Skocz do zawartości

Schowek Striełoka na Radarze


Rekomendowane odpowiedzi

Odnalazłem schowek Striełoka na radarze  za ogrodzeniem ale zadanie mi się nie zaliczyło. Domyślam się, że do jego zaliczenia muszę odkryć pewnie jeszcze jakiś schowek ale nie wiem gdzie. Według poradnika Rus. na terenie muzgozęglacza są jeszcze 2 schowki ale nie wiem czy są one do tego zadania bo na tych wieżach ich nie widać. Proszę o podpowiedź.

Żeby nie zaczynać nowego tematu, w Centralnej Prypeci szukam schowka z kryształową czaszką, ale w bloku przy pomniku żołnierza  w mieszkaniu na parterze jak jest napisane w notatce go nie ma. Czy to błąd czy jest on gdzie indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten schowek Striełoka co mi pokazałeś na obrazku to znalazłem ale zadanie mi się nie zalicza, podejrzewam, że chodzi jeszcze o inny schowek związany z tym odnalezionym. Być może , że chodzi o te na antenach, ale ja tam nawet wchodziłem i nic nie widziałem. Być może musi się  uruchomić jakiś skrypt żeby się ze spawnowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten schowek nie jest powiązany z żadnym innym. Co to znaczy nie zalicza? Zadanie się zaliczy jak wrócisz do Doktora. W plecaku było PDA?  Jak się dostałeś do schowka? Jeśli czitowałeś i po prostu przeskoczyłeś przez ogrodzenie to może ci nie zaliczyć. Droga do schowka jest jedna i mogą być na niej ustawione restryktory. Takie punkty kontrolne czy przypadkiem nie oszukujesz.

Tak się to powinno zrobić

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobal jak zwykle masz rację, chylę czoła przed Tobą. A swoją drogą to ten mod jest porąbany gdyż normalnie myślący człowiek nigdy by się nie domyślił o lokalizacji wielu schowków w tym modzie, choćby schowek Kramarza w Barze. To tylko ryscy mogą mieć takie pomysły. Musiałem kawał gry znowu się cofnąć. Coraz bardziej mi się wydaje, że tego moda nie da się ukończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Elkitrim napisał:

kobal jak zwykle masz rację, chylę czoła przed Tobą. A swoją drogą to ten mod jest porąbany gdyż normalnie myślący człowiek nigdy by się nie domyślił o lokalizacji wielu schowków w tym modzie, choćby schowek Kramarza w Barze. To tylko ryscy mogą mieć takie pomysły. Musiałem kawał gry znowu się cofnąć. Coraz bardziej mi się wydaje, że tego moda nie da się ukończyć.

Ależ da się ukończyć trzeba dużo cierpliwości i samozaparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie nie zespawnował się ostatni schowek Striełoka na antenie .Ten drugi widzę wiszący na drutach .Czy wrócić do Doktora i wziąść zadanie jeszcze raz ? Wchodziłem na lokacje jeszcze raz ale nie pomogło . Czy przypadkiem nie trzeba wspinać się na antenę tak jak to pokazują filmiki aby się pojawił bo ja wskoczyłem od razu poprawiając parametry skoku .

Edytowane przez coles313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.