Skocz do zawartości

Komp Józia


Jozio

Rekomendowane odpowiedzi

O to mój złom :) - Pentium IV 3.00GHz. - 2.00 GB RAM. - Grafika NVIDIA GeForce 9600 GT (1024 MB) z podkręconym zegarkiem. - Monitor Samsung SyncMaster 550(M)s [15" CRT]. - Zasilacz 230w.(w drodze 500w) - klawiatura TRACER - Głośniki CREATIVE - Myszka e5 Jak chcecie jeszcze coś się dowiedzieć to piszcie. Pobocznie: Chcę kupić przezroczystą obudowę do tego podłączyć zielone neony. Wiem że to komputer masakra ale działa przynajmniej METRO 2033 :)) http://img64.imageshack.us/img64/814/img0001ag.jpg img0002ir.jpg;):):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałbyś fotkę jak to wygląda cala to obudowa otwarta oczywiście w pozycji stojącej. ...na karcie którą kupiłeś u góry widać kości pamięci ..5-6 szt ułożone w koło procesora. Podczas gry lubią się czasem grzać...zajrzyj kiedyś do panelu karty,lub everest jak gorące są po jakimś czasie gry. Jeżeli się grzeją to tam łatwo dołożyć takie małe radiatorki, przyklejane bezpośrednio do kości...bardzo pomagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jozio dla mnie to pierwszy kontakt z takim kompem. Przedziwne pudełko. Ciekaw jestem co chciał osiągnąć konstruktor obudowy...:). Na pierwszej fotce pięknie widać cały środek. Duży plus to siatka z tyłu obudowy, świetny przepływ powietrza. Bałbym się nawet to otworzyć, a co dopiero robić poprawki w środku...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj gdzieś jest wyłącznik krańcowy w krawędzi obudowy. To on odcina zasilanie po otwarciu pudełka. Wystarczy go znaleźć...tam złączyć dwa kable na stałe i po kłopocie...:P

złe bo w innych zdejmowałeś tylko obudowę i miałeś trochę lepsze chłodzenie

... tak na lato bardzo skuteczny patent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wezmę jakiś patyk i tam przycisnę a jak nie to przerobie na przycisk taki normalny on i off.:)


trulr3 co ty gadasz chyba pomyliłeś się ty nie chodzi o żadna game data :P
A właśnie malaks jak dokupywać obudowy bo nie wiem jak czy tam trzeba jakieś wymiary płyty główniej itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie malaks jak dokupywać obudowy bo nie wiem jak czy tam trzeba jakieś wymiary płyty główniej itp.

Raczej nie trzeba..wszystkie obudowy maja przygotowane miejsca dla różnych rodzajów płyt. W tej chwili rozstaw otworów jest znormalizowany i pasuje do każdej obudowy. Standardowych ATX jest trzy rodzaje..to znaczy...

...Mini-ITX ... 17 x 17 cm.

... Micro ATX ... 24.5 x 18.3cm.

...ATX ... 30.5 x 20.3cm.

Kupując pudło zawsze w opisie jest napisane jakie płyty można włożyć. Jedynie co jest do zrobienia to powkręcać podstawki (takie mniej więcej wysokości 1 cm w które wkręca się śruby mocujące płytę) dostarczane razem z obudową według opisu, który jest albo w instrukcji , albo na dnie obudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.