Skocz do zawartości

Szerstiuk vs Arhara


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna przykra sprawa. Gdy się tylko zbliże do arhary z którym muszę pogadać, wyciąga spluwe, okno dialogowe off i dwóch godów się ostrzeliwuje. Próbowałem nawet szybko podbiec do niego pogadać i co milisekunde pauzować gre xD no ale nie ma możliwości takiej. Jak uśmiercić Szerstiuka? czy będzie potrzebny jeszcze w fabule?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE UŚMIERCAMY NPC-ów. Nawet tych bardzo działających na nasze zmysły;) Im szybciej się tego nauczysz tym mniej będziesz miał problemów z fabułą i tym większa będzie przyjemność z grania.

Szerstiuk zaoferuje Ci kilka zadań więc spróbuj się cofnąć w zapisach i pilnuj żeby tych dwóch Panów się nie spotkało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox ja tylko pytam :D Ehh czyli pare godzin w plecy znów :/ spróbóje się jeszcze pomęczyć z taktyką na pauze xD Ale problem też tkwi w tym że Szerstiuk też i do mnie naparza. A skoro bede musiał zrobić mu zadania to jak z nim pogadam? Nie wiem czemu się rzuca na mnie.. nawet go nie postrzeliłem ani razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem w OP-2 to może mi się pomyliło, więc jeśli źle piszę to olejcie post.

Szerstiuk to jest ten żołnierz na Agropromie pod słupem wysokiego napięcia co z nim możemy handlować i ma kilka misji?

Jeśli tak, to dla mnie też w pewnym momencie stał się wrogiem i ganiał mnie po lokacji, stało to się jak za którymś razem podczas wizyty na Agropromie wystrzelałem praktycznie całą obsadę żołnierzy w ich bazie na tej lokacji, w pewnym momencie dołączył do nich i też nie przypominam sobie żebym do niego strzelał bo starałem się unikać walki od strony, w której on stał, chyba, że dostał jakimś rykoszetem? Możliwe, że jakby dostał np od żołnierza ze swojej frakcji to i tak by mnie traktował jako wroga?

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerstiuk za dnia urzęduje w baraku na środku bazy. Kiedy atakujesz bazę automatycznie robisz sobie z niego wroga.

4 godziny temu, Pure napisał:

Czyli jak w pobliżu jest mutant lub stalker to automatycznie zaczyna do nas strzelać.

To akurat w przypadku mojej gry nie okazało się prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

55 minut temu, Anton Gorodecki napisał:

Szerstiuk za dnia urzęduje w baraku na środku bazy. Kiedy atakujesz bazę automatycznie robisz sobie z niego wroga.

To akurat w przypadku mojej gry nie okazało się prawdą.

A nie w nocy Antonku? Za dnia Szerstiuk urzęduje pod słupem wysokiego napięcia i nie jest zainteresowany tym co się dzieje  na bazie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.