Skocz do zawartości

Dopa, czy bez Dopy


R4KET

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Gra? z dop? czy bez dopy? Jak narazie gra z dop? skutkowa?a dwoma BSODami i formatem, ale chc? si? was spyta? o zdanie.

Póki co nie straci?em cierpliwo?ci do tej gierku, ale powolutku zanczyna troszeczk?... no wiecie.

Albo inaczej:

Co w??czy?/wy??czy? w ustawieniach graficznych, by komfort z gry by? i gra jako? wygl?da?a i mo?e frytki do tego? Mia?em na my?li jakie? fajne addony. Z waszej paczki (tak s?dze) jest wrzucony mod na 21 artów, a poza nimi to co? ciekawego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je?eli chcesz gra? bez nerwów w Soljank? to nie stosuj dodatków...nie rozumiem tego formatu.? Du?o ludzi jest ju? g??boko w grze, ja zacz??em jestem w Dolinie mroku i nic kompletnie si? nie dzieje, wi?c sk?d u Ciebie b??dy i format...

Jest jedna zasada..je?eli b??dy powstaj? na pocz?tku gry to instalacja jest wadliwa...mo?e z wyj?tkiem komunikatów o... out of memory, lub problemów z detalami, gdzie trzeba przej?? na o?wietlenie statyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Out of memory - przy tym bugu bawi?em sie poradnikiem z uzyskaniem dodatkowego ramu dla Stalkera na XP, ale podczas wczytywania gra ?apa?a BSODa, i za pierwszym razem sko?czy?o si? to formatem, ale za drugim ju? nie. Co do o?wietlenia statycznego, gra du?o traci graj?c z nim?

EDIT: Z dop? czy bez dopy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem z Dop? jest poprawione wiele spraw w spolszczeniu..dodane 2 nowe patche i nowe lokacje. Nie za bardzo jest sens wraca? w ty?.

O?wietlenie statyczne tylko w wypadku konkretnego b??du jest on równie? opisany na forum. To rzadki wypadek, ale cz?sty przy s?abych PC. je?eli masz 4 jaja to skorzystaj z optymizera AMDx4, lub poszukaj ..core tuner. Je?eli masz 64bit system operacyjny to nie trzeba si? bawi? w dopisywanie RAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.