Jump to content

GDZIE SZUKAĆ localization-ltx

kondotier
 Share

Recommended Posts

Ściągnąłem nowego moda o nazwie NOWE CZASY i próbuję uruchomić na naszej podstawce.

To link do strony moda: http://stalkermod.ru/MODYI-Teni-CHernobyilya/stalker-novoe-vremya.html

Mod ma oddzielny bin z rosyjskim silnikiem, więc go zablokowałem. . Wszystko gra, mod się uruchamia. Ale jest problem z localization.ltx. Kiedy uruchamiam bez niego, mod się uruchamia, ale jest robaczywy. Po dodaniu tego pliku i katalogu pol w tekstowych, wylatuje z takim logiem. Daję trochę więcej z loga, bo ma chyba znaczenie.

! Version conflict in shader 'def_shaders\def_aref'
! Version conflict in shader 'def_shaders\def_aref_v'
! Version conflict in shader 'def_shaders\def_trans'
! Version conflict in shader 'def_shaders\def_trans_v'
! Version conflict in shader 'def_shaders\def_trans_v_tuchi'
! Version conflict in shader 'def_shaders\lod_old'
! Renderer doesn't support blender 'effects\shadow_world'
! Version conflict in shader 'effects\watertest-1'
count of .thm files=77
load time=52 ms
* NULLRT supported
* ...and used
* HWDST/PCF supported and used
* NV-DBT supported and used
- r__tf_aniso 4
- r2_tf_mipbias 0.
Starting engine...

FATAL ERROR

[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_string
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 352
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't find variable files in [string_table]

[Kliknij i przeciągnij, by przenieść.]

Wygląda mi na to, że mod ma własny localization.ltx, w którym jest wykaz plików do pobierania. Gdzie taki plik jest osadowiony i jak się do niego dostać?

I jeszcze to. W kat bin moda jest też plik o nazwie silnika, ale zamiast ikonki stalkera jest taki kolorowy x i po jego uruchomieniu wyskakuje na chwilę okienko startowe z Obliwion Lost.

Pytanie do oblatanych. Czy przy takim utworzeniu moda, warto się nim w ogóle zajmować? To pierwszy mod tego autora i możliwe że będzie działał tylko na rus podstawce.

Ja sobie w niego na rus podstawce zagram, ale idzie o innych.

Pisze, że podstawki od 1.0004 do do 1.0006.02 (1.0006.02 to nie błąd!!!)

Screen z plikami bin.

bin.jpg

Wszystko jest w porządku, tylko trzeba wrzucić  localization.ltx   z pol podstawki. Jakby ktoś zdecydował się odpalić moda, na początku zaliczy wylot z logiem:

[error]Arguments     : Can't find model file 'weapons\ęóëŕęč.ogf'.

Nie jest to błąd moda, przyczyną jest to, że mod jest stawiany na polskiej podstawce. Leczenie: do gamedata/meshes/weapons wrzucić plik - ęóëŕęč.ogf

Parę screenów:

Spoiler

945376ed1a2e6441dbf81e8bc4f017d3.jpg

43c50246fcb298694746f83b9c130fb5.jpg

Pięści w slocie. Ciekawe.

63e23b2acd4366e632e70fd88021d3a3.jpg

1aa0f7e77f5e5ed98ffe6ebc66a308d8.jpg

8f72c23785f3a9d1b00225f90ae5882e.jpg

d1a05d4ae36c45918ea60fc5a2e210e2.jpg

• Dodatnia 1

@gawron - ukłon z podziękowaniem. Ja tego wyekstrachowanego pliku nie miałem. Ale teraz już mam :).

A takie pliki opisane grażdanka, w innych modach powodowały bez wylotu, fioletowych NPCów. Takie większe smerfy. Uruchomiłem  moda, hula. Tylko przy grzebaniu w samartfonie, np. z nożem, rękawiczkami czy pistoletem, miałem bezlogowe wyloty. A te trzy przedmioty są nałożone na siebie. A bić pięściami nie można, jak jest w slocie nóż.

@pacjent1972- kiedy moda wstawiałeś, była to beta. Miałeś pilnować wydania grywalnego. Już jest i to jego pobrałem. Sprawdź, czy linki do pobrania masz aktualne.

A przy okazji, pacjent_rzeszów mi się wyświetlił. Znasz go?

@pacjent1972 - Rozchodziło mi się o to, aby zaktualizować link do pobrania moda. Wstawić ten, który jest aktualnie na rus forum. Nic więcej. Nie będę grzebał w Twojej wstawce, skoro na forum jesteś obecny.

A informacja w #1 o lokalizacion.ltx powinna być zmieniona wg. wpisu gawrona. To samo z plikiem w robaczkach. Inaczej mod nie ruszy. A tu tego nikt szukał nie będzie.

A o tego drugiego pacjenta zapytałem tylko z ciekawości. Ktoś chce korzystać z Twojej popularności :P .

Temat już jest nieaktualny i może być przeniesiony do do archiwum.

Sądzę, że ta dyskusja o nim nie tylko przypomni, ale uświadomi forumowiczom, że mod ma już końcową wersję. Więc trzeba na widok wystawić wszystkie niuanse, pozwalające go postawić i zagrać bezproblemowo.

Tak ciężko ci wstawić dwie informacje do #1? Albo linka do posta gawrona? Nie poznaję Cię po tej wakacyjnej przerwie w bytności na forum.