Skocz do zawartości

TT2AA2-Problem z artefaktami "Likwidator"


ksantyp

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z tymi artefaktami, próbowałem na wiele sposobów , z cofaniem się do wiele wcześniejszych savów - nie można tych artefaktów zebrać. Detektor pokazuje je , ale pewnie są pod teksturami. Nie pomaga ani granat ani grawigun.

Czy zaliczenie tego zadania ma wpływ na dalszą fabułę? Bo może sobie go odpuszczę. Nie wiem, czy ta wersja (AA2) czy też to ogólna przypadłość, ale wiele artefaktów popada pod tekstury i nie można ich wydobyć.

 

Czy można dodać ten artefakt do sprzedaży?

Edytowane przez ksantyp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie AA2 jest przyczyną. TT2 UF ma ten sam problem, z zapadaniem się itemów pod tekstury. Mnie pomagało wyjście z lokacji i powrót na nią. Poprzednie savy nie pomogą, bo zawierają ten sam spawn lokacyjny.

Czy masz problem z oboma Likwidatorami? Bo tam są dwa. Wystarczy że weźmiesz jeden, na rozliczenie zadania. Drugiego miałem, ale nie używałem go, bo nie korzystałem z recept. A do czego innego, nie był mi potrzebny.

 

Nie wiem, czy do Twojej wersji moda jest spawner. On by najlepiej rozwiązał problemy z zapadaniem w tekstury. Zapytaj na PW scigacza1975. A innych na SB.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, kondotier.

 

Wyjście z lokacji też nie pomaga, gram już dalej i za każdym razem gdy przechodzę przez Roztok, zaglądam do tego budynku. Dlatego napisałem ten temat bo wyczerpały mi się pomysły na zaliczenie tego zadania.

Dobra, zagadam do scigacz1975. Co oznacza "SB"  w "A innych na SB" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kondotier. A kto daje na Jantarze zadanie na Likwidatora? Ja na razie się z nim nie zetknąłem.

Do sprawdzenia jest taki scenariusz, że przy wejściu na Rostok pierwszy raz należy od razu wykonać zadania dla Kolejarzy, w tym Zwierzobója i wtedy te artefakty nie wpadną pod tekstury. Ja musiałem najpierw pójść do Sacharowa kupić Walesa ( niedźwiedzia mi wcześniej zabrano ). Ale to już może za drugim razem tego wspaniałego moda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.