Skocz do zawartości

Problem z detektorem monolit


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zacząłem grać w tajne ścieżki i wszystko fajnie pięknie, niestety do momentu w którym mam odebrać od monolitowca detektor wraz z pistoletem od razu po dotarciu do prypeci. Po prostu dostaje sam pistolet bez detektora, teraz jestem w momencie w którym mam wziąć dekoder z podziemi elektrowni i chciałbym arty z tego miejsca zabarać  a nie mam jak. Próbowałem znaleźć pliki judasza i dodać mu w sklepie detektor ale nie nie ma go chyba w zwykłych

 misc/amk_trade

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam, to żadnego detektora na początku gry nie dostajesz. Chyba jedynie miernik promieniowania. Artefakty po prostu zbierasz z ziemi. Nie jest do tego potrzebny detektor. Chyba nawet w grze nie ma detektorów artefaktów. Za wyjątkiem detektora wykrywającego Serca Kontrolera ale ten zdobędziesz z tokiem gry. Poza tym są detektory anomalii które też zdobędziesz z tokiem gry. No chyba, że grasz w jakąś udziwnioną wersję Tajnych Ścieżek.

Jak masz kłopoty z grą przejrzyj ten temat, trzy pierwsze posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detektor promieniowania masz natychmiast zawiesić na pasie zaraz na początku gry, gdyż potem jest problem jak tego nie zrobisz,  co do kwesta na serce kontrolera na Agropromie to wykonaj je natychmiast bo będą komplikacje, nie oddawaj wykrywacza bo się przyda w psi strefach do wykrycia innych serc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kompilacji co grasz, itemy lubią wpadać w tekstury. Jeśli wiesz gdzie powinny leżeć, można strzelić w to miejsce, wrzucić granat aby wyskoczyły.

A na detektor artefaktów z tym NPCem na stadionie, to jest chyba oddzielny dialog. Spróbuj też ponownie wejść do Prypeci z CEA i od razu, bez szukania, zbierania podejść do NPCa. Ten lepszy detektor był wprowadzony fixem. Może masz wersję moda bez tego fixa. Powinien wyglądać jak Niedźwiedź, a nie Echo. Przydatny już na stadionie, bo łatwiej pozbierać arty.

scigacz1975 który robił tę kompilację jest aktualnie dostępny tylko na stalker.pl . Przy dalszym problemie, napisz do niego na PW, bywa i tam rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz link do poradnika TS2 https://www.youtube.com/watch?v=YRVQ1c0mNTc&list=PLLrSMBuUCqeXmbbJKrtH2S-s8E89vq1po

W tym odcinku masz pierwszą rozmowę z Mervinem, a pod koniec odcinka masz przyjście do sarkofagu: https://www.youtube.com/watch?v=WACbbO-slz4&list=PLLrSMBuUCqeXmbbJKrtH2S-s8E89vq1po&index=3

A tu szukanie detektora https://www.youtube.com/watch?v=8yio0LOXxkY&list=PLLrSMBuUCqeXmbbJKrtH2S-s8E89vq1po&index=4

Musisz pytać precyzyjniej, bo sądziłem że to o rozmowę z Felczerem pytasz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem gdzie jest dekoder i go tam po prostu nie ma, na tym filmiku na tej samej modyfikacji gosciu dostaje detektor echo ja mam idealnie taką samą linie dialogową i nie dostaje detektora, gdyby go się dało jakoś zdobyć to nie było by problemu ale niestety nie ma .  Najłatwiej było by dodać detektor do handlu któremuś z npc ale ja nie wiem gdzie znajduje się plik odpowiedzialny za to. Edit: dekoder znalazłem, był w kompletnie innym miejscu niż poprzednio 

 

Edytowane przez Hgeen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spolszczonej wersji robionej przez scigacza1975 i u nas dostepnej, detektora nie dostajesz. Taka odmiana. Na tym etapie szukanie artefaktów to zabójstwo. Rolę gra czas, bo jak będziesz robił to zbyt wolno, może Cię po powrocie do Mervina spotkać przykra niespodzianka. Zrób zadanie Mervina i przejdź na CEA.

No i sposób na likwidację snorków też wybrał nie najlepszy. Tak że za bardzo na nim się nie wzoruj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.