Jump to content

Amulety i Grawikarabin


Recommended Posts

1.Poszukuję amulety, i zatrzymałem się na drugim..podobno jest w wiosce ale gdzie dokładnie ?. 2.Szukałem Mańkuta w magazynach wojskowych.. zwiedziłem całe i go nie znalazłem, teraz pytanie.. gdzie on jest ? 3.Gdzie znajdę artefakt błona ? 4.Warto sprzedać grawigun ? według mnie broń bez sensu.. ale przynajmniej można sprzedać i się dobrze wzbogacić..

Link to comment
Share on other sites

Mogę coś powiedzieć tylko na temat punktu 4 - myślę, że warto zatrzymać. Na forach widziałem sposób zastosowania grawiguna do wyjmowania przedmiotów z anomalii podczas kiedy w inny sposób nie byłoby to możliwe. Co do kasy za broń - a co z ta kasa potem robić? Jeśli nie masz dla tej broni bezpośredniego zastosowania - zapakuj do schowka, niech czeka. EDYCJA// Właśnie znalazłem tekst na temat Grawiguna w Tajnych ścieżkach - robię nasze tłumaczenie: Grawikarabin - unikatowa sztuka, przy jego pomocy można przyciągać do siebie przedmioty a potem odrzucać ze straszliwa siła. Oprócz tego, ten karabin może aktywować artefakty, wytwarzając odpowiadające im anomalie. Żeby to zrobić, wystarczy przyciągnąć do siebie artefakt przy pomocy grawikarabinu, a potem go odrzucić, w rezultacie czego artefakt transformuje się w anomalię, która go wytworzyła. Myślę, że to wystarczy do zastanowienia, czy warto zatrzymać tę broń

Link to comment
Share on other sites

Wiewiórka, amulet w wiosce pijawek jest w jednym z domów, a dokładnie w piwniczce pod nim (podpowiem, że w tej wiosce są tylko dwa domy z podpiwniczeniem, ale ten jest specjalny, piwnica jest zakryta drewnianą paletą, którą musimy przesunąć :D). Mańkut nie siedzi w Magazynach znajdujemy go dopiero w Agropromie i jest z tym związany kwest Biesa (Idziemy do Agropromu i w pierwszym kompleksie spotykamy Biesa. Mówi, że Mańkuta uwięzili Najemnicy i prosi żeby pomóc go odbić. Idziemy do drugiego kompleksu i likwidujemy wszystkich Najemników. Znajdujemy Mańkuta i mówimy o prośbie Łukasza. Mańkut zgadza się pod warunkiem, że dostarczymy mu "Grozę" i naukowy kombinezon Najemników. Obie rzeczy powinny być w idealnym stanie). Co do pytania nr 3 nie mam zielonego pojęcia. Mam nadzieję, że pomogłam, miłej gry kolego :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

1.Poszukuję amulety, i zatrzymałem się na drugim..podobno jest w wiosce ale gdzie dokładnie ?.

2.Szukałem Mańkuta w magazynach wojskowych.. zwiedziłem całe i go nie znalazłem, teraz pytanie.. gdzie on jest ?

3.Gdzie znajdę artefakt błona ?

4.Warto sprzedać grawigun ? według mnie broń bez sensu.. ale przynajmniej można sprzedać i się dobrze wzbogacić..

błona jest w dziczy - plionka-fonetycznie, w zasypanym przejściu gdzie wiele wyładowań i tu polecam likwidatora

Wiewiórka, amulet w wiosce pijawek jest w jednym z domów, a dokładnie w piwniczce pod nim (podpowiem, że w tej wiosce są tylko dwa domy z podpiwniczeniem, ale ten jest specjalny, piwnica jest zakryta drewnianą paletą, którą musimy przesunąć :D). Mańkut nie siedzi w Magazynach znajdujemy go dopiero w Agropromie i jest z tym związany kwest Biesa (Idziemy do Agropromu i w pierwszym kompleksie spotykamy Biesa. Mówi, że Mańkuta uwięzili Najemnicy i prosi żeby pomóc go odbić. Idziemy do drugiego kompleksu i likwidujemy wszystkich Najemników. Znajdujemy Mańkuta i mówimy o prośbie Łukasza. Mańkut zgadza się pod warunkiem, że dostarczymy mu "Grozę" i naukowy kombinezon Najemników. Obie rzeczy powinny być w idealnym stanie).

Co do pytania nr 3 nie mam zielonego pojęcia.

Mam nadzieję, że pomogłam, miłej gry kolego :D

amulet jest obok transformatora tam gdzie lezy padlina po innych stalkerach i są skałki

1.Poszukuję amulety, i zatrzymałem się na drugim..podobno jest w wiosce ale gdzie dokładnie ?.

2.Szukałem Mańkuta w magazynach wojskowych.. zwiedziłem całe i go nie znalazłem, teraz pytanie.. gdzie on jest ?

3.Gdzie znajdę artefakt błona ?

4.Warto sprzedać grawigun ? według mnie broń bez sensu.. ale przynajmniej można sprzedać i się dobrze wzbogacić..

- Czarny kruk...Krąży...Nad grobem - ta piosenka jest dwuznaczna: chodzi tez o pararelę do czarnego mkruka czyli "suki" z nkwd jakie jeździły w nocy po miastach.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.