Jump to content

Ukryta pieczara Niezbadane Tereny


kecaw

Recommended Posts

Jak pamiętam to górny lewy róg mapy już za granicą mapy.To znaczy dochodzisz do granicy i idziesz dalej pod górę aż wychodzisz za mapę tam będzie wielka kupa kamieni i już znacznik w hudzie.Do jaskini wchodzisz tylko na tyle by zaliczyło zadanie i wracasz do Kła bodajże.

Link to comment
Share on other sites

Ukryta pieczara znajduje się pod skupiskiem głazów w lewym górnym rogu mapki NT (patrz od przejścia z Wysypiska). Dołączam mapkę z zaznaczeniem, może być niedokładne, ale z tamtąd powinieneś już zauważyć te głazy o których mówiłam. Samo wejście znajduje się pomiędzy nimi, musisz ukucnąć żeby się tam dostać. Powodzenia :)

post-14-12967682248097_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wiedziałem ze to ta cholera ale nie wiedzialem jak wlezc na dzwig :) A wczoraj szukalem po tematach ale o pieczarze i wiekszosc to byly pytania o poczatkowych questach. Mimo wszystko dzieki zaraz polece dalej :) EDIT: A gdzie dokładnie jest ten teleport? Bo się nie doszukam

Link to comment
Share on other sites

Jak znalazłeś drugi helikopter to musisz wleść na rotor i przejść po śmigle nad jedną z tych okrągłych wież, wskoczyć na nią (jest tam skrzynka), idziesz dalej przeskakujesz na kolejną okrągłą wieżę i tam na niej (albo na następnej już nie pamiętam) jest teleport na dźwig. Idziesz po dźwigu, wskakujesz na wieżę po lewej stronie i tam masz kolejny teleport, który cię przeniesie do helikoptera. UWAGA na 2 sekciarzy którzy się tam czają. Na przyszłość przeczytaj dokładnie temat do którego odwołał cię kobal, jest tam wszystko. Pozdro i miłego grania :)

Link to comment
Share on other sites

Jak nie ma teleportu , to nie można dostać się na górę do dźwigu. Z ziemi nie ma do niego dostępu , kiedyś zjadłem nerwy przez ten śmigłowiec. To nie wróży nic dobrego. Teleport powinien być na trzecim okrągłym zbiorniku...na drugim była jak dobrze pamiętam skrzynka z towarem. Pozostaje zatem wgrać zapis do tylu i powtórzyć drogę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.