Skocz do zawartości

Którą mysz mam wybrać ?


gucio46

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie jak gdzie ale tutaj na pewno znajdę fanów FPS mam 200 zł i na razie dwie do wyboru

Logitech G500 Gaming Mouse kontra Gigabyte GM-M8000X.

 

http://www.morele.net/logitech-g500-gaming-mouse-265741/#div4 fajna cena :nuke:

 

A może coś innego. Gigabyte mi się podoba a Logitech to Logitech ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mogę polecić: 1. Microsoft Intelli mouse explorer 3.0 - prosta budowa, idealnie dopasowywuje się do dłoni. Dość tania i oldschoolowa i boczne przyciski. 2. A4tech oscar brown x7 - sam używałem przez 4 lata, 3600DPI, dodatkowe boczne przyciski no i po 50zł nawet można kupić. W zestawie z myszą dostajesz komplet ślizgaczy, których szybko nie zużyjesz. Jedyne co denerwuje to wypukłe logo. 3. Razer Death Adder - bodajże wersja 3500DPI można kupić do 180zł. Aktualnie dość popularna i polecana przez graczy FPS. Aktualnie używam Steelseries Sensei Fnatic, z tym że mysz ta kosztuje około 300-400zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Razer Deathadder 3,5G Left Handed edition i muszę powiedzieć, że to najlepsza mysz jaką miałem. Jest prosta, ma tylko 2 dodatkowe przyciski pod kciukiem. Mysz jest dość ciężka, dobrze leży w dłoni. Teflonowe ślizgacze świetnie się sprawują i myszka płynie po podkładce, ale jak ktoś woli bez to pracuje na wszystkim, nawet na szkle. Ja jako członek 10% społeczności leworęcznych nie miałem za dużego wyboru bo tylko Razer i Intel robią myszki dla leworęcznych, ale z tego co wiem i jakie opinie czyta się na necie to Razer jest najlepszy, ale drogi :dry:

Edytowane przez kfiat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kwoty 200 zł można zdobyć naprawdę porządną mysz - będzie to inwestycja w jakość.

Mógłbym polecić coś z górnej półki sklepów internetowych, jednak samemu możesz przeczytać opinie nt. wybranych produktów, dlatego polecę Ci używaną prze zemnie mysz - Natec Genesis GX55. Nie jest to co prawda najwyższej klasy mysz, jednakże posiada wiele programowalnych przycisków, których obecność ułatwiła mi nie jedną strzelankę.

Dołączona grafika

Możesz ją kupić już w cenie 60,30 zł. Ja nabyłem ów produkt po okazyjnej cenie z klawiaturą Genesis Illuminated Keys RX33

 

Dołączona grafika

w/w produkty były na promocji - za wszystko zapłaciłem 115 zł.

Pytanie jest takie: jakiej jakości oczekuję w kwocie 200 zł? stawiam na funkcjonalność? Może design?

IMO - najlepiej połączyć jedno z drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Miałem tą: http://www.morele.net/mysz-a4-tech-bloody-gamming-v7-usb-528840/ i po dwóch chyba miesiącach, coś zacinała się funkcja lewy klik, więc poszła do gwarancyjnej naprawy. Przyszła z naprawy już nowa, bo tamta chyba padła, to dopłaciłem (sklep komputerowy idzie mi zawsze na rękę, bo znamy się chyba z 15-cie lat) i obecnie zasuwam na tej: http://www.morele.net/mysz-logitech-g500-gaming-mouse-265741/# ale cena była niższa, niż tam podają. Jest dla mnie wygodna i funkcjonalna. Wiadomo, teraz chyba wszystkie lepsze myszki mają przewody sznurkowe, to nawet ktoś, kto lubi się z wszystkim szarpać, zbyt szybko tego nie urwie. :biggrin:  Polecam ten typ mychy, choć trochę droga. Mam też tę klawiaturę, by wieczorkami i rankami w ciszy i bez oświetlenia, ciupać sobie do woli. Oto wspomniana klawiatura:  http://www.kurtmedia.pl/product-pol-323095-KLAWIATURA-NATEC-GENESIS-RX33-PODSWIETLANA-DLA-GRACZY.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.