Skocz do zawartości

Zadania Akima


Gość
Wiadomość dodana przez Meta,

Screeny autora poradnika wygasły, więc zostały zastąpione odpowiednikami ze strony stalkerportaal.ru.

Rekomendowane odpowiedzi

Traktujmy to jako tłumaczenie oficjalnego poradnika z forum amk-team. Nie wszyscy znają piękny język wschodnich sąsiadów na tyle, żeby dać sobie radę, więc voila - już nie musicie się uczyć :D

NIE ZGADZAM SIĘ NA KOPIOWANIE NINIEJSZEGO PORADNIKA NA INNE SERWISY, BO... NIE!

 

1. Przynieść 10 rąk zombie

To nie powinno stanowić problemu. Zombiaków szukaj w tunelach, pod ziemią - wszędzie tam, gdzie jest ciemno jak w d... Godzina Grozy też może być przydatna. Nie przejmuj się, że nie z każdego ubitego zombiaka podniesiesz łapsko.

 

2. Przynieść dokumenty z Wysypiska

Na posterunku Powinności pojawił się właz, którego tam wcześniej nie było...

Spoiler

94089878.jpg  38410359.jpg

 

3. Przynieść dokumenty z Podziemi Agropromu

Idąc od wejścia, na końcu tunelu z elektrą jest przejście w prawo. Tam klatka schodowa, a na jej końcu kupa gruzu. To tam.

Spoiler

01780182.jpg  78014573.jpg

 

4. Przynieść 4 zestawy dokumentów z X18

a) w kontenerze na dole:

Spoiler

58670755.jpg  63051154.jpg

b) pod gruzami obok schodów:

Spoiler

21862338.jpg  76944626.jpg

c) w pomieszczeniu z buchającą parą:

Spoiler

41655588.jpg  29141923.jpg

25969937.jpg

d) zwłoki w górnej części budynku, w którym jest wejście do labu (u mnie były dokładnie w tym miejscu)

Spoiler

98670040.jpg

 

5. Przynieść dokumenty, PDA i kombinezony

Dokumenty: w X16 tuż za pierwszym pomieszczeniem (tym, do którego wchodzisz po wyjściu z szybu windy) jest korytarz. Pełno karaluchów i dość gorąco, więc uważaj. Dokumenty leżą w wyrwie w podłodze.

Spoiler

53389531.jpg

PDA: w Dolinie Mroku na półce w jednym z ukrytych pomieszczeń na bazie bandytów. Polecam je dokładnie obejrzeć, bo jest bardzo fajnie zrobione.

Spoiler

68584782.jpg

Kombinezony:

SKAT-10: zabij wojskowego, zedrzyj z trupa kombinezon :) Proste. Na Radarze lub w Prypeci, mnie wypadł stosunkowo szybko. 

PS3-9MD (Kombinezon Naukowy Powinności): jest kilka opcji na zdobycie go:
a) zadanie na granatnik od Woronina
b) zadanie na zabicie zombiaka na Jantarze od Pietrenki
c) wymiana z Pietrenko

Egzoszkielet Stalkerów: znowu kilka opcji:
a) schowek Kostii w Prypeci
b) zdjąć z jednego z trupów na Radarze - jeden przy wejściu z Magazynów, drugi przy przejściu do Prypeci (nie zawsze jest)
c) może się trafić w rzadkich schowkach

Egzkoszkielet bandytów: trafia się stosunkowo często. Zabijaj doświadczonych bandziorów, to znajdziesz.
 

A teraz to, co tygrysy lubią najbardziej, czyli SKAT-15

Gdzie jest?

W domu na Radarze. Szukaj w szafie:

Spoiler

09578056.jpg  54873476.jpg

Jeśli chcesz szukać dodatkowych modułów, to są tu:

Jeden z hangarów w Dziczy. Uwaga na pijawki.

Spoiler

48918798.jpg

Wrak samochodu na Jantarze, obszar fabryki.

Spoiler

92932028.jpg

Kompleks fabryczny nad X18 w Dolinie Mroku, budka po prawej stronie od bramy

Spoiler

83370376.jpg

 

Moduły należy instalować w takiej kolejności, w jakiej wymienia to instrukcja otrzymana od Akima. Pamiętaj, że po zainstalowaniu drugiego modułu kombinezon zacznie wołać jeść - a karmi się go artefaktem Czarna Energia. Można je kupić u Sacharowa, ale w tym już nie pomogę, bo postanowiłem nie szukać ulepszeń i korzystam z takiego, jaki wyciągnąłem ze skrzynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
4 godziny temu, cez137 napisał:

@Sierioża czy żeby skat 15 pojawił się w schowku na radarze to trzeba coś zrobić? Bo byłem tam i nic nie ma w tej szafie, zadanie od akima przyjęte na 10 rak zombie ale nie wiem czy to ma coś wspólnego z tym skatem

@cez137- czytaj ze zrozumieniem. @Sierioża podał Ci ciąg questów które w finale pozwolą uzyskać onegoż SKAta.Jak finalnie oddasz Akimowi PDA , Dokumenty i Kombinezony,  to w zaman dostaniesz instrukcję obsługi Skata 15 wraz z informacją gdzie go znależć. 

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam. Mam problem z użyciem karabinu snajperskiego z nabojami usypiającymi do zadania Akima na szczeniaka . Nie mogę strzelić, żadne przyciski nic. Gdy chcę strzelić ( lewy przycisk myszy ) to obraz się przybliża ( luneta ) . pomocy.

Z innym rodzajem broni nie mam problemy, także z karabinami wyborowymi różnego rodzaju, jedynie z tym karabinem mam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

@guccimucci5  Jak dojdziesz do szukania w X16, to kolejne wideo masz z prawej strony na samej górze listy.

A tu masz całą playlistę.

https://www.youtube.com/watch?v=R8Rwt0bTt_U&list=PLnGInkNZHnoJqWK64mDep7PvYhMMNMWvu

Chyba dasz sobie radę z wyszukiwaniem tego co Ci potrzebne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.