Jump to content

Zadania Akima

Guest
 Share

Recommended Posts

Traktujmy to jako tłumaczenie oficjalnego poradnika z forum amk-team. Nie wszyscy znają piękny język wschodnich sąsiadów na tyle, żeby dać sobie radę, więc voila - już nie musicie się uczyć :D

NIE ZGADZAM SIĘ NA KOPIOWANIE NINIEJSZEGO PORADNIKA NA INNE SERWISY, BO... NIE!

1. Przynieść 10 rąk zombie

To nie powinno stanowić problemu. Zombiaków szukaj w tunelach, pod ziemią - wszędzie tam, gdzie jest ciemno jak w d... Godzina Grozy też może być przydatna. Nie przejmuj się, że nie z każdego ubitego zombiaka podniesiesz łapsko.

2. Przynieść dokumenty z Wysypiska

Na posterunku Powinności pojawił się właz, którego tam wcześniej nie było...

Spoiler

pow1.jpgpow2.jpg

3. Przynieść dokumenty z Podziemi Agropromu

Idąc od wejścia, na końcu tunelu z elektrą jest przejście w prawo. Tam klatka schodowa, a na jej końcu kupa gruzu. To tam.

Spoiler

agro1.jpgagro2.jpg

4. Przynieść 4 zestawy dokumentów z X18

a) w kontenerze na dole:

Spoiler

poje1.jpgpoje2.jpg

b) pod gruzami obok schodów:

Spoiler

gruzy1.jpg

c) w pomieszczeniu z buchającą parą:

Spoiler

para1.jpgpara2.jpg

d) zwłoki w górnej części budynku, w którym jest wejście do labu (u mnie były dokładnie w tym miejscu)

Spoiler

zwloki1.jpgzwloki2.jpg

5. Przynieść dokumenty, PDA i kombinezony

Dokumenty: w X16 tuż za pierwszym pomieszczeniem (tym, do którego wchodzisz po wyjściu z szybu windy) jest korytarz. Pełno karaluchów i dość gorąco, więc uważaj. Dokumenty leżą w wyrwie w podłodze.

Spoiler

x16.jpg

PDA: w Dolinie Mroku na półce w jednym z ukrytych pomieszczeń na bazie bandytów. Polecam je dokładnie obejrzeć, bo jest bardzo fajnie zrobione.

Spoiler

pda1.jpgpda2.jpgpda3.jpgpda4.jpg

Kombinezony:

SKAT-10: zabij wojskowego, zedrzyj z trupa kombinezon :) Proste. Na Radarze lub w Prypeci, mnie wypadł stosunkowo szybko. 

PS3-9MD (Kombinezon Naukowy Powinności): jest kilka opcji na zdobycie go:
a) zadanie na granatnik od Woronina
b) zadanie na zabicie zombiaka na Jantarze od Pietrenki
c) wymiana z Pietrenko

Egzoszkielet Stalkerów: znowu kilka opcji:
a) schowek Kostii w Prypeci
b) zdjąć z jednego z trupów na Radarze - jeden przy wejściu z Magazynów, drugi przy przejściu do Prypeci (nie zawsze jest)
c) może się trafić w rzadkich schowkach

Egzkoszkielet bandytów: trafia się stosunkowo często. Zabijaj doświadczonych bandziorów, to znajdziesz.

A teraz to, co tygrysy lubią najbardziej, czyli SKAT-15

Gdzie jest?

W domu na Radarze. Szukaj w szafie:

Spoiler

skat1.jpgskat2.jpgskat3.jpg

Jeśli chcesz szukać dodatkowych modułów, to są tu:

Jeden z hangarów w Dziczy. Uwaga na pijawki.

Spoiler

dzciz1.jpgdzicz2.jpgdzicz3.jpg

Wrak amochodu na Jantarze, obszar fabryki.

Spoiler

jantar1.jpgjantar2.jpgjantar3.jpg

Kompleks fabryczny nad X18 w Dolinie Mroku, budka po prawej stronie od bramy

Spoiler

dolina1.jpgdolina2.jpgdolina3.jpg

Moduły należy instalować w takiej kolejności, w jakiej wymienia to instrukcja otrzymana od Akima. Pamiętaj, że po zainstalowaniu drugiego modułu kombinezon zacznie wołać jeść - a karmi się go artefaktem Czarna Energia. Można je kupić u Sacharowa, ale w tym już nie pomogę, bo postanowiłem nie szukać ulepszeń i korzystam z takiego, jaki wyciągnąłem ze skrzynki.

• 1 year later...
4 godziny temu, cez137 napisał:

@Sierioża czy żeby skat 15 pojawił się w schowku na radarze to trzeba coś zrobić? Bo byłem tam i nic nie ma w tej szafie, zadanie od akima przyjęte na 10 rak zombie ale nie wiem czy to ma coś wspólnego z tym skatem

@cez137- czytaj ze zrozumieniem. @Sierioża podał Ci ciąg questów które w finale pozwolą uzyskać onegoż SKAta.Jak finalnie oddasz Akimowi PDA , Dokumenty i Kombinezony,  to w zaman dostaniesz instrukcję obsługi Skata 15 wraz z informacją gdzie go znależć. 

Edited by boberm

• 9 months later...

Witam. Mam problem z użyciem karabinu snajperskiego z nabojami usypiającymi do zadania Akima na szczeniaka . Nie mogę strzelić, żadne przyciski nic. Gdy chcę strzelić ( lewy przycisk myszy ) to obraz się przybliża ( luneta ) . pomocy.

Z innym rodzajem broni nie mam problemy, także z karabinami wyborowymi różnego rodzaju, jedynie z tym karabinem mam problem.