Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i przedmiotami w NS 2016


Rekomendowane odpowiedzi

@Pure Zadanie na papiery z INB wziąć trzeba i już - tak było w podstawce, tak jest i tutaj. Gdybyś go nie wziął, nie dostałbyś się do Baru. A zadanie na Gwiazdę... hm, pojęcia nie mam, czy to się dalej liczy, ale podrzucę pomysł - Sidor pewnie chce konkretnie tej Gwiazdy, nie dowolnej. Nie dałoby się jej "przywołać" za pomocą spawnera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z egzoszkieletem stalkerów rozwiązany, ale pojawił się nowy.
Zaniosłem skrzynkę z artami od Pieterenki do Sacharowa a ten dał dwie egzy. Pojawił się bananik na mojej twarzy, niestety uciecha nie trwała dlugo :/ Zobaczyłem że mam PSZ-9D a nie kombinezon naukowy Powinności. No cóż...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INB (Instytut Naukowo Badawczy ), to zabudowania na Agro  w których rozgrywa się większość ważnych zadań w podstawkach i wszystkich modach. Pisałem skrót, sądząc że to już jest wszystkim wiadome.

Z kurciną do Żwawego szedłem wcześniej niż przed upływem miesiąca. Tyle tylko, że mam go chyba "reinkarnowanego". Nie było go ani na Kordonie, ani w Parowie. Zapytałem Docenta i pojawił się w kociarni, ale bez tego kółeczka dla ważnego NPCa. Dopiero jak mu chciałem kurtkę oddać, kółeczko się pojawiło. Podchodzę do niego za każdym pobytem na Kordonie i nic. Trzyma wartę koło Sidora.

Są przy zadaniach cyklicznych pewne niedoróbki. Mam teraz dwa zadania na zabicie NPCa, ale nie zaznaczonego i nie opisanego gdzie. Są tylko ich ksywki. Ganiaj po mapach i szukaj który to do zabicia. A może być na lokacji, na którą jeszcze nie mam dostępu. To też jest wg. mnie nie fer, skoro dostaję zadanie na lokacji bez dojścia i nie wiadomo kiedy ktoś da przejście, a czas leci.

@daniu - to podziel się wiedzą, jak ten egzo dorwać.

I przy okazji. Od Pietrenki za zombich na Jantarze, dostałem Uniwersalną Ochronę. Czy to ten dla Akima, lub czy będzie trzeba szukać Naukowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier - coś masz "pozajączkowane"  z tymi zadaniami . Nie grzebałes aby tam gdzie nie trzeba ? Zawsze - nadmieniam - zawsze miałem zaznaczone miejsce pobytu osobnika do "dymisji" w zadaniach cyklicznych/pobocznych. Nawet jak był w miejscach jeszcze nieodkrytych ( bez scieżki dojścia).I nigdy nie miałem problemu ani z kurtką dla Żwawca , ani z Gwiazdą dla Sidora. A klikakrotnie wchodziłem na Sciezki Solianki.

BTW - postaci zadaniowych w Soli lepiej nie "inkarnować" - pojawic sie pojawia , ale nie zaskoczy skrypt odpowiedzialny za zadanie. Ja tez mam jedna postac "uziemioną i nierozliczone zadanie . I tak już zostanie.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też @kondotier zawsze miałem zaznaczonych klientów do odstrzału. Wszystkie zadania jakie miałem do zrobienia, zrobiłem bez problemów i żadnych niedoróbek nie miałem. No, tylko z tym kontrolerem na Radarze, ale to moja wina, bo zapomniałem zmienić oświetlenia.

Pisząc "Wszystkie zadania jakie miałem do zrobienia, zrobiłem bez problemów" mam na myśli właśnie niedoróbki, bo problemy miałem i to spore szczególnie z szukaniem schowków. Gdyby nie filmiki na Youtube i poradnik na re-aktor, to pewnie bym się poddał i wywalił tego moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier  PSZ-9D i Kombinezon Naukowy Powinności to to samo:) Miałem zły egzoszkielet bandytów dlatego nie chciało załapać. W końcu!

jCJSOH0.jpg

A quest na dostarczenia artów dostajesz po zrobieniu questa na pistolet gaussa :)

Edit.

Jak do jasnej... dostać się do tego schowka?

WU8dAXf.jpg

Tańczyłem wokół tego paleniska dobre 30 minut jak jakiś tubylec...

 

Edytowane przez daniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsc spawnu tego schowka jest kilka. Może być pod tym ogniskiem, ale nie musi. Zerknij tutaj - http://www.re-aktor.ru/forums/index.php?showtopic=14060 Potem - Тайники Кости или поиск (УРТ) Управляемого Ручного Телепорта - Припять. Masz tam screeny wszystkich możliwych miejsc spawnu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie zawsze opłaca się ratować wroga. Kiedy przyjdę na miejsce ich spawnu drugi raz, to ja walczę z czerwonymi, a dziad w tym czasie mi ich plądruje.

Miałem rannych żołnierzy pod mostem na Kordonie. Dałem im apteczki, ale już za moment byli trupami, zabici przez "zdrowych" kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.