Jump to content

Kilka sekretów


Vorenus
 Share

Recommended Posts

Dodam jeszcze, że na Kordonie, w wiosce kotów, na strychu pierwszego na lewo od wejścia z drogi domu można znaleźć w skrzyni artefakt, który od razu można upłynnić u Sidora. Żeby tam się dostać, trzeba z dachu autobusu stojącego przed wioską skoczyć z rozbiegu na dach domu a potem wejść na strych przez dziurę w dachu. Nie jest to łatwe, ale JEST możliwe O kombinezonie wiedziałem i o schowku w Dolinie mroku też, ale amunicja na wieży na Wysypisku to dla mnie nowość :).

Link to comment
Share on other sites

Na Kordonie jak się obróci twarzą do posterunku wojskowych to po prawej stronie w krzaczorach w skrzynkach też jest dużo amunicji do Makarowa...Ogólnie opłaca się przeszukać wszystkie stryszki itp na kordonie można znaleźć sporo rzeczy przydatnych na początku :)

Link to comment
Share on other sites

Nie ułatwiajmy tak znika cała radość z odkrywania i poszukiwania ukrytych schowków w grze.

Po to są spoilery kto nie chce nie zagląda...http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons//wodka.png

wkleiłem na tą stronkę więcej linków do filmików

Ja tutaj widziałem tylko jeden..
Link to comment
Share on other sites

Czernobyl10 masz rację, ale nie do końca. Kto jest leniwy to otwiera spoiler, czyta i traci rozrywkę. Kto jest prawdziwym poszukiwaczem skarbów Zony, nagłówki spoilerów potraktuje jak zagadki do rozwiązania. Będzie co prawda wskazówka lokacji, nie będzie za to dokładnego położenia.

Link to comment
Share on other sites

Vorenus to pewnie trolle zrobiły. Spoiler spoilerem ale nie każdemu chce się szukać. Ja bym do stalkera zabronił takowych.

Jeżeli ktoś jest leniwy i nie chce mu się szukać to zagląda i ma do tego prawo...zabronił niby dlaczego..to może zabronimy też poradników bo ułatwiają grę...bardzo śmieszne. Nikt nikogo nie zmusza do korzystania z zawartości spoilerów.

Ja wręcz przeciwnie zapraszam poszukiwaczy do uzupełnienia listy skarbów.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity