Skocz do zawartości

Wylot co dalej


Rekomendowane odpowiedzi

 * MEMORY USAGE: 416796 K
! Cannot find saved game ~~~ w obiekcie agro_final_vert1 padła logika. usuń ostatni zapis i zacznij grę od poprzedniego.
* Log file has been saved successfully!
! Cannot find saved game ~~~ w obiekcie agro_final_vert2 padła logika. usuń ostatni zapis i zacznij grę od poprzedniego.
* Log file has been saved successfully!
* Saving spawns...
* Saving objects...
* 31253 objects are successfully saved

 

podczas próby zapisu szybkim zapisem pojawia się taki oto problem ( na ekranie na czerwono czyli achtung)..

 

Co robić?

Wywaliłem zapisy z błędem.. (błąd występuje przy szybkim zapisie) i wczytałem wcześniejszą zapisana grę.. jednak co próbuje zapisać szybko takie coś mi wyskakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tej chwili po twardym zapisie również pojawia się komunikat o achtungu... Wczytam wcześniejsze może to pomoże.

 

EDIT

Nie pomogło.. każdy zapis po wczytaniu hasa ale próba jakiegokolwiek zapisu kończy się takim czymś

,,! Cannot find saved game ~~~ w obiekcie bar_dolg_guard_door2 padła logika. usuń ostatni zapis i zacznij grę od poprzedniego.
* Log file has been saved successfully!
! Cannot find saved game ~~~ w obiekcie bar_dolg_guard_door0000 padła logika. usuń ostatni zapis i zacznij grę od poprzedniego.
* Log file has been saved successfully!
! Cannot find saved game ~~~ w obiekcie bar_bar_guard_door padła logika. usuń ostatni zapis i zacznij grę od poprzedniego.
* Log file has been saved successfully!
! Cannot find saved game ~~~ w obiekcie bar_radio padła logika. usuń ostatni zapis i zacznij grę od poprzedniego.
* Log file has been saved successfully!
! Cannot find saved game ~~~ w obiekcie dolg_megafon padła logika. usuń ostatni zapis i zacznij grę od poprzedniego.
* Log file has been saved successfully!
! Cannot find saved game ~~~ w obiekcie taler_bar_dolg padła logika. usuń ostatni zapis i zacznij grę od poprzedniego.
* Log file has been saved successfully!
! Cannot find saved game ~~~ w obiekcie bar_arena_door_0000 padła logika. usuń ostatni zapis i zacznij grę od poprzedniego.
* Log file has been saved successfully!
* Saving spawns..."

 

Gra się wczytuje i na pierwszy rzut oka działa w miarę poprawnie.. ale rozumiem, ze bez tych plików to nic nie będę w stanie zrobić?

 

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W menu gry masz opcję "usuń obiekt" i kosztuje to 200.000 rubli. Wpisujesz frazę z achtunga i po sprawie. Wczytujesz wcześniejszy zapis i powinno hulać. Przykładowo: wpisujesz to bar_dolg_guard_door2 i enter. Ja radziłem sobie inaczej - wczytywałem zapis przed wejściem na lokację i pomagało. Sposób z usuwaniem jest sprawdzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz powoli... czyli wystarczy wczytać zapis pousuwać te badziewia zapisać grę i gra będzie hulała?

 

Jeśli dało by radę to poprosiłbym o poradnik krok po kroku.. jak to naprawić.. bo nigdzie nie widzę w opcjach gry usuń cokolwiek...

 

Ok jako tako ogarniam.. mam przepisać wszystkie te frazy?

 

Nagle błąd zniknął wczytałem zupełnie inny zapis i błędu nie ma.. teraz nie mam nigdzie tych fraz zapisanych.. grać dalej? czy próbować naprawiać?

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grać dalej. Na tego typu błędu najczęściej pomaga cofnięcie się do zapisu na poprzedniej lokacji i powtórzenie części rozgrywki. Po prostu jakiś tam element nie zaskoczył przy wczytaniu lokacji. Można go usunąć i grać dalej lub cofnąć się wstecz i pozwolić grze jeszcze raz wczytać wszystko jak należy. Natomiast jeżeli gra informuje cię o uszkodzonym zapisie bezwzględnie należy taki zapis usunąć. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.