Skocz do zawartości

Zabugowane ATP


Rekomendowane odpowiedzi

statyczne mam cały czas. 

tak ładuje się 2 razy

i problem jest nie tylko na ATP ale też w X-16. mapa się buguje. a każde zapisanie/wczytanie kończy się wylotem baz końcówki "Fatal Error"

 

ostatnie info z loga - Destroying level
DestroySingleton::RefCounter: 0
DestroySingleton::RefCounter: 0
DestroySingleton::RefCounter: 0
DestroySingleton::RefCounter: 0
DestroySingleton::RefCounter: 0
Input:  1
Config-file [c:\documents and settings\all users\dokumenty\stalker-shoc\user.ltx] saved successfully
Destroying Direct3D...
* RM_Dump: textures  : 0
* RM_Dump: rtargets  : 0
* RM_Dump: rtargetsc : 0
* RM_Dump: vs        : 0
* RM_Dump: ps        : 0
* RM_Dump: dcl       : 0
* RM_Dump: states    : 0
* RM_Dump: tex_list  : 0
* RM_Dump: matrices  : 0
* RM_Dump: lst_constants: 0
* RM_Dump: v_passes  : 0
* RM_Dump: v_elements: 0
* RM_Dump: v_shaders : 0
refCount:pBaseZB 1
refCount:pBaseRT 1
DeviceREF: 8

PS: Crash Jest ranomowy. jak ide na inną lokacje to czasami jest tak, że zapisanie/wczytanie czegoś crashuje. trzeba wczytać sejva z poprzedniej lokacji... ale również nie wchodzić na następną lokacje... what?

 

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już spotkałem się z tym błędem. Wejdź na inną lokację i się prześpij. Zrób sejw. Odczytaj grę na innej lokacji, przejdź do baru i wejdź dopiero na ATP.

A i włącz pełne dynamiczne oświetlenie.

Edytowane przez Godlike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile masz Paichiller tego ramu? Ja mam 4 Giga - czyli niezbyt , niezbyt  jak na te czasy - i nie miałem nigdy problemu . A ATP nie jest tak mocno wymagające,  jak np Prypiat - gdzie na mojej starenkiej 4850 w  niepełnym dynamiku mam czasami lekkie poklatkowanie.

W swoim czasie  ( w Soli ) miałem problemy graficzne na ATP i Martwym Mieście - gdy wrzuciłem nowe tekstury z jakiegoś packa.

 

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. mam 10fps... jak to możliwe nie wiem. tak pokazuje steam (na dynamiku 10-18fps max) na statycznym jest około 40

i tak. da dynamicznym(full) mam tak. ale to może być wina procesora :P 

 

procesor AMD Phenom X4 940 processor (cztery rdzenie - zapomniałem dodać)

 

co do problemu z ATP - zapisanie zanim będzie drugie przeładowanie niemożliwe. jak wychodzę w Menu, zamiast być w nim mam od razu drugie załadowanie, zapisywanie z Konsoli nie działa, a F6 skutkuje wylotem  

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm. wszystko dobrze. procek prawie się nie nagrzewa(wentylator większość czasu wyłączony), a karta graficzna ma około 70-80*c (jest czysta. wczoraj przeglądałem, więc kurzu nima, a wszystko sprawne)

Edytowane przez PainChiller
walłem ortografa :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.