Skocz do zawartości

TFW 3.8 Bugtrap co godzinę ...


PerrytPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam grę S.T.A.L.K.E.R Czyste Niebo 1.5.10, na modzie The Faction War (Niedawno przeinstalowywałem). Od jakiegoś czasu mniej więcej co godziny wywala mi bugtrap. Albo w momencie gdy sobie stoje, albo gdy bije pijawke nożem. Zawsze jest jakiś pretekst do bugtrapa. Taki bugtrap mi wypieprza jak sobie stoje, w pewnym momencie gry.

FATAL ERROR  

[error]Expression    : fatal error[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error[error]File		  : E:priquelsourcesenginexrServerEntitiesscript_engine.cpp[error]Line		  : 180[error]Description   : <no expression>[error]Arguments	 : LUA error: ... clear skygamedatascriptstfwweapon_manager.script:577: C stack overflow stack trace:

Nie mam pojęcia o co chodzi, a wkurza mnie to. Raz coś zmieniłem w opcjach i chodziło mi pięknie ok 8h bez bugtrapa. A teraz co chwile wywala bez żadnego powodu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"stack overflow", przepełnienie bufora? Kojarzę że była łatka na to w skrócie to chyba: http://wrzucacz.pl/file/3861392668106/LuaJIT_EXPERIMENTAL_3.rar

 

Instalacja

1. Robisz kopię zapasową pliku tego lua.JIT.1.1.4.dll jest on w folderze bin.

2.Pobierasz, i z archiwum ten plik lua.JIT.1.1.4.dll  kopiujesz do folderu bin, nadpisujesz.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plik wygasł..

 

I własnie sie zoorietnowałem że umieściłem temat w złym dziale :/

 

@Edit tak w ogóle to przeszperałem tfwweapon_manager.script (plik wyrózniny w logu), i przejrzałem linijkę 577

 

Oto ona     "   if self.normal_weap_table[item:section()] then  "  Jakieś sugestie?

 

A to całe:

  npc:iterate_inventory(function (dummy, item)
   if item then
     if self.normal_weap_table[item:section()] then
       weapon_table[item:id()] = item
     end

Edytowane przez PerrytPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra S.T.A.L.K.E.R. odpalił. Zobaczymy co będzie za godzinę :) Dzięki za pomoc

No rzeczywiście. Taki lekki błąd :P z tematem bo tu Lost Alphe się omawia.

Ale pomóc zawsze można. Niech jakiś admin przeniesie to do wątku z modami do Czystego Nieba.

Wiem, po napisaniu wątku sie zoorientowałem że to Lost Alpha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.