Skocz do zawartości

Dla posiadaczy Windows 7


smox

Rekomendowane odpowiedzi

Microsoft sam przyznał, że najnowsza łatka może powodować problemy z działaniem komputera.

 

Ciekawe info @smox...jeżeli MS sam pisze że łatka ma błędy to je ma i to duże...inaczej wypuścili by nową z poprawkami poprzedniej... :biggrin:. Ale to wymaga czasu...http://www.benchmark.pl/aktualnosci/windows-7-niebezpieczna-aktualizacja-zabezpieczen-kb2823324.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info o tej łatce jest z kwietnia, tak więc do sierpnia to chyba naprawili problem ;) ja tam nic nie odinstalowuję ;)

Dokładnie. Masz plusa za bystry wzrok :)

Tak czekałem, kiedy ktoś zauważy datę tych artykułów :)

 

Info dla wszystkich, którzy nie doczytali

 

Informacja o błędzie poprawki pochodzi z kwietnia, a obecnie mamy już sierpień - jakby ktoś nie wiedział :P

Możecie sobie darować wszelkie próby grzebania w systemie i deinstalacji tej poprawki.

Temat jest zasadniczo do zamknięcia, no chyba, że ktoś jeszcze chce sobie ponabijać licznik postów :P

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox, uważam, że dobrze zrobiłeś i że czujność masz dobrą. To, że data starsza, to nic. Zastanawia mnie tylko fakt, że tu ktoś czekał na kapnięcie się, jaka jest data publikacji o tej aktywacji, ale jak wyszła wtedy, to jakoś tego nie zauważono, a tu @smoxowi się łatkę przypina. Oj nieładnie, nieładnie, kolego.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.