Skocz do zawartości

CEA 2 - problem z grafiką


Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem przypomnieć sobie TT2 + AA2. A że są odświeżone (2016), tym bardziej.

Doszedłem do CEA 2 i oto co zobaczyłem :

ss_user_02-06-17_17-28-16_(l12_stancia_2).thumb.jpg.0b7e8fe0ffb692a72ddf93fc8dcb23db.jpg

Co więc zrobiłem :

1. Wyczyściłem komputer (WinTool Profesional), zdefragmentowałem. Nic to nie dało.

2. Restartowałem grę i komputer kilka razy. Nic.

3. Zainstalowałem moda raz jeszcze. To samo.

4. Mało tego. W takim stanie lokacji udało mi się dojść do teleportu do Sarkofagu. W nim wszystko ok. Znowu wszedłem na CEA 2 i widok     taki sam.  

Poprzednie pięć lokacji na których byłem są w porządku.

Co można jeszcze zrobić ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MonoLityczny l12_stancia2 to pewnie CEA 2.

Po usunięciu pliku:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : cross_table().header().game_guid() == game_graph().header().guid()
[error]Function      : CAI_Space::load
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\ai_space.cpp
[error]Line          : 121
[error]Description   : graph doesn't correspond to the cross table
 

To plik lokacji. Całej. 259 MB.

Edytowane przez DaarMoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej. Skoro masz NVIDIę to czy masz wyłączoną synchronizację pionową ?
 

Snap1.thumb.jpg.77c41e8f9d6e87a2f7e93b0287048734.jpg

U mnie jest np. tak, że wyłączenie synchronizacji pomaga na takie krzaczki jak są na Twoim zrzucie ale u mnie pojawiają się gdy wychodzę z gry
do menu. Wyłącznie tej opcji zmniejsza również piszczenie cewek które u mnie jest słyszalne właśnie w menu a nie grze.
Zanim nie poznałem triku z synchronizacją gdy w menu pojawiały mi się takie krzaczki jak u Ciebie robiłem trzech króli (ctrl+alt+del)
pojawiały się opcje i wybierałem Menedżer Urządzeń. Gra minimalizowała się do paska zadań a gdy ją maksymalizowałem było już ok.
Warto wypróbować te dwa pomysły :)

Właśnie pobrałem TTŚ+AA2 i je zainstaluje.
Więc jeśli nic nie pomoże wystaw sejwa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.