Jump to content

Ciemność widzę


Kalam
 Share

Recommended Posts

Witam , już drugi dzień zony panują u mnie egipskie ciemności,bez względu na godzinę jest ciemno jak u mużyna w .... ,robiłem już niezliczone ilości save-load,zmiana lokacij i nic nie pomaga ,zaczeło się to na MW po zadaniu z Pawlikiem, ale to chyba nie ma znaczenia co ?.Gdzieś już czytałem o podobnym problemie tylko nie moge tego zlokalizować.Pomóżcie bo już mnie ślepia bolą .

Link to comment
Share on other sites

Miałem coś takiego w Zapomnianym Lesie.Jak pamiętam pomogło wywołanie emisji.To znaczy tak siedzę sobie w Zapomnianym Lesie niby dzień a ciemno , nie pomaga zmiana lokacji i nic innego, więc kładę sie spać aż budzi mnie emisja,przeczekuje,po emisji wszystko wraca do normy.Problem już nie wrócił.Ważne oczywiście by emisja była w dzień.

Link to comment
Share on other sites

Podczas mojej gry (a nadal gram :D) miałem coś takiego wielokrotnie. Spoko, to się samo wyreguluje :D. Z tego co zauważyłem nie ma to związku z emisją (chociaż potrafi to naprawić, ale nie wywołuje), lub tą głupią godziną strachu (chociaż po niej zwykle mam 100 % zachmurzenie i widzialność w grze prawie jak w nocy :) ) Z moich obserwacji na pewno wywołuje to kilkakrotne spanie podczas transmutacji artefaktów - zawsze miałem przynajmniej 48 godzin nocy po takim przypadku. Pod pojęciem kilkakrotne spanie mam na myśli - robisz kilka transmutacji na raz, pierwsza ma zająć 5 godzin, druga 9 godzin. Pierwszy sen nastawiasz na 5 godzin, budzisz się, zabierasz art i kładziesz się spać następnie na 3 godziny, budzisz się (art już jest lub za chwilę będzie :D) i masz piękną noc o 12:00 w dzień. Co ciekawe dotyczy to lokacji z podstawowej wersji gry ;) (chociaż przypadek Kobala z Zapomnianym Lasem temu przeczy :)) Gdy podczas takiej sztucznie wywołanej nocy poszedłem na Bagna, tam był piękny słoneczny dzień, powrót na Kordon i z powrotem do strefy mroku :D Najdłuższą noc miałem trzy doby gry i kilka emisji tego nie naprawiło, a potem pewnego ranka wyszło słońce :D Wujek Dobra Rada mówi: Kup sobie noktowizor "Biała Noc" do pancerza i nię będziesz miał problemu z ciemnością :D.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wszystkim za rady,faktycznie emisja w moim przypadku jak na razie nie pomogła,dziś próbuje dalej a że wekend wolny to pociągne głeboko w noc.Yurek skorzystam z twojej rady z tym noktowizorem ,tylko że jestem na dorobku i niezbedny okazuje się Grawikostium z wiadomych wzgledów,no nic, przyjdzie kupić u Akima zameczek i dodatkowy plecak że by było gdzie graty chować i wale na ATP ,może tak jak mówisz samo sie naprawi.A tak przy okazij to dosyć czesto wywala mnie z błedem memory ,i tu pytanie -czy mogę taraz wrzucic xrGame.dll od trurl3 i czy to w jakis sposób mi pomoże

Link to comment
Share on other sites

potrzebny log błędu jest w katalogu../Dokumenty/Stalker SoC/logs...poszukaj i wklej do tematu końcówkę po wpisie... Fatal Error

...pliczek możesz wrzucić, ale zrób kopię oryginału

...ile masz pamięci RAM w kompie.?

Poczytaj temat o wydajności sprzętu...

http://www.stalkerteam.pl/Thread-Zelazny-temat-wydajności-sprzętu-przy-grze-w-STALKER-a

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity