Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Szeregowy Killer - Samo wybicie żołnierzy to za mało. Zabijając żołnierzy, wybrałeś linię współpracy z przemytnikami, czyli tę optymalną.

I teraz na Obrzeżach masz dłuuuugą drogę do ukończenia tej nitki. Zadania dla przemytników, spotkanie z Naczelnikiem i współpraca z szabrownikami w remizie strażackiej, zakończona otwarciem i spenetrowaniem bazy śmigłowców. I finalne w tej nitce przeprowadzenie kuriera, przy którym można dorobić się egzy, rozwiązującej na resztę moda problem udźwigu. Jako ciekawe i sprzętowo opłacalne zadania, to odnalezienie Cara i Pustelnika, oraz schowka wskazanego przez maskę. I trochę cziterzone ( nie z winy gracza ) otwarcie sejfu połamańca.

Jak tego nie zrobiłeś, dokończ, bo warto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szeregowy Killer - W tym wątku jaki teraz grasz, zestrzelenie śmigłowca będzie zadaniem, przy współpracy z szabrownikami. Ale to dopiero pod sam koniec pobytu na lokacji. Możesz sobie trochę ułatwić ukrywanie przed nim, jak z garażu w remizie, do której i tak wejść musisz, zabierzesz ubiór maskujący myśliwego. Ale nie jest to kompletna ochrona, dalej krzaczki w przysiadzie i chowanie w budynkach.

Tak, robisz wszystkie zlecenia od przemytników, a na szukanie Cara sam wpadasz. Naprowadź kursor na tabliczkę przy pierwszej piwniczce z prawej i naciśnij Użyj. Spróbuj wejść. Poradź się Kabana. Tak samo jak na Naczelnika. Zrób to zadanie od razu jak Cię zawoła.

No i jeśli chcesz, obejrzyj filmik gdzie na Obrzeżach jest ukryta dobra broń. https://www.youtube.com/watch?v=76jChHXxeFE

Nieznajomość języka nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szeregowy Killer - jak to zrobić, pisałem już wcześniej. Poszukaj odpowiedź na takie samo pytanie. Kłania się "szukajka" forumowa.

Każde zadanie w tym modzie jest do wykonania. Jak robiłeś już zadanie na zabicie nożem kontrolera w ATP na kordonie, to tego zadźgasz nawet nożem. Noży w modzie jest kilka rodzajów, a każdy ma inne zalety. Wystarczy odpowiedni wziąć do ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod jest tak skonstruowany, że mamy prawo, a czasem wręcz konieczność dokonywania wyborów. Czasem są to wybory moralne, jak rozkopywanie grobów dla pozyskania łupów, za co tracimy karmę, a czasem scenariuszowe. Ale żaden z tych wyborów nie powoduje zablokowania rozgrywki.

I nie ważne że go zastrzeliłeś zamiast zrobić to z zadania.  Nie powiem czy to zadanie zostało przez to anulowane, czy jednak pojawi się z nowym spawnem kontrolera, bo nie sprawdzałem. Ale będziesz miał jeszcze jednego koło lodówki. I też wybór, zabić, albo oddać atrakcyjny, pomagający item. Czaszki innego kontrolera.

A jak poszukasz mojej porady na tego dzika olbrzyma, to się przekonasz, że czasem chytrość i myślenie są lepsze od kuli. A w tym modzie te zalety są bardzo w cenie. A zwyczajny "killer" w tym modzie ma kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szeregowy Killer - Przyjmij zasadę w tym modzie. Robię co mi każą i nie wychylam się. Zadania albo dostaniesz od NPCów, albo od moda.

Masz już lalkę? Ma opcję bez serka, "Co mam teraz zrobić". Pytaj. Jest też opcja "Co wiesz". Ta lala nie na darmo znalazła się w modzie. To taki zamontowany w moda sytuacyjny poradnik. Chyba już kilka razy słyszałeś jej głos "Smatri, szto on tam ostawił". Wtedy podpowiada Ci, że jesteś koło schowka. Wtedy wykazujesz inicjatywę i go szukasz. A może być wszędzie. Tu na obrzeżach najczęściej na drzewach. Możesz je zestrzelić, ale do niektórych trzeba się teleportować szklanymi artami.

A chyba wszystkie problemy jakie w modzie występują, zostały w tym temacie opisane. Każdy jednak wyniknął z błędów gracza.

Moda można obciążyć tylko psuciem zapisów, ale to rzuca się w oczy ( brak zegara i klawiszy szybkiego użycia na ekranie ). Rada na to jest. Zmniejszyć ile się da ustawienia jakości tekstur i oświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szeregowy Killer  - znowu się wychylasz. Kto Ci się tam kazał pchać? To zadanie będzie później, samo wyjdzie. Uciekłeś, snajper Cię nie zabił, a w zadaniach masz wyznaczone spotkanie. NPC jest zaznaczony na mapie.

A w przyszłości, jak ją będziesz miał, za serek pytaj lalkę o kody do schowków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier a dlaczego ma pytać lalkę o kod skoro kod jest w notatkach profesora Makarowa którego znajdujemy obok młyna???.
Chyba, że czegoś nie ogarniam... Trochę gram w tego moda i jedyny co mi się nie podoba to sprawa z rozbiciem artefaktu i pojawieniem się nowych opcji przez F5. Jeśli się tego nie zrobi na początku to nie ma do tej opcji powrotu... Poza tym jest to jak dla mnie najlepszy mod od dawna :) 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazik - podpowiedź z lalką nie dotyczyła tego schowka, a była ogólną.

Przecież napisałem mu, że to zadanie później samo się wyjaśni i posłałem go na właściwą drogę. My po przejściu moda ( ja co najmniej dwa razy w całości ) mamy ogląd. Natomiast inni gracze, rutynowo stosują zasadę z innych modów " Co większe niż wesz, to bierz".

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szeregowy Killer  - Zachowaj twardy zapis jak wchodzisz na Obrzeża, albo już na nich, ale zanim zacząłeś walkę.

Zagraj tak jak radzi @kazik dla przemytników i po zrobieniu wszystkiego przed powrotem na Kordon znowu twardy zapis.

Wczytaj ten z wejścia na Obrzeża i zagraj dla żołnierzy. Wtedy nie będzie cie prześladował śmigłowiec. Większość zadań, za wyjątkiem Naczelnika i Pustelnika jest różna. Do bazy śmigłowcowej wchodzisz bez zadania, sam.

Łupy w jednej i drugiej grze są podobne. No i masz dłuższą grę.

Po skończeniu gry dla żołnierzy, twardy zapis. Masz teraz dwa zapisy po grze na Obrzeżasz. dalszą grę wybierz z tego, gdzie miałeś lepsze łupy.

Pytanie o dzika. Czytałeś poradę jaką dałem poprzedniemu graczowi z tym samym problemem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.