Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zapomniałem. Zrobiłem tak jak piszesz. Dostałem od Buustyego zadanie a cała ekipa siedzi przy ognisku w wiosce tylko ona biega jak szalona między wioską a posterunkiem wojskowych i nie można do niej podejść.... jak się ją uda dogonić to daje w twarz i znowu ucieka...   

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie postrzeliłem  a na pewno nie podczas akcji na posterunku. Wczytałem wcześniejszego sejwa zaraz po ataku na posterunek wszyscy grzacznie stoją przy tej barierze betonowej. Zagadałem z matką co kończy się tekstem że się z nią nie żegnam (miała w tym momencie status przyjaciel podświetlony na zielono). Potem zagadałem z  Buustym podziękowałem za pomoc dostałem zadanie na Jupiterze. On z kumplem przeniósł się do Wioski Kotów. Ona trochę postała przy betonach i potem też dołączyła do Buustego. Z tym że nikt z nich w samej wiosce ze mną już gadać nie chce na zasadzie dzieńdobry do widzenia . Wszystko sprawdziłem. Ewentualnie potem przy jakiejś innej akcji na Kordonie może ją przypadkiem postrzeliłem bo biłem się parę razy z wojakami na posterunku sam już teraz nie wiem.... Nie będę się cofał w grze za daleko a ona biega jak opętana i ma status wroga. W każdym razie jeśli nie da się jakoś zmienić jej nastawienia do mnie a w którymś momencie zablokuje mi to dalszą grę to pożegnam się nową odsłoną Soljanki.
Zastanawia mnie jeszcze jedno.. Skoro ona jes z grupy Buustego to dlaczego oni nie są teraz moimi wrogami jeśli przypadkowo bym ją postrzelił.. Przypomina mi się teraz motyw z wojskowymi tymi przy moście na Kordonie. Przy zadaniu Obrona Chaławy na pewno  nie strzeliłem w ich stronę strzelałem tylko w budynku i teraz oni do mnie strzelają z daleka. Do Kuzniecowa nie da się już podejść więc nie wiem czy
np jest sens robić dalej dla niego zadanie na zbieranie kart do gry. 
No nic na razie gram dalej....

 

Edytowane przez kazik
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami tak jest że tylko jeden NPC jest czerwony a reszta z jego frakcji nie. To chyba jest uzależnione od tego czy ktoś widział jak się "starłeś" z danym NPC. Tak czy owak jest czerwona więc musiała dostać kulkę od ciebie. Ja bym się cofał w sejwach aż wszytsko będzie w porządku.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Kuzniecowa i strzalania do mnie już się wyjaśniło ;) A co do tej kobiety zaryzykuję i gram dalej.
Nie mam w tygodniu dużo czasu na granie trochę w weekendy a cofnięcie się w sejwach oznaczałoby dwa tygodnie mojego
grania "w plecy"... Gram dalej a gdyby się fabuła zablokowała to najwyżej pożegnam się z Soljanką.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram dalej a gdyby się fabuła zablokowała to najwyżej pożegnam się z Soljanką.  

Z niczym proszę mi się tu nie żegnać, fabuła się nie zablokuje przez ten mały incydent - mod jest świetny i warto grać dalej. Karabin na plecy i do przodu kazik;)

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie tak szybko się nie poddaję ale dzięki za doping ;)
Mam natomiast jedno pytanie. Gdzie znajdę w Dolinie Mroku dokumenty dla Woronina. Niby w opisie zadania jest że w tym miejscu
gdzie zawsze jest galareta. Byłem w X-18 WIELE RAZY nigdzie dokumentów nie znalazlem... ani na powierzchni w budynku przy
obrabiarkach jak brzmiała jedna z podpowiedzi. Znacznik na mapie pokazuje to:

ss_dom_11-03-15_19-56-03_(l04_darkvalley

 
  A tak przy okazji gdyby ktoś szukał obrzyna dla Dana na Wysypisku to jest tutaj:

ss_dom_11-03-15_21-52-09_(l02_garbage).t

Moim zdaniem zadanie bez sensu ale to moje zdanie... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na dzwig który stoi na wprost bramy:biggrin:

Jak podejdziesz od prawej strony i popatrzysz we wnęke obrotnicy to widać :cool:

Problem jest taki że ja już dżwig wcześniej obejrzałem z góry dołu i od środka dzisiaj to powtórzyłem i nic nie znalazłem....
Może ktoś zrobić mi screena w który miejscu dokładnie to na dźwigu jest ?    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podążając wątkiem recepty na Żywe Serce, gdy na Radarze podniosłem kontener dla Sida, pojawiła się wiadomość o "niewiernym" (chyba dotyczyła mojej skromnej osoby) i o fleszce z jakąś receptą w wagoniku. W pobliżu są dwa wagoniko-podobne obiekty i zostały przeszukane baaaaaaardzo dokładnie i nic nie znalazłem (w innych podobnych obiektach na całym Radarze też nic). Może robię to w złej kolejności (nie mam jeszcze informacji od Barmana i Sacharowa) a może chodzi o całkiem inną receptę. Jeśli ktoś ma jakieś sugestie to będę wdzięczny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na dzwig który stoi na wprost bramy:biggrin:

Jak podejdziesz od prawej strony i popatrzysz we wnęke obrotnicy to widać :cool:

Problem jest taki że ja już dżwig wcześniej obejrzałem z góry dołu i od środka dzisiaj to powtórzyłem i nic nie znalazłem....
Może ktoś zrobić mi screena w który miejscu dokładnie to na dźwigu jest ?    

379b73b2c9b88b8c68afa8fb4b600355.thumb.j

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Szlag mnie momentami trafia  gdy ni z gruchy ni z pietruchy ten yembrionalny mod nagle zaczyna grymasić. Do permanentnych  wylotów typu :

0023:008BDBD0 xrLUA.dll, luabind::detail::class_rep::~class_rep()
0023:0506626C xrGame.dll
 [error][     259]    : Brak dalszych danych.

0023:028B76B3 xrRender_R2.dll
 [error][      18]    : Brak dalszych plików.

[error]File          : e:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrgame\game_graph_inline.h
[error]Line          : 171
[error]Description   : there is no specified level in the game graph : 64

     wystepujących w tych samych miejscach i lokacjach jakoś się przyzwyczaiłem.Przeładuję save i pójdę dalej. Ale dlaczego momentami nie wiadomo z jakiego powodu nagle ilość klatek spada do 5- 10  , aby po 2-3 minutach wrócić do normalnych 30 - to ni cholery. Rozumiałbym gdyby coś się działo. Następował nagły spawn postaci lub mutków , lub jakaś zawierucha -rozwalanka. Ale kurna nie -"ticho kak na kurortie" - jak mawia pewien znany Stalker.Ot - taki przerywnik coby wnerwić wystarczająco wnerwionego gracza- amatora.

 

 

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zrobić zdjęcie Mózgu w X-16 !

obtancowałem pulpit sterowniczy ze wszystkich stron i nie dostaje zdjęcia mimo że po strzale znika czerwona ramka :blink:

Co jest grane -co robie zle:confused:

 

Już doszedłem jaki błąd zrobiłem :blush:

Miałem w trzecim slocie broń:biggrin:

Edytowane przez Łobuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę już przedreptałem w tym OP-2, jednak w/w recepty jeszcze nie znalazłem.

Na potrzeby zadań udało mi się po prostu znajdować Elektryczne Jeżozwierze w schowkach i (chyba - nie jestem pewien) odbierać w nagrodę za zadania. Więc mój najmilszy amatorze "gołych bab";) musisz szukać dalej swoich "elektrycznych graali".

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.