Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

Kobal przy bramie  (wyjście na Wysypisko) wskocz na bramę i póżniej prawy słupek a z niego za siatke  i masz blisko do teleportu:geek:

 

Mam problem z zadaniem - ucieczka z zony

Gadałem z Kużniecowem - śmigłowiec załatwiony .

Artefakty mam +plecaki + kase a kwest nie działa .

 

co jeszcze potrzeba

ss_mietek_11-09-15_21-17-34_(aver).jpg

Edytowane przez Łobuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna - Panowie .Zaraz mnie szlag trafi. Ponieważ:

a/ Zaginął mi Arhara.Był podczas questów dla Dana i na komputer - a potem - nic. Nie ma Padalca i nie ma znacznika.Ergo - nie ma questu na notatnik i notebook ( laptop)Arhary .

b/ Co dalej z Kotem?.Dojechałem z questami dla Kota do Agro i Bagien - zamknąłem sprawę wojaków - w międzyczasie Prypiat oczywiście-, i co dalej?Kot stoi w Barze - i gapi sie na mnie. Zachar coś bąka o zarosłych mchem ścieżkach do Limańska i kieruje mnie do ŚP Kła( chyba).

Troche sie pogubiłem w tym wszystkim- szczególnie że gram na wyrywki - nie za bardzo mam kiedy przysiąść nad Stalkerem. CZy czegoś nie dopełniłem? A może musze coś innego ruszyć, aby uruchomiła się dalsza część linii scenariuszowych.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna - Panowie .Zaraz mnie szlag trafi. Ponieważ:

a/ Zaginął mi Arhara.Był podczas questów dla Dana i na komputer - a potem - nic. Nie ma Padalca i nie ma znacznika.Ergo - nie ma questu na notatnik i notebook ( laptop)Arhary .

U mnie Ahara biegał po drodze która prowadzi od bazy wojskowej w kierunki tunelu :biggrin:

Nawet kilka razy na samej bazie go spotkałem jak wojskowych rozwalał:blink:

Kurna - Panowie .Zaraz mnie szlag trafi. Ponieważ:

 

b/ Co dalej z Kotem?.Dojechałem z questami dla Kota do Agro i Bagien - zamknąłem sprawę wojaków - w międzyczasie Prypiat oczywiście-, i co dalej?Kot stoi w Barze - i gapi sie na mnie. Zachar coś bąka o zarosłych mchem ścieżkach do Limańska i kieruje mnie do ŚP Kła( chyba).

Proponuje zajrzeć do poradnika Solianki -Kwesty Kota są opisane i tam się zorientujesz co ci brakuje:cool:

Edytowane przez Łobuz
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b/ Co dalej z Kotem?.Dojechałem z questami dla Kota do Agro i Bagien - zamknąłem sprawę wojaków - w międzyczasie Prypiat oczywiście-, i co dalej?Kot stoi w Barze - i gapi sie na mnie. Zachar coś bąka o zarosłych mchem ścieżkach do Limańska i kieruje mnie do ŚP Kła( chyba).

Po odeskortowaniu oraz rozmowie z Patem i Patiszonem na Agro a następnie z Kotem, powinieneś porozmawiać z Kutwą.

EDIT - wybacz - źle zrozumiałem - jeśli tym razem  dobrze zrozumiałem musisz wypełnić kwesty Kła oraz "Poszukiwania szkatułki i sejfu tajemniczego stalkera", "Poszukiwania tajemniczego stalkera", i później pójść do Limańska

Edytowane przez Anton Gorodecki
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK  Anton - idę do pieprzonej Pieczary.Jak ja -kurna- kocham:angry: tę lokację.

Łobuz - nie ma to znaczy nie ma . Ani postaci , ani znacznika.Wiem , że Arhara lubi sie poszwędać po okolicy. Mam nadzieję że nic takiego się nie stanie jak odpuszczę "paprucha".

A laptopa drogi Łobuzie - zwinę dla siebie:devil:.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łobuz - nie ma to znaczy nie ma . Ani postaci , ani znacznika.Wiem , że Arhara lubi sie poszwędać po okolicy. Mam nadzieję że nic takiego się nie stanie jak odpuszczę "paprucha".

A laptopa drogi Łobuzie - zwinę dla siebie:devil:.

Ja też znacznika nie miałem i byłem bardzo zaskoczony jak go spotkałem zamiast w tunelu to pod bazą wojskową od strony bagna:huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archara idzie na Zaton dopiero kiedy oddasz jego notebooka Jakutowi, więc pewnie lata gdzieś  po lokacji. Jednak tak na logikę - po coś na ten Zaton idzie prawda? Może daje później jakieś zadania?

Jak pamiętam z procesu tłumaczenia, chyba jest powiązany z jakimś zadaniem związanym albo z falą mutantów na Zatonie albo z linią fabularną Szachista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli nie pójdzie na Zaton lub umrze to dajemy ciała w tych zadaniach?

Umrzeć nie umrze, bo jest nieśmiertelny. A czy faktycznie bierze udział w tych zadaniach to nie wiem. Po prostu coś mi tam świta w głowie, że jego postać przewijała się przy jakimś queście. Możliwe, że nawet jeśli gdzieś zniknął, to w odpowiedniej chwili skrypty go postawią w wyznaczonym miejscu. Tak jak Doktorka, który zawiesił się przy helikopterze na Agropromie, ale w odpowiedniej chwili pojawił się w Martwym Mieście. A może nie...

 

Czy jest poradnik do zadań na Jupiterze ( co robimy w jakiej kolejńości )

Bo rozpizdziłem najemników na Jupiterze a mam wrażenie ze dowódca najemników ( Skif ) daje jakieś zadania :excl:

Po czym to wnosisz? Skif to system wsparcia. Zadanie o znalezieniu fleszki z informacją o nim daje Iwancow w Barze.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.