Skocz do zawartości

WSZYSTKO CO LUBIMY


gawron

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh zapomniałem jakiej muzyki lubie słuchać ehh ta młodzieńcza skleroza :P Słucham wszystkiego co ma jakieś logiczne przesłanie nieważne czy to rap czy metal czy klasyczny rock wszystko ma swój sens (pomijając komercję ;) ) ale bardziej rock jak np Led zeppelin , Guns `n Roses , Kiss poskie zespoły równierz oddział zamknięty , pidżama , strachy na lachy a tak między nami stalkerami  :whistling:  to bardzo lubię słuchać Biały Jerozy jak gram w stalkera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rację ma szanowny pan gawron :yes: . Wystarczy przypomnieć sobie dawne czasy, chociażby prehistorii, starożytności. Ludzie tworzyli cywilizację, wioski, handel itp. Nie od razu była odczuwalna na skórze polityka. Wszystko to zależało od ludzi i nastawienia do cywilizacji. Polityka zawsze będzie prowadzić do podziałów. Zresztą polityka i media są nieodłącznymi bliźniakami, którzy nieogarnięci i zarazem niemyślący ludzie są pod jej wpływem. W przypadku nagłego braku jakim jest polityka, ludzie by się nauczylili być może między sobą współpracować, dzielić się pomocą, by dany kraj, ludzie przetrwali   :whistling: . Poza tym polecam posłuchać tej piosenki, idzie czuć klimat post-apokalipsy w tym Stalkera i Metra 2033  :smile:​ .

 

https://www.youtube.com/watch?v=6r1c_DeK3m4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko biale jerozy się słucha Lube równierz od czasu do czasu ale od akcji z krymem i separatystami a jestem z nazwiska Ukraińcem przestałem propagować rosję pod każdym względem taki osobisty protest chociaż tak można pomóc.

 

@Vidkunsen Muzyczka całkiem całkiem mi nawet pasuje ;) muszę sobie kilka albumów skombinować :)

na stalkera albo do biegania są gites ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Specjalnie dla mojego ulubionego stalkera koleżki czyli Gawrona Gawronowicza:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=vAsUYFgqsHw&index=1&list=PLCE421731D103C319

 

 

Zawsze jest wyjście awaryjne( nie ma alternatywy, jest wiecej wyjść)- Romantikus Erőszak - Minden vészen át...

 

;)

 
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podziękowaniem . Przedstawiam Ci numer , który gdy miałem 13 lat radykalnie wpłynął na moje życie . 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=iuVG2WUlLyw

Vidkunsen , nie wszystko umiera mimo upływu czasu :

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=fu33sxY916o

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z młodości to pamietam min. koncerty: Body Checks, Nabat, Störkraft, Brutal Attack na wysepce łajt ich słyszałem ;), Bunker 84, Dirlewanger, Bärsärkarna, Ultimathule, .... .

 

I na starość będę miał co wspominać i nie będę marudnym zrzędą co to w du .. był i gó.... widział a mędrkuje jakby pożarł wszystkie rozumy i wszędzie był i wszystko robił, widział et cerata, cerata... .

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Poza serią S.T.A.L.K.E.R. (gry oraz książki) bardzo lubię:

-czytać solidne książki (szczególnie Braci Strugackich),

-Gry FPS (do niedawna seria Call of Duty - teraz Call for Money :( , do tej pory RTCW z dodatkiem oraz Wolfenstein),

-Serię Heroesów (na laptopie - z przyczyn technicznych - mam tylko III, ale na stacjonarnym mam V i VI),

-Zjeść porządny obiad,

-Posłuchać dobrej muzyki (Flipsyde, Paktofonika, Pezet i wiele wiele więcej)

-Wormsy w wersji 2D - ile się czasu przy tym spędziło.

 

Pierwszy post, więc witam społeczność tego forum. :)

Edytowane przez Irmin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brian Aldis - Non stop, 4 sezony animowane gwiazdowe wojny wojny klonów - córka ogląda to i ja jestem niejako zmuszony, dżaba pizza hat, amidala, andźin san kenobi, .... .

 

Syn "torturuje" herosy 1 - 5, kupiłem od kolesia pełny zestaw z kartami itd/itp za 10% ceny sklepowej - okazja!!.

 

Ja grywam : strategia - History line, Panzer Korps, COH, Stalker i wolf z tych tzw. akcja

 

Muza: ;) Providenje.... 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Wbikb1tZy8A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vidkusen zapytam z ciekawości bo widzę że lubisz muzykę serbską, jesteś Serbem?

Lubie poczytać dobre książki szczególnie seria "Metro 2033" które mam przeczytane wszystkie, gry aktualnie króluje ARMA 3 ale też grałem w ARMA 2 CO i ARMA, dlatego że to symulator pola walki a więc oddaje jak najbardziej wiernie realia pola walki, nie napiszę "realnie" bo to nie jest wojna ale jest zblizony do realnych działań wojennych, taktyki i całej otoczki wojennej. Mnóstwo misji z warsztatu i tryb coop/ mp/TvT/ ja osobiście preferuje tryb sp v AI. Próba spopularyzowania ARMY wśród graczy STALKERA jednak nie przynosi wymiernych korzyści, ale każdy lubi co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czernobyl10, nie wiesz nawet ile ja kiedyś w Armę 2 grałem. O taaak, to były złote czasy mojego kompa...  :P Ta cała kampania "Harvest Red" a później ta druga szokująca z tym śmigłowcem. I jeszcze kilkumiesięczna zabawa z edytorem misji. Raz próbowałem nawet zrobić inscenizację bitwy o Stalingrad, bez modów bo internetu nie miałem.  :biggrin: Tak jak ty jestem fanem Army, może nie tak wielkim, ale to jedna z najlepszych gier w jakie grałem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, geb. Weiß Waßer - Biely Voda, zamieszkanie obecnie - delta/połączenie 5-u rzek, na Śląsku czyli u siebie, jestem autochtonem ze Śląskam, nie mylić z tzw. "górnym" bo oni nie są ze Śląska.

 

Miedzianejaja - chyba bym się własną pięścią zabił jakbym nie miał nic do roboty, lenistwo i nuda zabija inwencję i osłabia ewolucję.

 

;)

p.s. w domu Srpski, z kolesiami różnie, zależy skąd jest - ode mnie, z Polski, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Węgier czy z Ultimathule tudzież Noregr lub Suomi czy też Fösterland, czasem deutschland.

Niemcy - wyznaję zasadę Goethego - Kocham Niemców, nienawidze Niemiec.

Fryderyk Niecki vel Nietsche, he he he debilopedia już od 3 lat daje klamliwe dane o nim.

Podobno wg. debilopedii Niecki-Nietsche herbu Korab nie był Polakiem.... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzianejaja - chyba bym się własną pięścią zabił jakbym nie miał nic do roboty, lenistwo i nuda zabija inwencję i osłabia ewolucję.

 

;)

 

Hmmm... Jeżeli jedynym co potrafisz z nudów wymyślić jest bicie się własną pięścią to faktycznie. Robota jest dla Ciebie wskazana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałem pojechać na wycieczkę do takiej prawdziwej Rosji, nie do byłej republiki radzieckiej tylko głębokiej Rosji, tam gdzie jedyne drzewa są iglaste, gdzie niedźwiedzie wchodzą do miasta, a w zimie śnieg pada na pięć metrów. 

 

Mam babcię na Łotwie w obwodzie "Latgale", jeżdżę tam ostatnio co dwa lata (kiedyś było co rok). Czuć tam klimat zachodniego wschodu, na klatkach schodowych postradzieckich bloków pachnie fermentującymi burakami, wszyscy wokół piją kwas chlebowy, co drugi przechodzień może mieć nóż w kieszeni, okazjonalnie można też zauważyć memoriały radzieckich bohaterów i popiersia Lenina.

 

Ostatnio rodzice wolą jednak zakwaterowywać się w bardziej dzikich rejonach nad okolicznymi jeziorami, gdyż wiekowa babcia czuje się coraz gorzej, a w jej domu praktycznie już nikogo nie ma i nie chcielibyśmy tam mieszkać, bo trafiła do domu opieki. A szkoda, chociaż babcia przeżyła niemieckie naloty, całe ZSRR i ogólnie dużo.

Edytowane przez Wasilij
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie...

 

Śniadanie, Obiad czasem koleacja - ziemniaki, chleb.

 

Ootwartość relacji, wiadomo, to się czuje kto jest kim i kto jest poważny i ma poważne propozycje... .

 

Jak słyszę debilizm w klimacie: Rosja to stan umysłu to tylko spoglądam tak jak się spogląda na leminga po lobotomii.

 

Mój/nasz klimat, faceci i valkirie kontra podróbki wojowników z usa :

 

http://www.youtube.com/watch?v=m4ORrXanr6Q

 

http://www.youtube.com/watch?v=25VbYCvtFLM

 

http://www.youtube.com/watch?v=a0xKVBEWRqw

 

Paavo Johanes Nurmi - Przed igrzyskami w 1932 został zdyskwalifikowany za przekroczenie ówczesnych przepisów o amatorstwie sportowców, a podczas Igrzysk olimpijskich 1952 w Helsinkach został zrehabilitowany i dostąpił zaszczytu zapalenia znicza olimpijskiego. Paavo Nurmi był jednym z najlepszych biegaczy w historii lekkoatletyki, był także pierwszym sportowcem, któremu za życia wystawiono pomnik....

 

1932 - Paavo był i jest najlepszy więc go oszukano!!!!

 

Słowianie zawsze walczą uczciwie, usa tak jak pewni azjaci zawsze ferują podstęp i dla tego lubia oczerniać innych bo na ringu/macie ... nie mają szans.

 

Jedź do Rosji jak masz okazję, zobacz z czego jesteś ulepiony, potem jak ci sie spodoba to pojedx do Riazania.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tego zespołu to ja nie kocham , żona też ma coś na przeciw.Lubię z nią rozmawiać , ale jak słucham tego numeru chcę się przytulić tak po prostu i mocno.. To chyba znazczy , że to dobry kawałek ..

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=XC3ahd6Di3M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.