Skocz do zawartości

Tubesaver.


metek58

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was miał styczność z ty tworem? Pytam, bo z niewiadomych przyczyn, mam to na kompie i być może, syn to przepuścił na komp, bo mam płatny Norton z osłoną internetu. Jeśli ktoś z tym miał styczność, to jak to usuwał. Obalić system najprościej, póki nie wlazł dziad głębiej w kompa. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier, czy mówimy o tym samym Tubesaver? Jak tego dziadostwa nie było, to strony zachowywały się normalnie (sadzę, że to tego jest przyczyna). Wyczytałem w necie, że to jest wirus i z tego powodu podnoszę alarm. Tu znowu czytam, że to przyjazne cudo. Pytam, czy ktoś miał styczność z tym łajnem na swoim kompie. W tej chwili, od ponad pół godziny, skanuję komp i widzę 14 wykrytych zagrożeń. Cykam się wszelkich wirów, i jeśli to jest jeden z nich, to niech szlaban trafi mój płatny antywirus. Dopuszczam jeszcze działanie mojego syna ( ma 15 lat) i mógł nie wiedząc, kliknąć coś i po ptokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odinstalowałem, ale ciągle mi wyskakują jakieś niechciane strony z reklamami, nawet tu, na Stalker Team. Sądzę, że to rodzaj wira Reklamaiarz. Podświetla w zdaniach niektóre wyrazy i gdybym kliknął, to otwarła by się jakaś frajerska strona. Jak dogłębny skan nie przyniesie oczekiwanego skutku, to obalenie systemu jest nieuniknione. Ale to wkurza. Jak tego się pozbyć, oto jest pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz program stanowiący świetne uzupełnienie antywirusa - Malwarebytes, po zaktualizowaniu, włącz pełne skanowanie systemu - jeśli zostaną znalezione niebezpieczne elementy, program usunie je po zakończeniu operacji skanowania i zrestartowaniu systemu, o czym powiadomi stosowny komunikat. Program szczerze polecam.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malwarebytes Anti-Malware zainstaluj na stałe na komputerze - nie gryzie się z antywirusem, i praktycznie kilka razy dziennie ma aktualizowaną bazę malware. AdwCleaner to mały program do usuwania różnych dodatków, których nie da się usunąć inaczej - między innymi do różnych dziwnych toolbarów typu Delta czy Ask. Pobierasz aktualną wersję przed każdym użyciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.