Skocz do zawartości

Ciemność widzę


Kalam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , już drugi dzień zony panują u mnie egipskie ciemności,bez względu na godzinę jest ciemno jak u mużyna w .... ,robiłem już niezliczone ilości save-load,zmiana lokacij i nic nie pomaga ,zaczeło się to na MW po zadaniu z Pawlikiem, ale to chyba nie ma znaczenia co ?.Gdzieś już czytałem o podobnym problemie tylko nie moge tego zlokalizować.Pomóżcie bo już mnie ślepia bolą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś takiego w Zapomnianym Lesie.Jak pamiętam pomogło wywołanie emisji.To znaczy tak siedzę sobie w Zapomnianym Lesie niby dzień a ciemno , nie pomaga zmiana lokacji i nic innego, więc kładę sie spać aż budzi mnie emisja,przeczekuje,po emisji wszystko wraca do normy.Problem już nie wrócił.Ważne oczywiście by emisja była w dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas mojej gry (a nadal gram :D) miałem coś takiego wielokrotnie. Spoko, to się samo wyreguluje :D. Z tego co zauważyłem nie ma to związku z emisją (chociaż potrafi to naprawić, ale nie wywołuje), lub tą głupią godziną strachu (chociaż po niej zwykle mam 100 % zachmurzenie i widzialność w grze prawie jak w nocy :) ) Z moich obserwacji na pewno wywołuje to kilkakrotne spanie podczas transmutacji artefaktów - zawsze miałem przynajmniej 48 godzin nocy po takim przypadku. Pod pojęciem kilkakrotne spanie mam na myśli - robisz kilka transmutacji na raz, pierwsza ma zająć 5 godzin, druga 9 godzin. Pierwszy sen nastawiasz na 5 godzin, budzisz się, zabierasz art i kładziesz się spać następnie na 3 godziny, budzisz się (art już jest lub za chwilę będzie :D) i masz piękną noc o 12:00 w dzień. Co ciekawe dotyczy to lokacji z podstawowej wersji gry ;) (chociaż przypadek Kobala z Zapomnianym Lasem temu przeczy :)) Gdy podczas takiej sztucznie wywołanej nocy poszedłem na Bagna, tam był piękny słoneczny dzień, powrót na Kordon i z powrotem do strefy mroku :D Najdłuższą noc miałem trzy doby gry i kilka emisji tego nie naprawiło, a potem pewnego ranka wyszło słońce :D Wujek Dobra Rada mówi: Kup sobie noktowizor "Biała Noc" do pancerza i nię będziesz miał problemu z ciemnością :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za rady,faktycznie emisja w moim przypadku jak na razie nie pomogła,dziś próbuje dalej a że wekend wolny to pociągne głeboko w noc.Yurek skorzystam z twojej rady z tym noktowizorem ,tylko że jestem na dorobku i niezbedny okazuje się Grawikostium z wiadomych wzgledów,no nic, przyjdzie kupić u Akima zameczek i dodatkowy plecak że by było gdzie graty chować i wale na ATP ,może tak jak mówisz samo sie naprawi.A tak przy okazij to dosyć czesto wywala mnie z błedem memory ,i tu pytanie -czy mogę taraz wrzucic xrGame.dll od trurl3 i czy to w jakis sposób mi pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebny log błędu jest w katalogu../Dokumenty/Stalker SoC/logs...poszukaj i wklej do tematu końcówkę po wpisie... Fatal Error

...pliczek możesz wrzucić, ale zrób kopię oryginału

...ile masz pamięci RAM w kompie.?

Poczytaj temat o wydajności sprzętu...

http://www.stalkerteam.pl/Thread-Zelazny-temat-wydajności-sprzętu-przy-grze-w-STALKER-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.