Skocz do zawartości

Problem z lost alpha


Rekomendowane odpowiedzi

MSVCP120.dll nie jest przeznaczony do uruchamiania w systemie windows albo zawiera błąd...

 

Ta biblioteka jest składnikiem Microsoft Visual Studio, a wiadomosć jest po polsku i jest wyraźnie napisany, zacytowałem to nawet.

Twój system jest 32Bit, LA nie wspiera takiego wydania, lecz usuniecie 3 bibliotek pozwał uruchomić grę.

 

Tu ci cytuję co trzeba usunąć:

 

 

SOLUTIONS FOR THE MOST COMMON PROBLEMS:

Anyone who uses 32bit operating system should remove the msvcp120.dll, msvcp120d.dll and msvcr120.dll from the game's bins directory. That will solve many problems.

Also before game start, you can delete the user.ltx too and let the game create a new one based on your system specs.

Do not install the game to the default program files directory (its protected by windows!) unless you have UAC turned on and / or admin privaledges to your PC (Install it to another drive, or an other dirrectory, otherwise you wont be able to save, load, or make screenshots. We will try to find out something for this in the upcoming patch).

Also you should disable actor legs in options menu, as soon as you can, because it causes 3 troubles: 1 missing step sounds, 2 crash with missing bone, 3 crash when fighting rats.

Thanks for your understanding and support!

 

Usuń te pliki a gra odpali bez problemu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko u Ciebie. Z tym,że nie ma na to reguły - np. na Kordonie w Wiosce Kotów mogę spokojnie wywołać kontakty, i przez PDA rozmawiać z innymi stalkerami - tak, jest tam taka opcja!!! To samo mogłem rozmawiać z Wolnością na Przedmieściach Prypeci. Ale w innych sytuacjach też zdarza wylot do pulpitu bez loga. Z tego, co gdzieś wpadło mi w oczy, to tego buga też ma naprawić następny patch. Pożyjemy, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, pożywiom, uwidim.

apg2312 - napisz dokładniej, jak użyć tej opcji rozmowy przez PDA. Gra ma sporo ciekawostek, warto się z nimi zapoznać.

Podoba mi się np. ta pakowaczka amunicji, działająca na pasie. Drobne ilości amunicji, zamienia na cale paczki. I na pasie robi się luz :).

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam następujący problem.

Po naprawie PDA na Jantarze przez Sacharowa, otrzymujemy misję: zaoferuj pomoc Powinności w Barze.

Problem jest jeden, udaje się do GFM i idę do Baru i w Barze próbuję rozmawiać z Pietrenkiem, ale on nie ma mi nic do powiedzenia, prócz 3 kwestii (Pancerz, Potrzebna ci pomoc i on odpowiada, że nic nie potrzebuje i wyjście). Ktoś ma pomysł jak to naprawić bez utraty postępu???

FATAL ERROR[error]Expression    : fatal error[error]Function      : CScriptEngine::lua_error[error]File          : script_engine.cpp[error]Line          : 75[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : LUA error: not enough memorystack trace:
POMOCYYYYYY!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam. Mam następujący problem.

Po naprawie PDA na Jantarze przez Sacharowa, otrzymujemy misję: zaoferuj pomoc Powinności w Barze.

Problem jest jeden, udaje się do GFM i idę do Baru i w Barze próbuję rozmawiać z Pietrenkiem, ale on nie ma mi nic do powiedzenia, prócz 3 kwestii (Pancerz, Potrzebna ci pomoc i on odpowiada, że nic nie potrzebuje i wyjście). Ktoś ma pomysł jak to naprawić bez utraty postępu???

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : script_engine.cpp
[error]Line          : 75
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: not enough memory
 
 
stack trace:
POMOCYYYYYY!!!!

 

 

Obniż wymagania graficzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apg2312 - próbowałem. Wyloty zapewnione. Tylko na Kordonie działała ta opcja kontaktów.

Może do czasu wydania polonizacji tego buga usuną. Przerywam grę, bo stoję przy zamku kodowym do X18 i nie wiem co robić, bo kilka ostatnich komunikatów i SMSów było po angielsku. Domyślam się, że mam coś zrobić z Jaszką w barze, ale gnać tam w ciemno, się mi nie uśmiecha :(. Mogę źle domniemywać.

A przecież nie będę co chwilę, prosił o tłumaczenie :wallbash: , lub podsuwanie rozwiązania :confused: :no: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam. Mam następujący problem.

Po naprawie PDA na Jantarze przez Sacharowa, otrzymujemy misję: zaoferuj pomoc Powinności w Barze.

Problem jest jeden, udaje się do GFM i idę do Baru i w Barze próbuję rozmawiać z Pietrenkiem, ale on nie ma mi nic do powiedzenia, prócz 3 kwestii (Pancerz, Potrzebna ci pomoc i on odpowiada, że nic nie potrzebuje i wyjście). Ktoś ma pomysł jak to naprawić bez utraty postępu???

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : script_engine.cpp
[error]Line          : 75
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: not enough memory
 
 
stack trace:
POMOCYYYYYY!!!!

 

Taky se mně to stalo,Peterenko nechtěl mluvit.Má Ti dát úkol zničit vrtulníky.Nepomohlo ani načtení autosave.Musel jsem se vrátit zpět v save až k Sacharovovi a okamžitě když přišla zpráva že Peterenko potřebuje pomoc běžet za ním.Nesmíš se ničím zdržovat (obírání mrtvolek a jiné nech na potom).Na podruhé se mně to povedlo.

 

Dále ještě něco k experimentální_items vintorez_zoom (vintorez_m4).Zkušebně jsem si ji přidal spawnerem ale pozor!Jestliže si potom chcete dát opravit něco u Peterenka,nesmíte ji mít v inventáři.Hra spadne do win s logem že je chyba v nějaké munici.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taky se mně to stalo,Peterenko nechtěl mluvit.Má Ti dát úkol zničit vrtulníky.Nepomohlo ani načtení autosave.Musel jsem se vrátit zpět v save až k Sacharovovi a okamžitě když přišla zpráva že Peterenko potřebuje pomoc běžet za ním.Nesmíš se ničím zdržovat (obírání mrtvolek a jiné nech na potom).Na podruhé se mně to povedlo.

 

Dále ještě něco k experimentální_items vintorez_zoom (vintorez_m4).Zkušebně jsem si ji přidal spawnerem ale pozor!Jestliže si potom chcete dát opravit něco u Peterenka,nesmíte ji mít v inventáři.Hra spadne do win s logem že je chyba v nějaké munici.

Zażegnałem te błędy bez grzebania w plikach wystarczało 10 razy reloadnąć save .

Edytowane przez adik124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio spotkałem problem z sejfem u bandytów a mianowicie gdy chce go otworzyć wyskakuje mi:

FATAL ERROR

[error]Expression		 :  fatal error[error]Function			 :  CScriptEngine: : lua_error[error]File					 :  script_engine.cpp[error]Line					:  75[error]Description		 :  <no expression>[error]Arguments		  :  LUA error :  ....k.e.r. - lost alphagamedatascriptsui_safe.script:108: attempt to call global  'get_netpk' (a nil value)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.