Skocz do zawartości

Koma

Weteran
 • Zawartość

  251
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  25

Ostatnia wygrana Koma w dniu 22 Lipiec 2015

Użytkownicy przyznają Koma punkty reputacji!

Reputacja

211 Przyjacielski

1 obserwujący

O Koma

 • Tytuł
  Twardziel
 • Urodziny 1996.07.22

Dane kontaktowe

 • Steam id
  koma-chan
 • GG
  0

Informacje

 • Ruble
  4036
 • Frakcja
  Najemnicy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Monachium

Ostatnie wizyty

3 067 wyświetleń profilu
 1. Koma

  Urodziny

  Aaaaa jestem spóźniony!! Wszystkiego najlepszego panie Allen, oby cię Zona obdarowywała artefaktami do końca życia!
 2. Komunikat dla wszystkich korzystających z repozytorium. Kto lubi dużo ściągać i bawić się wierszem polecenia, ten będzie chciał przeczytać. Jeśli ktoś ściąga tylko pojedyncze pliki to może ten komunikat pominąć. Od niedawna MEGA wprowadziło limit ściągania plików, 5 Gigabajtów na dzień. Jednak jest sposób aby to ominąć. Chodzi tu o narzędzie o nazwie megatools do ściągania wszystkiego co ma link na MEGA, opierające się wyłącznie na poleceniach tekstowych. megatools to również najlepszy sposób aby uniknąć jakichkolwiek błędów, które mogłyby się pojawić przy ściąganiu przez przeglądarkę. Wersja 32-bit - https://megatools.megous.com/builds/megatools-1.9.98-win32.zip Wersja 64-bit - https://megatools.megous.com/builds/megatools-1.9.98-win64.zip Po ściągnięciu paczki megatools i wypakowaniu jej gdziekolwiek chcecie, wejdźcie w folder z programami z paczki, a potem w wiersz polecenia - najprostsza metoda jest przez menu, Shift + Prawy Przycisk Myszy a potem na Otwórz okno polecenia tutaj, następnie wbijacie w wiersz polecenia "megadl.exe" czyli program z tego pakietu, odpowiedzialny za samo ściąganie plików, a potem możecie przykładowo wbić link do całego repozytorium - https://mega.co.nz/#F!Ql5CSLxb!gNkfqg-xAUfYezLuMaFtYQ : megadl.exe https://mega.co.nz/#F!Ql5CSLxb!gNkfqg-xAUfYezLuMaFtYQ W ten sposób ściągniecie CAŁE REPOZYTORIUM, więc komu nie chce się ściągać 50 GB różnych pierdół (nie dziwię się), to zamiast tego linku może użyć któryś z poniższych: Angielskie Repaki - https://mega.nz/#F!ls5jET7A!PMU_KrphaSrAckYrrHtDyQ Rosyjskie Repaki - https://mega.nz/#F!YwYiVLCQ!6V2zXJcrp36mEmLhUXXu8A Paczki Językowe - https://mega.nz/#F!A5YTyILB!GUJGJNwTPMNQgtMpdDXHYQ Polska Lokalizacja - https://mega.nz/#F!xogggaBK!Lm5D6eSbZgS0qXni-7JZCA Narzędzia do Moddingu - https://mega.nz/#F!Bh52yR5Y!-4IULj6Jg2V1mN-UKBgzoA Muzyka Dark Ambient - https://mega.nz/#F!85Z1DQba!0tVPLPs1FAUt1lnxyrZHzg Miłego dzionka.
 3. https://mega.nz/#F!M4BmDRCL!vfze70GSJDyv-HzWn7Dwww Tutaj masz downgrade metodą "Kopiuj i wklej", o wiele lepsze od grzebania w rejestrze. Zrób kopię zapasową tego co masz, potem ściągnij paczkę dla 1.0004, wypakuj i przenieś do folderu z grą. Działa, sam robiłem i sprawdzałem.
 4. Oddzielny link do repozytorii z ambientami. https://mega.nz/#F!85Z1DQba!0tVPLPs1FAUt1lnxyrZHzg
 5. Mojego starego screena z CoC'a nic nie przebije hehehe
 6. Koma

  Tajemnice Zony. Historia Striełoka. Prolog.

  Temat poprawiony, dodałem solucję od Cichego, linki powinny teraz działać normalnie. Sorki za mniejszą lub większą nieobecność, byłem zajęty dosłownie wszystkim ;v
 7. Koma

  OP-2 - Instalacja czysta

  Niech ktoś wywali tą wzmiankę w OPie o moich repackach będących na 1.0004, od jakiegoś czasu są już domyślnie na 1.0006 ale sposób patchowania się nie zmienił. Plis. :V EDIT: A w sumie skoro jest już samodzielny repack OP-2 to jak kto woli.
 8. Koma

  Urodziny @kondotiera !!!

  Najlepszego wiecznie żywy druhu)
 9. A to spoko. Spróbuję sam wgrać tego moda i popatrzeć, co tam szwankuje. EDIT: @portals, różnica między checksumami wygląda tak, że plik gamedata.db9 zawiera w sobie polskie pliki tekstowe i dialogi NPC'ów, sama struktura plików między polską wersją a rosyjską jest taka sama. gamedata.dbc i gamedata.dbd są kompletnie puste - istnieją z powodu który wymieniłem parę postów wyżej. (pliki poprawek 1.0005/6) Co do gamedata.dbp nie mam pojęcią ale sądzę że to są pliki dubbingowe czy coś.
 10. Z jakiego repacka korzystacie? Angielskiego czy Rosyjskiego?
 11. To nie ma prawa się dziać. Patche były robione tak, żeby nic nie widziało żadnej różnicy między autentycznym 1.0004 a downgrade'owanym 1.0004. Mody działające pod 1.0004 będą zawsze działać pod 1.0004, chyba że ten mod o którym mówisz jest jeszcze bardziej zryty niż komuś może się wydawać... Niech ktoś sprawdzi z repackiem + patchem 1.0004 czy ten mod na nim działa.
 12. Degradowanie polega głównie na prostej podmianie plików. Przykładowo downgrade do 1.0004 zawiera cały katalog /bin/ z silnikiem z wersji 1.0004 oraz dwa pliki o rozmiarze jednego kilobajta, gamedata.dbc i gamedata.dbd - z każdą nową łatką po 1.0004 były związane dwie rzeczy, zmieniony silnik (katalog /bin/) i nowe archiwum gamedata. Zapisałem sobie kiedyś progres upgrade'owania. Trochę łopatologiczne ale zrozumiesz o co chodzi. 1.0000 - podstawka 1.0001 aż do 1.0004 - zmiana silnika - zmiana jednego z archiwów gamedata 1.0005 i 1.0006 - zmiana silnika - zamiast zmiany jednego z archiwów, zostaje dołożony jeden nowy - gamedata.dbc z 1.0005 oraz gamedata.dbd z 1.0006 Możesz wywalić gamedata.dbc i dbd albo podmienić obydwa z pustymi archiwami oraz dołożyć wersję silnika z 1.0004 i będziesz miał własnego downgrade'a.
 13. Wszystkie repacki Cienia Czarnobyla i łatki do niego były robione z oryginalnego i stopniowo łatanego 1.0000. Na ten moment nie widzę, żeby była jakakolwiek różnica między wersją powstałą z 1.0000 a tą powstałą z własnym downgrade'em.
 14. Warfare działa z jakimkolwiek modem zbrojeniowym.
 15. Kolega brał udział w procesie jego tworzenia więc będzie wiedział o czym mówi. Według wielu ludzi CoC jest czystą esencją Stalkera która nie jest splamiona przeróżnymi fabułami i innymi takimi rzeczami. Są kwesty ale w stylu "eskorta", "przynieś-podaj-pozamiataj" i "zabij mi tego gościa" więc mogą się trochę powtarzać. Prawdziwy potencjał CoCa uwalniany jest dopiero po instalacji modów takich jak Warfare który dodaje wojnę frakcji oraz możliwość przejęcia punktów kontrolnych i całych lokacji dla własnej frakcji, do tego mody zbrojeniowe jak np. Arsenal Overhaul CoC Edition i STCSWP. Mogę ci powiedzieć co myślę o CoCu ale to wyglądałoby trochę stronniczo w tym albo innym kierunku, więc mówię ci - zagraj sam, z modami czy bez to nieważne, zbuduj własną opinię o CoCu i się nią z nami podziel.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord