Jump to content

Tubesaver.


metek58

Recommended Posts

Czy ktoś z Was miał styczność z ty tworem? Pytam, bo z niewiadomych przyczyn, mam to na kompie i być może, syn to przepuścił na komp, bo mam płatny Norton z osłoną internetu. Jeśli ktoś z tym miał styczność, to jak to usuwał. Obalić system najprościej, póki nie wlazł dziad głębiej w kompa. Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

@kondotier, czy mówimy o tym samym Tubesaver? Jak tego dziadostwa nie było, to strony zachowywały się normalnie (sadzę, że to tego jest przyczyna). Wyczytałem w necie, że to jest wirus i z tego powodu podnoszę alarm. Tu znowu czytam, że to przyjazne cudo. Pytam, czy ktoś miał styczność z tym łajnem na swoim kompie. W tej chwili, od ponad pół godziny, skanuję komp i widzę 14 wykrytych zagrożeń. Cykam się wszelkich wirów, i jeśli to jest jeden z nich, to niech szlaban trafi mój płatny antywirus. Dopuszczam jeszcze działanie mojego syna ( ma 15 lat) i mógł nie wiedząc, kliknąć coś i po ptokach.

Link to comment
Share on other sites

Odinstalowałem, ale ciągle mi wyskakują jakieś niechciane strony z reklamami, nawet tu, na Stalker Team. Sądzę, że to rodzaj wira Reklamaiarz. Podświetla w zdaniach niektóre wyrazy i gdybym kliknął, to otwarła by się jakaś frajerska strona. Jak dogłębny skan nie przyniesie oczekiwanego skutku, to obalenie systemu jest nieuniknione. Ale to wkurza. Jak tego się pozbyć, oto jest pytanie.

Link to comment
Share on other sites

Pobierz program stanowiący świetne uzupełnienie antywirusa - Malwarebytes, po zaktualizowaniu, włącz pełne skanowanie systemu - jeśli zostaną znalezione niebezpieczne elementy, program usunie je po zakończeniu operacji skanowania i zrestartowaniu systemu, o czym powiadomi stosowny komunikat. Program szczerze polecam.

  • Positive 2
Link to comment
Share on other sites

Malwarebytes Anti-Malware zainstaluj na stałe na komputerze - nie gryzie się z antywirusem, i praktycznie kilka razy dziennie ma aktualizowaną bazę malware. AdwCleaner to mały program do usuwania różnych dodatków, których nie da się usunąć inaczej - między innymi do różnych dziwnych toolbarów typu Delta czy Ask. Pobierasz aktualną wersję przed każdym użyciem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.