Jump to content

Kradzieże


Vorenus
 Share

Recommended Posts

Podobnie jak w Soljance NPC-e okradają schowki, z tą różnicą, że w Soli kłódka zabezpiecza przed kradzieżą a w Tajnych Ścieżkach ten PSI-zamek, niczego nie daje. Kupiłem w grze 4 po 30 000 i jak mnie okradali tak kradną dalej. Najlepszym zabezpieczeniem jest schowek w odludnym i trudno dostępnym miejscu. Dodatkowo w samej grze zostałem już trzy razy obrabowany zgodnie z fabułą, oczywiście można wrócić do sava z przed rabunku i pochować wartościowe rzeczy ale taka miła korekta wyposażenia według mnie uatrakcyjnia grę.

Link to comment
Share on other sites

kobal, widać że nie służyłeś w Ludowym Wojsko Polskim... Tam kwestia własności była pojęciem względnym. Kradzieże w grze są częścią uatrakcyjniającą rozgrywkę, w mody grają z reguły weterani danej gierki, żeby nie zasypiali przy strzelaninach i włóczęgach trzeba od czasu do czasu pogonić ich w sweterku po Zonie. :)

Link to comment
Share on other sites

No, no koabal - to chlubna karta z Twojego życiorysu. Jeżeli jednak służyłeś w LUDOWYM Wojsku Polskim to też nie jesteś już młodzieniaszkiem. Wojsko późniejsze zmieniło się już baaaardzoooo, nie przygotowało człowieka do tolerancyjnego spojrzenia na kwestię własności i nie chodzi mi tutaj o propagowanie złodziejstwa ale o naukę cierpliwości i pokory wobec kolei losu. Żeby nie było jednak off topu, napiszę, że uważam pomysły z kradzieżami za bardzo urealniające Zonę, w końcu to takie miejsce, przy którym Tomb Stonee (nie wiem jak to pisać, bo w szkole uczyłem się rosyjskiego a nie angielskiego),to anielska oaza. P.S. Czołem żołnierzu - kobal :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity