razem bez problemu. Widocznie ten plik z pierwszego ściągnięcia też był zablokowany, tylko nie było o tym informacji. Jak się wyśpię, to go zestawię. Mam nadzieję, że już problemów nie będzie robił.

Edited by kondotier
  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity