Jump to content

Mithrandir

Stalker
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Mithrandir last won the day on March 21 2014

Mithrandir had the most liked content!

About Mithrandir

Profile Information

 • Ruble
  126
 • Frakcja
  Monolit
 • Płeć
  Nie podana

Recent Profile Visitors

568 profile views

Mithrandir's Achievements

Gość w Zonie

Gość w Zonie (1/21)

5

Reputation

 1. Ten wypaczkowywator wypakowuje całego stalkera, nie ma możliwości wydobycia jednego pliku. Stary, to będzie ważyć ~ 10 gb, a ja potrzebuje pliczków ważących razem może z 5 mb :E
 2. Tak jak w temacie, potrzebuje WSZYSTKIE xml-e z polskiej wersji SoC (wersja 1.0006), znajdujące się oczywiście w katalogu pol.
 3. Lepiej ustawić na wartość optymalną (4095mb). Mod na nogi powoduje błędy.
 4. A może ma ktoś sam plik z teksturami ikon? Tylko tego potrzebuje jednak.
 5. O sorry, zagalopowałem się i nie napisałem do jakiej części :D Do Cienia Czarnobyla. Oczywiście wszystko z vanilli
 6. jak w temacie - poszukuje kilku plików a mianowicie: 1. Teksturki ui_icon_equipments.dds czy jakoś tak - ta z wszystkimi ikonami 2. Pliki tekstowe, w których można zmieniać parametry ikon dla danego itemu. Potrzebuje tylko artefacts.ltx oraz ten w którym są dane np. apteczki, wódki itp. to chyba było items.ltx ale nie jestem pewny. Nie mam rozpakowanej gamedaty. Za pomoc dzięki i strzałka.
 7. Pracujcie, pracujcie... ale skoro usuwacie obelgi w stylu "pojebało", to nie zapomnijcie o "kowek to gówno", które pominęliście, być może celowo? ;) Bądźmy solidarni
 8. Możliwość pisania na SB od 50 postów - za przeproszeniem.. kogo ...? Taka polityka nie sprzyja powstawaniu bashów na tej stronie. Wyobraźcie sobie nowego użytnika, jak mnie. Co ja mam zrobić, żeby napisać pierdolone "cześć" na sb. Napisać epopeje składająca się z 40 postów? Albo zaspamować jakiś temat w modyfikacjach wymyślonymi logami żeby dobić do poziomu 50 postów? To się nie trzyma kupy i albo forum zapełni się masą głupich postów, albo użytkownicy tacy jak ja poczują się zrezygnowani. Nie będę przecież pisał 15 postów "kowek to gówno" żeby chociaż znaleźć się w połowie licznika, bądźmy poważni panowie ;)
 9. Kowuniu! Królu złoty!
 10. Wrzucamy tu obrazki/gify/piosenki/filmiki, wszystko co nas śmieszy. Ja zacznę od mojego mistrza https://www.youtube.com/watch?v=fNi08F0czwc
 11. Kiedy ja umrę albo moja żona poddam ją spaleniu, nie w krematorium oczywiście. Wybiorę się gdzieś do lasu, najlepiej do miejsca w którym nie ma zakazu palenia np. tam gdzie są ogniska dla turystów i ją spalę na przygotowanym do tego celu stosie z drewna, koniecznie z brzozy i jabłoni. Następnie zbiorę prochy i rozsypie je na wiatr tudzież do płynącej wody, co by je zabrała w najdalsze zakątki naszego kraju. Ze sobą chcę uczynić to samo.
 12. Dawno temu, gdy czarne słońce Zalewało swoim krwawym świtem Pogórza i bezkresne równiny, zatapiając W swym szkarłacie żywych i przecinając Chorsa szlak ognistymi pręgami Zesrałem się Ten tego, dopiero się uczę. Ale biorę przykład z Mickiewicza tudzież Michała Gołkowskiego.
 13. Działa wsio, dzięki! W modzie w który gram już jest mod na widok "z maski" po założeniu kombinezonu,więc nie dodawałem skryptu, bo pewnie będzie coś z grafiką :D Jakieś błędy albo migania.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity