Skocz do zawartości

Problemy z SGM


portals

Rekomendowane odpowiedzi

A czy kobal miał ten problem też czy tylko jest on u Ciebie ?

Nie mam w tej chwili możliwości żeby jakiejś bardziej konkretnej porady udzielić, bo jestem jakieś 360 km od mojego kompa i wszystkich linków, które mam do forów RUS, więc nawet chłopaków stamtąd zapytać nie mogę :)

W poniedziałek poszperam i popytam czy komuś coś podobnego się trafiło.

Jeśli możesz to proszę o dokładny opis sytuacji, w której ma miejsce problem - bo nie grałem jeszcze w tego moda i nie jestem na bieżąco z wydarzeniami ;)

A tak na marginesie to pozdrowienia znad pięknego o tej porze roku Jeziora Hańcza - dziś zrobiliśmy z ekipą niesamowite nurkowania podlodowe :)

I nie uwierzycie, ale tutaj lód jest tak gruby, że kolesie pomykają samochodami po jeziorze jak po drodze ;)

EDIT 22:50

Przyszło mi do głowy, że może to być wina "witaminki" jeśli takowej użyłeś.

Zabezpieczenia gier komercyjnych często tak po jakimś czasie mogą Ci uniemożliwić granie :)

EDIT 23:13

Polska wersja CoP jest zabezpieczona chyba starforcem. Jeśli tak jest istotnie, to nic Ci po witaminkach ;)

Może zaistalowanie wersji ENG i podmianka pliku lokalizacyjnego na PL pomoże na Twój kłopot.

Możesz też spróbować innych sposobów ze stronki, której adres jak chcesz to na PW mogę Ci podać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że starforce "piętnuje" sejwy, więc u każdego komu je dasz do spróbowania będzie to samo. Jeśli u niego nie robiło problemów to znaczy, że pliki gry są OK (bo nie może być tak, że u jednego pójdzie, a u drugiego nie - komputer nie człowiek i nie ma u niego uznaniowości procesów, są tylko instrukcje lub ich brak). Ja bym obstawiał zabezpieczenie producenta. Wpadłem jeszcze na jeden pomysł - jak masz dostęp do innego kompa zainstaluj sobie wersję ENG CoP (tam jest inne zabezpieczenie i być może gra nie wykona wtedy instrukcji blokowania postępu gry w tym momencie) i spróbuj załadować tego sejwa i przejść ten moment gry na tej wersji. Jak przejdziesz to zasejwuj i wracaj z nowym sejwem do gry na PL. Jeśli to zadziała, to masz dowód ostateczny, że to zabezpieczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam!

problem polega na tym iż mam sigerousa 1.7 wraz z fixem 31.08 i polonizacja z forum, w chwili gdy próbuje podejść do tartaku dostaje wysyp do windy

log:

FATAL ERROR
[error]Expression    : 0
[error]Function	  : ErrorLog
[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_engine_script.cpp
[error]Line		  : 49
[error]Description   : Incorrect count settings in death_manager for object[wpn_protecta]

za wszelką pomoc z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.