Skocz do zawartości

Hud Serafin 12


Łobuz

Rekomendowane odpowiedzi

Ten mod nie pozwala na czytanie dokumentów znalezionych w czasie gry:s .

Mam zainstalowane spolszczenie 13.11.10 ale mimo tego ( u zombi w Kordonie znalazłem dokumenty) musiałem zainstalować całą grę od nowa bez Moda Serafin 12 żeby je odczytać ;)

Czy ktoś ma namiary na poprawnie działający Mod Huda z mapą na górze monitora http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/tongue.gif

Gram na rozdzielczości 1280-720 i zwykły Hud to załamka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musiałeś przeinstalowywać gry. Wystarczyło przeinstalować sam HUD na oficjalny HUD stalker.pl. A co do HUD-a serafim-12 musiałbym się przyjrzeć sprawie.

P

Pierw tak zrobiłem ale dalej ten błąd byłhttp://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/tongue.gif ,

Przy modzie Serafin 12 jest Dewitamina i ona też nie pomogła ,

odinstalowałem Soljanke (gamedata) i dalej to samo, dopiero przeinstalowanie całej gry zrobiło z tym porządek:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak w Priboi Story . Pomogło zaczęcie gry od nowa

Gram już Czwarty raz od nowa http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/tongue.gif

Mam teraz Polonizacje 13.11.10 i gra działa bez błędów (Niewidzialne Chimery,Zombi,Lub inne cuda teraz mam np: elektryczne Chimery i zombie z bronią)

Problem tylko z hudem jw. ale jak mam komunikat (Uwaga !!! powód: Watchdong 180.Reason lub coś podobnego )to przeinstalowuje grę bez Serafina sprawdzam co jest grane i po przebrnięciu problemu wgrywam z powrotem serafina ( chodzi o odczytanie dokumentów ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam hud serafin 12 i działa bezproblemowo ;] to że nie pokazuje ludzi na mapie to błąd którejś z polonizacji też tak miałem poprzednio.Lub może być tak że nie pokazuje na niektórych lokacjach np na Bagnach bo ja tak mam ,kordon i inne podstawowe to spoko a bagna,ATP to ludzi nie pokazuje ;p a teraz dodatkowo nie mogę mapy pieczary,notatników przeróżnych itp odczytać ,bo wywala do pulpeta ;] a to chyba nie ma związku z Hudem jaki się używa chyba ?? ;> ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co działa bezproblemowo jak nie ma połowy HUD-a. Wszystko co piszesz to są błędy HUD.

Lubie mieć mapę u góry :D

A w oficjalnym i zalecanym jest na dole:dodgy:

Utrudnia to szukanie mało widocznych Artów:s

A że mapa mi przeciwników nie pokazuje to mi nie przeszkadza im trudniej tym lepiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.