Skocz do zawartości

Amulety i Grawikarabin


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

1.Poszukuję amulety, i zatrzymałem się na drugim..podobno jest w wiosce ale gdzie dokładnie ?. 2.Szukałem Mańkuta w magazynach wojskowych.. zwiedziłem całe i go nie znalazłem, teraz pytanie.. gdzie on jest ? 3.Gdzie znajdę artefakt błona ? 4.Warto sprzedać grawigun ? według mnie broń bez sensu.. ale przynajmniej można sprzedać i się dobrze wzbogacić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę coś powiedzieć tylko na temat punktu 4 - myślę, że warto zatrzymać. Na forach widziałem sposób zastosowania grawiguna do wyjmowania przedmiotów z anomalii podczas kiedy w inny sposób nie byłoby to możliwe. Co do kasy za broń - a co z ta kasa potem robić? Jeśli nie masz dla tej broni bezpośredniego zastosowania - zapakuj do schowka, niech czeka. EDYCJA// Właśnie znalazłem tekst na temat Grawiguna w Tajnych ścieżkach - robię nasze tłumaczenie: Grawikarabin - unikatowa sztuka, przy jego pomocy można przyciągać do siebie przedmioty a potem odrzucać ze straszliwa siła. Oprócz tego, ten karabin może aktywować artefakty, wytwarzając odpowiadające im anomalie. Żeby to zrobić, wystarczy przyciągnąć do siebie artefakt przy pomocy grawikarabinu, a potem go odrzucić, w rezultacie czego artefakt transformuje się w anomalię, która go wytworzyła. Myślę, że to wystarczy do zastanowienia, czy warto zatrzymać tę broń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiewiórka, amulet w wiosce pijawek jest w jednym z domów, a dokładnie w piwniczce pod nim (podpowiem, że w tej wiosce są tylko dwa domy z podpiwniczeniem, ale ten jest specjalny, piwnica jest zakryta drewnianą paletą, którą musimy przesunąć :D). Mańkut nie siedzi w Magazynach znajdujemy go dopiero w Agropromie i jest z tym związany kwest Biesa (Idziemy do Agropromu i w pierwszym kompleksie spotykamy Biesa. Mówi, że Mańkuta uwięzili Najemnicy i prosi żeby pomóc go odbić. Idziemy do drugiego kompleksu i likwidujemy wszystkich Najemników. Znajdujemy Mańkuta i mówimy o prośbie Łukasza. Mańkut zgadza się pod warunkiem, że dostarczymy mu "Grozę" i naukowy kombinezon Najemników. Obie rzeczy powinny być w idealnym stanie). Co do pytania nr 3 nie mam zielonego pojęcia. Mam nadzieję, że pomogłam, miłej gry kolego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

1.Poszukuję amulety, i zatrzymałem się na drugim..podobno jest w wiosce ale gdzie dokładnie ?.

2.Szukałem Mańkuta w magazynach wojskowych.. zwiedziłem całe i go nie znalazłem, teraz pytanie.. gdzie on jest ?

3.Gdzie znajdę artefakt błona ?

4.Warto sprzedać grawigun ? według mnie broń bez sensu.. ale przynajmniej można sprzedać i się dobrze wzbogacić..

błona jest w dziczy - plionka-fonetycznie, w zasypanym przejściu gdzie wiele wyładowań i tu polecam likwidatora

Wiewiórka, amulet w wiosce pijawek jest w jednym z domów, a dokładnie w piwniczce pod nim (podpowiem, że w tej wiosce są tylko dwa domy z podpiwniczeniem, ale ten jest specjalny, piwnica jest zakryta drewnianą paletą, którą musimy przesunąć :D). Mańkut nie siedzi w Magazynach znajdujemy go dopiero w Agropromie i jest z tym związany kwest Biesa (Idziemy do Agropromu i w pierwszym kompleksie spotykamy Biesa. Mówi, że Mańkuta uwięzili Najemnicy i prosi żeby pomóc go odbić. Idziemy do drugiego kompleksu i likwidujemy wszystkich Najemników. Znajdujemy Mańkuta i mówimy o prośbie Łukasza. Mańkut zgadza się pod warunkiem, że dostarczymy mu "Grozę" i naukowy kombinezon Najemników. Obie rzeczy powinny być w idealnym stanie).

Co do pytania nr 3 nie mam zielonego pojęcia.

Mam nadzieję, że pomogłam, miłej gry kolego :D

amulet jest obok transformatora tam gdzie lezy padlina po innych stalkerach i są skałki

1.Poszukuję amulety, i zatrzymałem się na drugim..podobno jest w wiosce ale gdzie dokładnie ?.

2.Szukałem Mańkuta w magazynach wojskowych.. zwiedziłem całe i go nie znalazłem, teraz pytanie.. gdzie on jest ?

3.Gdzie znajdę artefakt błona ?

4.Warto sprzedać grawigun ? według mnie broń bez sensu.. ale przynajmniej można sprzedać i się dobrze wzbogacić..

- Czarny kruk...Krąży...Nad grobem - ta piosenka jest dwuznaczna: chodzi tez o pararelę do czarnego mkruka czyli "suki" z nkwd jakie jeździły w nocy po miastach.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.