Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Szeregowy Killer Jak będziesz go słuchał, to będzie się dało - on będzie rozmawiał z Tobą, nie Ty z nim.

A jeśli dialogi się nie ładują, co i u mnie się niestety zdarzało (brak możliwości zrobienia czegokolwiek po rozjaśnieniu ekranu), to tylko cofka w zapisach do czasu przed pierwszym spotkaniem z nim - nie znalazłem innego sposobu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie - to bardzo fajne, ciekawe zadanie z dobrymi nagrodami za wykonanie go. No i w wiosce jest kilka schowków na drzewach, w zależności od Twojej karmy mogą tam być całkiem niezłe rzeczy.

Cofnij się w zapisach i postaw jakiś przed wejściem do wioski, tzn. przed informacją od neutralnego stalkera. Podejrzewam, że poszedłeś do wioski celem odszukania zielska, więc jakiś zapis w drodze na pewno masz. Wykonaj pierwsze zadanie i sprawdź, czy się "zacinka" powtórzy. Jeśli tak, to cofnij się znowu. Myślę, że za drugim razem powinno pójść już dobrze. Ja cofałem się najpierw dwa razy po pierwszym zadaniu i kolejne dwa po drugim, ale za piątym wszystko poszło gładko. Trochę to :cussing:, ale warto zacisnąć zęby.

Ja w ogóle miałem sporo cierpliwości do Kuli aż do końca - różne babole nękały mnie od samego początku (chociażby wrogi major na Kordonie) aż po zakończenie, którego ostatecznie nie zobaczyłem. Ale nie uważam tego czasu za stracony, bo mod to unikalne doświadczenie samo w sobie. Polecam tak go traktować, to będzie mniej stresu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JanuszLeopoldBączek - Jesteś pierwszym, który takie coś zgłasza. Problem masz od uratowania go, czy wystąpił później?

Czy wyświetla Ci się zegar i Klawisze szybkiego użycia? Ich brak powoduje problemy.

Jak się wyświetlają, spróbuj mocno zmniejszyć ustawienia, nawet jak mod chodzi płynnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Red Shoehart - Ale z lampą są związane stare dokumenty, które będziesz znajdywał przy różnych okazjach. Ich też nie wolno się pozbyć i lampy trzeba użyć na Magazynach Wojskowych prze pójściem na Radar.

 A zadanie na lampę jest domyślne. Zabierasz jedną rzecz, pojawia się druga, korzystasz z niej i jest trzecia. Jak skorzystasz z tej trzeciej, lampa Twoja. Ale nie tylko ona, trzeba dobrze poszukać i coś jeszcze się znajdzie. Warto z tego skorzystać i zrobić to co z tego wyniknie.

@JanuszLeopoldBączek - W tym modzie, aby nie mieć kłopotów z zapisami, wylotami i innymi nieprzyjemnościami, ze względu na występujące w nim obciążenia procesora i pamięci, lepiej grać na niższych ustawieniach, niż możliwości komputera i karty. Jak się pojawi jakiś fajerwerek, to kom podoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szeregowy Killer - Do piwniczki wejdziesz, jak przyniesiesz lekarstwo dla chorego. A jeśli to ochrona Kuriera, to gadasz z Kabanem o zniszczeniu śmigłowca. Za mało informacji dajesz przy pytaniach, a już trochę czasu od mojej gry minęło i kilka nowych modów w głowie siedzi.

Przypomnij mi, co to za Rusłan i w jakiej sytuacji dostałeś zadanie.

Od 20 min na tym filmiku i kilku po nim następujących, masz grę na Obrzeżach dla przemytników.

https://www.youtube.com/watch?v=Yz8ZOLS8BFM&index=8&list=PLaqm7hHKV00moVDv6gSX3yK8plRTWCI9q

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szeregowy Killer - Trochę trwało, ale musiałem poszukać.

9 min 30 sek https://www.youtube.com/watch?v=dsL-iQgkEpw&list=PLWAk0bGIcEl2X-WbqpOEihhNr5IHZr_Y6&index=5

A tu zobacz zabranie lekarstwa i efekt powrotu. 34 min. https://www.youtube.com/watch?v=9n12dYZ0n5w

Jak zrobiłeś prawidłowo, nie powinno być problemu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy włączaniu gry wyskakuje "Fatal error' z ciągiem niezrozumiałych znaków . Default IME nie wyłącza się po zamknięciu tego okna. Ktoś wie o co chodzi? Pół godziny temu normalnie chodziło (Pewnie znowu Aszot coś nabroił... A tyle się męczyłem ze ściąganiem komputera przez Kordon)

fdsa.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.