Jump to content

Problem na arenie.


Recommended Posts

Witajcie drodzy Stalkerzy . Mam problem - problem dotyczy cienia Czarnobyla a dokładnie walk na arenie - mod sgm . pokonuję wszystkich przeciwników - i na końcu zostaję z dwoma trupami zabitych wojskowych . - i za nic w świecie nie mogę wyjść z areny !. czy robię coś źle  , czy czegoś nie dostrzegam ? pozwolę sobie wstawić zrzuty ekranu dla wizualizacji problemu . Jak widać na zrzutach są tylko zakratowane drzwi - których nie mogę w żaden sposób otworzyć - do-okoła  betonowe ściany . Po poprzednich walkach gra od razu przerzucała mnie do postaci organizującej walki . Po pokonaniu wojskowych zostałem na arenie . wcześniej obchodziłem budynek do okoła  i można było wejść od drugiej strony i było jak mi się zdaje wyjścia z areny - kraty przez które widziałem wnętrze obiektu . Natomiast teraz otacza mnie beton i dwa zakratowane przejścia - zamknięte !!.  Proszę o pomoc - wyjaśnienie . Walki na arenie podjąłem aby zdobyć zmodyfikowany kombinezon dla naukowców który znajduje się w pomieszczeniu koło postaci organizującej walki - pomyślałem że jak wygram wszystkie walki to zdobędę wstęp do tego pomieszczenia gdzie znajduje się zmodyfikowany kombinezon i dostarczę go naukowcom - kończąc zadanie .

Z wyrazami szacunku Namargon .

ss_legion_02-16-17_01-06-22_(l05_bar).jpg

ss_legion_02-16-17_01-06-13_(l05_bar).jpg

ss_legion_02-16-17_01-05-10_(l05_bar).jpg

ss_legion_02-16-17_01-05-19_(l05_bar).jpg

Link to post
Share on other sites

Też gram w tego SGM-a ale jeszcze nie doszedłem do tej walki. Za dużo nie pomogę ale tak na przyszłość porada, ja robiąc walki na arenie zawsze dmuchając na zimne (bo przeczuwam, że coś może się skaszanić) najpierw robię save przed rozmową o walce. Gdy walka się zaczyna robię drugiego na jej początku. Jak walka kończy się pomyślnie i mnie teleportuje do szefa od Areny to nadpisuję save-a z rozmową i tak w kółko do końca walk.

Wiec nawet jak mi się coś nie powiedzie w danej walki to zawsze mam save-a z przed rozmowy i nie muszę dużo powtarzać.

Ps. Zły dział ;) jest poddział na forum od SGM-a.

Link to post
Share on other sites

No sprawa załatwiona . Zrobiłem kilka innych misji , i potem przyszedłem na Arenę i walczyłem tylko już nie robiłem zapisów w czasie walki - tylko przed i po walce - walki prawie skończone ! - została tylko walka dodatkowa !. Wszystkim za pomoc bardzo dziękuję i pozdrawiam .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity