Skocz do zawartości

PROBLEMY TECHNICZNE w Odrodzony - Duplikat 7.63


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

@Agrael  No właśnie i to jest mój problem i nie mogę dojść do przyczyny. Gdy wcześniej tu byłem i brałem zadanie na zestaw remontowy, nie było takiego promieniowania, można było rozmawiać i lasem dojść aż do krzyżówki. W każdym bądź razie, za sprawdzenie dziękuję. Muszę jeszcze pokombinować, bo w żadnej z poprzednich gir, czegoś takiego nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurek48 Dziękuję. Napisz mi ma PW, co zrobiłeś aby to zabójcze promieniowanie nie było przeszkodą. Jestem ciekaw, bo po pozbyciu się nadmiaru ze schowków, zrobiłem trochę gry i z ciekawości tylko wdepnąłem na Radar. Mogłem już spokojnie rozmawiać z czołgistą i doszedłem na piechotę za rogatkę bez sensacji psi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

@Lolo Na tym białym pasku nic nie widać. A jesteś na Yandeksie zarejestrowany? Bo jeśli nie, to masz za mało miejsca, aby mod się na nim zmieścił. Po zarejestrowaniu dostaniesz 10 GB i każdy mod się zmieści. Tylko po pobraniu każdego moda na swój komputer, trzeba to co zostało poprane na Yandeks przenieść do kosz ( na Yandeksie ) i kosz wyczyścić.

Rejestracja jest bezpłatna i łatwa w wykonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kondotier napisał:

@Lolo Na tym białym pasku nic nie widać. A jesteś na Yandeksie zarejestrowany? Bo jeśli nie, to masz za mało miejsca, aby mod się na nim zmieścił. Po zarejestrowaniu dostaniesz 10 GB i każdy mod się zmieści. Tylko po pobraniu każdego moda na swój komputer, trzeba to co zostało poprane na Yandeks przenieść do kosz ( na Yandeksie ) i kosz wyczyścić.

Rejestracja jest bezpłatna i łatwa w wykonaniu.

Jestem zarejestrowany (zaznacz biały pasek)

Edytowane przez Lolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lolo Ja mam bezproblemową możliwość pobrania z pierwszego odsyłacz z #1 moda.

Duplikaty.jpg    Pobieranie.jpg 

Patrz w lewym dolnym rogu, mam pokazane 4.44 wolnego miejsca z 10 , bo różnicę zajął mod. A na pewno masz Yandeksa wyczyszczonego i tam na dole wartość 10? A podaje jakąś przyczynę, niemożności pobrania?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lolo Jeśli zastosujesz moją radę i zrobisz sobie kopię CzN na niesystemowej części dysku, to najnormalniej wywal do kosza. Mod wstawi swoje.

Bo chyba było zalecenie, aby moda stawiać właśnie na niesystemowej części, bo inaczej napcha Ci do programfiles kupę swoich plików, które po usunięciu moda pozostaną i mogą stwarzać problemy.

I nigdy nie zapominaj, aby po zapisaniu pobrania na swój komputer, od razu na Yandeksie przenosić go do kosza, a kosz opróżnić. W lewym dolnym rogu masz mieć info, że masz 9,99 wolnego miejsca.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lolo A jak kopiujesz pliki czy katalogi? Otwórz sobie katalog gdzie masz CzN, oraz katalog na dysku nie systemowym. Ja mam tam zrobiony katalog o nazwie MODY. I do niego opcją kopiuj -> wklej, wstaw kopię CzN. A następnie zmień nazwę na nazwę moda. W tym przypadku najlepiej na Źródło. Teraz usuń z niego te dwa pliki i nałóż moda. Jak to zrobisz, to zrób skrót pulpitowy od silnika w bin. W skrócie już na pulpicie wejdź do właściwości i w okienku Rozpocznij w:  ma być tylko "nazwa dysku:\nazwa jaką dałeś" . Cudzysłowy obowiązkowe. Nie pamiętam, czy czasem w modzie nie ma możliwości wyboru pliku uruchamiajęcego w zależności od rozdzielczości. Wtedy skrót robisz od takiego, który jest zgodny z Twoim komputerem.

Przy innych podstawkach skrót ma inne wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kondotier zmienił(a) tytuł na PROBLEMY TECHNICZNE w Odrodzony - Duplikat 7.63
  • 6 miesięcy temu...

Cześć.

Mam problem z promieniowaniem psi. Ikonka świeci mi się cały czas na zielono, mam kombinezon Seva, odpowiednie arty i nic. Zmieniłem jedynie udźwig. Na początku gry było ok. ikonka świeciła ale potem gasła. A teraz cały czas świeci i obraz jest lekko zamglony. temat był poruszany ale nie widzę sensownej odpowiedzi. Prosze o pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StalA68 Nie odpowiedziałeś na moje pytania. A odpowiedź na ostatnie Twoje pytanie jest bardzo prosta. Popatrz w parametry SEVA, to zobaczysz, że ma on pewne wartości psi ochrony. I z tego wynika, że jesteś w rejonie gdzie jest mocne psi, a Ty nie masz właściwej ochrony. Jak nie dasz więcej wyjaśnień, to tylko on Ci odpowie.

wróżbita.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StalA68 To dziwna sprawa, skąd to stałe psi. A nie masz powieszonego jakiegoś arta z ujemnym psi? To tylko przypuszczenie. To nienormalna w tym modzie sytuacja. Przed Tobą, nikt z grających takiego przypadku nie zgłaszał, więc chyba nie miał.

Dobrze by było jeśli zachowałeś, wgrać jakiś stary zapis dla sprawdzenia. Bo nie radzę grać z czymś takim dalej. Mod ma dość swoich utrudnień, aby jeszcze to psi na stałe ciągnąć z sobą. Lepiej zacząć od nowa i pilnować aby takie coś nie przeszkadzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StalA68 W modzie występują choroby. Jest chyba takie lekarstwo jak antyzombin, do kupienia u Sidora, lub leczy Sacharow.

Jeśli się okaże, że i to nie pomoże, to mod jest "pamiętliwy" i nie puści Cię w pewnym momencie dalej. I nie ma zlituj się, żadne "jestem za daleko" nie jest tłumaczeniem. To nie jest mod wyścigowy. Jak się nie pozna przyczyny "psichoroby" nie będzie można podać "lekarstwa".

Ja w moda ( łącznie z testowaniem spolszczenia ) grałem kilkukrotnie, nie zawsze z powodzeniem. Ratowało tylko wrócenie do zapisów bez obciążeń, lub nowa gra. To Ci powie każdy, kto moda przeszedł. A że ja przeszedłem, masz potwierdzone zrzutami i opisem sceny finałowej ze Striełokiem przy rowie w Barze.

Takie to już są wszystkie mody ERa, nie wybaczają najmniejszego błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StalA68 To dobrze, że już wiesz co w takich sytuacjach robić.

Tylko jeszcze zapamiętaj, że w modzie jest kilka wątków, które trzeba prowadzić równolegle. Jeśli się z którymś za bardzo zapędzisz, mod Cię przytrzyma, dopóki nie nadrobisz w pozostałych wątkach.

Od czasu do czasu, może Ci się pojawić taki fioletowy napis na górze ekranu, informujący o procencie zgodności Twojej gry z założeniami Era. Im wyższy ten procent, tym lepiej.

Może Ci też pojawić się czerwony SMS, że zginął jakiś ważny enpec. Wtedy trzeba wgrać wcześniejszy zapis i gnać tam gdzie on był jeszcze żywy i go uratować.

Bo bez niego dalsza gra jest bezcelowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.